Typy na piłkę nożną

Na początek ustalmy jedną rzecz – pomimo, że oferta zakładów od topowych bukmacherów z licencją w Polsce pęka w szwach, to i tak największą popularnością wśród graczy cieszą się typy na piłkę nożną. Na futbolu zna się każdy typer (a przynajmniej każdemu tak się właśnie wydaje), dlatego to właśnie ta dyscyplina króluje na kuponach.

A jest w czym wybierać. Typy na piłkę nożną na dziś, piłkarskie typy bukmacherskie na jutro oraz spora paczka typów długoterminowych sprawia, że każdy z graczy bez trudu odnajdzie coś dla siebie i zdoła skonstruować wartościowy kupon.

Pozwólcie, że do kwestii jak skutecznie obstawiać typy na piłkę nożną na dziś, a czym kierować się podczas tworzenia kuponu z piłkarskimi typami na jutro i na dalsze dni powrócimy za moment, natomiast póki co sprawdźmy, jakie typy na piłkę nożną są w ogóle dostępne w ofercie bukmacherów i które cieszą się największą popularnością wśród graczy.

Piłka nożna typy bukmacherskie – najpopularniejsze zakłady

Żeby zaprezentować Wam wszystkie dostępne z dyscypliny piłka nożna typy bukmacherskie na stronach topowych operatorów z licencją w Polsce nie starczyłoby nam dnia, a większość z Was usnęłaby w połowie czytania. I nawet nie mamy tu na myśli typy na dziś, typy na jutro, itd., lecz bardziej liczbę zakładów i kursów w obrębie jednego spotkania.

Najlepsi bukmacherzy oferujący typy na piłkę nożną w topowych ligach oferują grubo ponad 500 opcji kursowych na mecz, dlatego żaden typer nie powinien opuścić strony swojego serwisu z pustymi rękami. Tak jak wspominaliśmy nawet nie będziemy próbowali opisać wszystkich rodzajów typów na piłkę nożną, lecz wyjaśnimy zasady rozliczania kilku najpopularniejszych rynków. Oto one.

Typy na piłkę nożną – 1X2

Najpopularniejszy rodzaj typów piłkarskich. Na pierwszy rzut oka zadanie gracza jest bardzo proste – wystarczy przewidzieć, czy mecz zakończy się wygraną gospodarzy (typ 1), remisem (X), czy może górą będą goście (2).

Piłka nożna typy – Podwójna Szansa

Tzw. typy z podpórką. Selekcja 1X oznacza remis lub zwycięstwo gospodarzy, z kolei typ X2 to remis lub wygrana gości. Szansa na wygraną jest zatem nieco większa, ale za to kursy mniej atrakcyjne.

Typy na dziś piłka nożna – Zakład Bez Remisu

Inaczej Draw No Bet. W tego rodzaju typach na piłkę nożną zadaniem gracza jest wskazanie zwycięzcy, tyle tylko, że jeśli mecz zakończy się remisem, wówczas cała stawka wróci do niego na konto.

Typy bukmacherskie piłka nożna – Liczba Goli

Jeden z najpopularniejszych rynków piłkarskich dotyczy liczby goli w meczu. Na szczęście zadanie typera nie polega na wskazaniu dokładnej liczby bramek, lecz jedynie na przewidzeniu, czy będzie ona wyższa, czy też może niższa od zaproponowanej przez bukmachera linii. Przykładowo – typ Powyżej 2,5 goli oznacza, że kupon będzie zwycięski przy 3 lub więcej bramkach w meczu, z kolei typ Poniżej 1,5 goli będzie poprawny, jeśli w meczu padnie maksymalnie 1 bramka.

Typy dnia piłka nożna – Obie Drużyny Strzelą

Jakie jest zadanie typera? Najprostsze z możliwych – wystarczy wskazać, czy w meczu do siatki trafią piłkarze obu zespołów, czy też nic takiego nie będzie miało miejsca.

Powyższe typy na piłkę nożną to jedynie minimalna pigułka tego, co czeka na Was na stronach najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Od liczby dostępnych tam typów i kursów niejednemu z Was zakręci się początkowo w głowie, natomiast pamiętajcie, że im szersza oferta danego serwisu i im więcej typów bukmacherskich na piłkę nożną, tym większa szansa odnalezienia wartościowych selekcji i stworzenia zwycięskiego kuponu.

Piłka nożna – typy bukmacherskie na dziś

Większość graczy nie przepada za analizowaniem oferty bukmacherskiej na kilka dni do przodu, a głównym obiektem ich zainteresowania są piłkarskie typy na dziś, czyli na dany dzień. Dlaczego tak się dzieje? Powodów takiego stanu rzeczy jest co najmniej kilka.

W takiej dyscyplinie sportu jak piłka nożna typy na dziś to gwarancja tego, że gracz ma do dyspozycji aktualne informacje na temat formy poszczególnych drużyn, kontuzji, składów, itd. W dniu meczu w mediach aż huczy od newsów na temat konkretnego spotkania, dlatego przynajmniej w teorii nieco łatwiej można skonstruować zwycięski kupon.

Po drugie, wybierając typy na dziś piłka nożna dają dostęp do szerokiego wachlarza rynków i opcji kursowych. Im bliżej pierwszego gwizdka sędziego, tym liczba dostępnych opcji zakładów jest coraz większa, a do dyspozycji gracza jest bardzo często kilkaset typów na piłkę nożną na mecz.

Wreszcie, decydując się na obstawianie piłkarskich typów na dziś gracz nie musi zamrażać majątku na kilka dni. Jego kupon zostanie rozliczony w ciągu kilku godzin, a w przypadku powodzenia typer nie utraci płynności finansowej, lecz będzie posiadał środki na dalszą grę.

Jak obstawiać typy na piłkę nożną?

Można siedzieć w tym biznesie przez dłuższy czas, natomiast typy bukmacherskie na piłkę nożną mają to do siebie, że potrafią zaskakiwać nawet najbardziej doświadczonych graczy. Jak sprawić, aby cała zabawa była opłacalna, a obstawianie meczów u bukmachera gwarantowało zauważalne zyski w dłuższej perspektywie czasu?

Złota metoda nie istnieje, podobnie jak pewne typy na piłkę nożną, przynajmniej my nic na taki temat nie wiemy. Natomiast istnieje kilka sposobów, aby stało się to nieco bardziej prawdopodobne, niż do tej pory. Czym kierować się podczas poszukiwania skutecznych typów na piłkę nożną? Jakie piłka nożna typy dnia mogą dać szansę na wypracowanie profitów? Jakie kroki pozwolą ograć bukmachera w dłuższej perspektywie? Przekonajmy się!

  • Zarejestruj konto u kilku bukmacherów
  • Obstawiaj maksymalnie 2-3 ligi i stań się ekspertem
  • Niekończące się kupony AKO nie zagwarantują profitów w długim okresie
  • Statystyki, wyniki i historia wcześniejszych meczów to klucz do skutecznych typów na piłkę nożną
  • Dowiedz się, jacy piłkarze są wykluczeni z gry w obstawianym meczu
  • Ruchy kursów to cenna informacja dla doświadczonego typera
  • Obstawianie wyników meczów ulubionych drużyn nigdy nie jest obiektywne
  • Bonusy i promocje to gwarancja regularnych zastrzyków darmowych środków w budżecie

Jeszcze odnośnie tego ostatniego punktu – bonusy powitalne na start, które można znaleźć w ofertach bukmacherów, są dobrym sposobem na to, żeby bezstresowo zacząć przygodę z typowaniem piłki nożnej. Do najczęściej spotykanych bonusów należą bonusy od depozytu, zakłady bez ryzyka oraz freebety (darmowe zakłady). Należy jednak pamiętać, że bonusy bukmacherskie często wymagają spełniania określonych zasad: np. pierwszego depozytu o określonej wysokości, czy spełnienia warunków obrotu przed wypłatą (chociaż istnieją również i bonusy bez obrotu).

Na naszym portalu możecie znaleźć dokładne omówienie takich bonusów w naszych artykułach o bukmacherskich kodach promocyjnych, a do tego w artykułach z naszymi typami na poszczególne wydarzenia podpowiadamy, które bonusy sprawdzą się na dany mecz, na którym chcesz obstawiać typy na piłkę nożną!

Piłka nożna – typy na jutro

Przed momentem wyjaśniliśmy Wam, dlaczego tak wielką popularnością wśród graczy cieszą się piłkarskie typy na dziś. Okazuje się jednak, że całkiem spore grono klientów legalnych bukmacherów w Polsce chętnie obstawia piłka nożna typy na jutro i na kolejne dni. O niedogodnościach związanych z koniecznością zamrożenia środków na jakiś czas wspominaliśmy. A jakie korzyści z perspektywy gracza niesie za sobą taka strategia?

Przede wszystkim decydując się na typowanie konkretnego meczu na długo przed jego rozpoczęciem gracz ma okazję skorzystać z kursów otwarcia, czyli przeliczników na dane spotkanie, które nie są jeszcze zweryfikowane przez rynek i pozostałych typerów.

Dzięki temu czujne oko doświadczonego gracza może odnaleźć pomyłkę kursową analityków zatrudnionych przez bukmachera, a ta uwaga tyczy się w szczególności niszowych lig i rozgrywek piłkarskich. Im niższy poziom rozgrywkowy, tym większa szansa, że oddsmakerzy popełnili błąd, a piłka nożna typy na jutro będą posiadały spore value i dadzą szansę na atrakcyjną wygraną na kuponie.

Darmowe typy na piłkę nożną – co to takiego?

Wielu mniej doświadczonych graczy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z zakładami sportowymi i rozglądają się za wartościowymi propozycjami na kupon zastanawia się – zainwestować w płatne typy od graczy sprzedających swoje kupony w Internecie, czy też wypróbować najpierw darmowe typy na piłkę nożną?

Na tak postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, gdyż ani jedne, ani drugie nie gwarantują powodzenia na kuponie i pewnej niczym w szwajcarskim banku wygranej. Pamiętajcie, że niezależnie od tego, w jaki sposób będzie się reklamował taki typer bądź serwis, coś takiego jak pewne typy na piłkę nożną nie istnieje, a jeśli ktoś twierdzi, że dzieje się inaczej, to najzwyczajniej w świecie robi Was w balona i żeruje na Waszym braku doświadczenia.

Dlatego też warto najpierw wykorzystać darmowe typy na piłkę nożną i sprawdzić ich skuteczność na tle swoich kuponów. W polskim Internecie działa mnóstwo serwisów takich jak nasz, które każdego tygodnia tworzą dla Was analizy piłkarskie i oddają w Wasze ręce piłka nożna typy na dziś dotyczące najpopularniejszych spotkań w topowych ligach.

Nie twierdzimy, że nasze analizy są bezbłędne, że zawsze mamy rację, a nasze typy na piłkę nożną są w 100% skuteczne i gwarantują gigantyczne wygrane na kuponie. Natomiast to, za co możemy ręczyć to fakt, że każdego tygodnia zespół naszych typerów pracuje dla Was w pocie czoła, aby dostarczyć Wam jak najbardziej rzetelne analizy piłkarskie i darmowe typy na piłkę nożną.

Piłka nożna – typy bukmacherskie na topowe ligi i rozgrywki

Kupony na jakie ligi dostaną do ręki gracze, odwiedzający sekcję PIŁKA NOŻNA TYPY NA DZIŚ na naszej stronie? Które piłkarskie rozgrywki są naszą specjalnością i które najczęściej umieszczamy na naszych kuponach?

Prawdopodobnie trudno nam będzie wskazać jedną ligę, gdyż w poszukiwaniu darmowych typów piłkarskich nie ograniczamy się do jednej, konkretnej ligi. Zespół naszych typerów trzyma rękę na pulsie i na bieżąco śledzi sytuację w kilku topowych ligach, dlatego możecie mieć pewność, że śledząc nasze analizy otrzymacie solidne darmowe typy na piłkę nożną. Jakich lig możecie się spodziewać w naszych przedmeczowych analizach? Z pewnością będą to m.in.:

Pewne typy na piłkę nożną – jak je odnaleźć?

Podzieliliśmy się z Wami sporą porcją naszych wieloletnich doświadczeń w kontekście typowania meczów piłkarskich, natomiast z oczywistych względów nie możemy zdradzić Wam wszystkich naszych sekretów, trików i sposobów na skonstruowanie zwycięskiego kuponu, gdyż mamy głęboką nadzieję, że będziecie nas nadal regularnie odwiedzali w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Ze swojej strony możemy Wam złożyć obietnicę, że zespół naszych piłkarskich typerów będzie nadal pracował w pocie czoła i brał na warsztat najlepsze mecze w topowych ligach i rozgrywkach. Musicie sobie jednak uświadomić, że pewne typy na piłkę nożną po prostu nie istnieją, a nawet najrzetelniej przeprowadzona analiza nie zagwarantuje Wam powodzenia na kuponie.

Jak zatem typować mecze piłkarskie w ten sposób, aby wypracowywać regularne profity w dłuższej perspektywie czasu? Z pewnością warto zachować zimną krew, nie podpalać się po serii trafionych kuponów, ani też nie załamywać rąk po kilku przegranych typach z rzędu i rozsądnie dobierać stawki na kolejnych kuponach i przede wszystkim – regularnie śledzić nasze piłka nożna typy dnia.