Typy na MMA

MMA typy bukmacherskie

Jeśli interesują Cię darmowe MMA typy bukmacherskie, to trafiłeś pod odpowiedni adres. Ekipa serwisu Bukmacher-Legalny regularnie będzie oddawała w Wasze ręce zarówno MMA typy na dziś, jak również typy na gale zaplanowane w najbliższej przyszłości. Dzięki nam typowanie MMA nie będzie tak skomplikowane, a przy odrobinie szczęścia będziemy się dobrze bawić przez długi czas.

MMA typy: gdzie obstawiać?

Coraz mocniejszą pozycję na stronach legalnych bukmacherów z licencją mają z roku na rok szeroko rozumiane sporty walki. O ile jednak jeszcze kilka lat wstecz niepodważalną pozycję w tej kategorii miał boks, tak obecnie do głosu dochodzą Mieszane Sztuki Walki, czyli po prostu MMA.

Niczym grzyby po deszczu wyrastają kolejne federacje, niektóre bardziej, a niektóre mniej poważne, a z każdą kolejną galą MMA typy bukmacherskie stają się coraz popularniejsze wśród typerów. Powodów takiego stanu rzeczy może być co najmniej kilka.

Przede wszystkim typowanie MMA to gigantyczna dawka adrenaliny, gdyż poza emocjami dotyczącymi samego kuponu dochodzą skoki ciśnienia związane z walką. Umówmy się, w MMA trup ściele się gęsto, a tego rodzaju emocji nie da się porównać chociażby z meczami piłkarskimi.

Błyskawicznie dostrzegli to włodarze najlepszych bukmacherów internetowych, a efekt tego jest taki, że praktycznie każdy z nich posiada MMA typy w swojej ofercie zakładów. Odwiedzając strony poszczególnych serwisów i sekcję zakładów SPORTY WALKI odnajdziecie nie tylko MMA typy na dziś, ale również sporo kursów na gale zaplanowane na nieodległą przyszłość.

Z kolei im bliżej gali, tym większa paczka nie tylko zakładów zawierających m.in. specjalne MMA typy bukmacherskie (np. liczbę nokautów w trakcie gali), ale również mnóstwo bonusów i promocji. Topowi operatorzy z licencją liczą się bowiem z olbrzymią konkurencją na rynku i zdają sobie sprawę, że tylko produkty umożliwiające typowanie MMA na solidnym poziomie przyciągnie do nich nowych graczy.

Jakie zatem MMA typy biją rekordy popularności na stronach najlepszych legalnych bukmacherów? Które gale cieszą się największym zainteresowaniem typerów i jak sprawić, żeby typowanie MMA jeszcze skuteczniejsze? O tym wszystkim opowiemy Wam za moment.

MMA typy bukmacherskie: najpopularniejsze zakłady w ofercie

Zabierając się za typowanie MMA warto w ogóle wiedzieć, jakie zakłady znajdują się w ofercie legalnych bukmacherów. Najpopularniejsze gale i pojedynki pod szyldem topowych federacji MMA są zazwyczaj opakowane w kilkadziesiąt opcji kursowych, dlatego przeglądając ofertę zakładów warto popatrzeć nieco szerzej, niż tylko na kursy dotyczące triumfatora danej walki.

Jakie MMA typy bukmacherskie są do dyspozycji graczy? To zależy od popularności gali oraz federacji organizującej konkretny event, a także od jakości oferty zakładów danego bukmachera. Niektóre firmy stawiają bowiem mocniej na piłkę nożną lub tenis, podczas gdy w innych serwisach to właśnie MMA typy są jedną z kluczowych pozycji w ofercie zakładów.

Najlepsi bukmacherzy umożliwiający typowanie MMA wystawiają grubo ponad 30 opcji kursowych, a dostępne rynki w tracie topowych gal to m.in.:

 • Zwycięzca
 • Koniec walki w 1., 2., 3., 4. lub 5. rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund (Powyżej/Poniżej)
 • Walka zakończy się przez KO, TKO lub DSQ
 • Walka zakończy się przez decyzję
 • Walka zakończy się przez poddanie
 • Koniec walki w 1. minucie
 • Zwycięzca/sposób zakończenia walki
 • Zwycięzca/runda, w której zakończy się walka

MMA typy bukmacherskie: zakłady na sposób zakończenia walki

Z naszych doświadczeń wynika, że sposób rozliczenia większości z ww. typów na MMA nie sprawia trudności nawet mniej doświadczonym graczom, stawiającym dopiero swoje pierwsze kroki w zakładach. Wyjątek w tym gronie stanowić mogą wyłącznie MMA typy na metodę zakończenia walki.

W jaki sposób można zakończyć pojedynek w Mieszanych Sztukach Walki? Jakie metody zwycięstwa wyróżniamy? Jest to o tyle ważne, że tego rodzaju MMA typy są dostępne u najlepszych bukmacherów internetowych, a przewidując sposób zakończenia danej walki można pomnożyć swój depozyt po bardzo atrakcyjnym kursie.

 • KO (nokaut) – taki rodzaj zakończenia pojedynku jest szalenie niebezpieczny, gdyż oznacza, że jeden z fighterów traci przytomność na skutek otrzymanego ciosu lub wycieńczenia trudami pojedynku. Jak się nietrudno domyślić walka zostaje wówczas natychmiast przerwana.
 • TKO (nokaut techniczny) – różnica pomiędzy nokautem, a nokautem technicznym polega na tym, że w przypadku tego drugiego zawodnik teoretycznie jest zdolny do dalszej walki, ale jego kiepski stan sprawia, że sędzia ringowy w obawie o jego zdrowie zmuszony jest przerwać pojedynek i ogłosić triumf rywala.
 • DSQ (dyskwalifikacja) – prawdopodobnie najbardziej haniebna metoda przegrania pojedynku. Oznacza bowiem, że jeden z fighterów dopuścił się nieczystej zagrywki lub złamania regulaminu (np. próby obalenia w trakcie pojedynku na zasadach boksu).
 • SUB (poddanie) – istnieją dwa rodzaje poddań. Jedno dzieje się na skutek decyzji narożnika, czyli teamu zawodnika, który w trosce o zdrowie swojego podopiecznego postanawia przerwać pojedynek. W drugim przypadku poddaje się sam fighter, a żeby to zrobić musi trzy razy odklepać ręką (np. w matę oktagonu). W świecie MMA, pełnym rozmaitych dźwigni, duszeń, itd. to dość częsty sposób zakończenia walki.
 • Decyzja – jeśli walka nie zakończy się w żaden z ww. sposobów, wówczas do głosu dochodzą sędziowie, którzy na swoich kartach punktują poszczególne rundy. Zawodnik, którego nazwisko częściej będzie pojawiało się na kartach walki zostaje ogłoszony triumfatorem.

Widać zatem jak na dłoni, że MMA typy bukmacherskie to szeroki wachlarz rynków i opcji zakładów, dzięki czemu żaden z graczy nie opuści strony swojego bukmachera z pustymi rękami, lecz każdy powinien odnaleźć wartościowe kursy na kupon. Które MMA typy są według nas najbardziej opłacalne z perspektywy gracza? Jakie typowanie MMA daje największe szanse powodzenia na kuponie? Przekonajmy się.

MMA typy na dziś: jak ograć bukmachera?

Znając ofertę bukmacherów można pokusić się o skuteczne typowanie MMA. Jak tego dokonać? W jaki sposób obstawiać MMA typy bukmacherskie tak, żeby trafiać kolejne zakłady i cieszyć się dobrą zabawą w dłuższej perspektywie?

Okazuje się, że istnieje sporo przydatnych porad i wskazówek, dzięki którym typowanie MMA może okazać się znacznie skuteczniejsze. Kilka z nich znajdziecie poniżej.

 • Nie warto typować wszystkich walk w trakcie gali – częstym błędem mniej doświadczonych graczy jest typowanie całej karty walk. Taka taktyka ma niewielkie szanse powodzenia, a znacznie skuteczniejszą strategią jest skupienie się na 2/3 pojedynkach i poszukanie wartościowych MMA typów w ich obrębie.
 • Konto u kilku bukmacherów to podstawa – typowanie MMA charakteryzuje się tym, że bardzo łatwo daje się zaobserwować spore wahania kursowe pomiędzy poszczególnymi bukmacherami. To znakomita okazja na złapanie wartościowego kursu, ale żeby było to możliwe konieczne jest konto założone w kilku serwisach z solidną ofertą zakładów na MMA.
 • Nokautów szukaj w cięższych kategoriach – poszczególne pojedynki Mieszanych Sztuk Walki odbywają się w konkretnych kategoriach wagowych (od kategorii muszej do 56,7 kg aż do superciężkiej powyżej 120,2 kg). Oczywistym jest, że fighterzy walczący w niższych kategoriach nie dysponują aż tak wielką siłą ciosu, dlatego ich walki zazwyczaj są dłuższe i często kończą się decyzją sędziów. Z kolei zawodnicy ciężcy A) mają gigantyczny młotek w rękach i potrafią zakończyć walkę jednym ciosem oraz B) ich nieco mniejsza wydolność sprawia, że próbują kończyć pojedynek przed czasem.
 • Sentymenty na bok – świat MMA nie cierpi stagnacji i śmieje się ze stereotypów. Dlatego nie warto aż tak mocno sugerować się wynikami osiąganymi przez poszczególnych fighterów kilka lat wstecz, a bardziej skupić się na aktualnej dyspozycji i pracy, jaką włożyli w przygotowania się do zbliżającej się gali.

Typowanie MMA: jakie gale są w ofercie legalnych bukmacherów?

Nowe federacje Mieszanych Sztuk Walki wyrastają niczym grzyby po deszczu, dlatego typowanie MMA możliwe jest niemalże w każdy weekend (oczywiście zdarzają się sytuacje, że jednego dnia odbywa się kilka eventów). To sprawia, że gracze obstawiający swoje MMA typy na kuponach nie narzekają na nudę i muszą cały czas trzymać rękę na pulsie, aby nie przegapić istotnej informacji.

Ekipa typerów serwisu Bukmacher-Legalny obserwuje rzecz jasna wydarzenia we wszystkich federacjach, jednak obstawiając nasze MMA typy bukmacherskie skupiamy się na kilku wydarzeniach. Jakich? Nasze ulubione gale to eventy pod szyldem KSW, UFC oraz High League.

Typy MMA – KSW

Należąca do Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego Konfrontacja Sztuk Walki to nie tylko najlepsza federacja MMA w Polsce, ale i w całej Europie. W ubiegłych latach eventy pod szyldem KSW potrafiły zapełnić Stadion Narodowy w Warszawie, a także obiekty sportowe w Londynie, Zagrzebiu oraz Dublinie. Dla KSW bili się najbardziej rozpoznawalni fighterzy w naszym kraju z Arturem Szpilką, Mariuszem Pudzianowskim i Marcinem Najmanem na czele, a MMA typy bukmacherskie na to wydarzenie cieszą się gigantycznym zainteresowaniem graczy. Do 2020 roku partnerem KSW był serwis STS, a od tamtej pory federacja współpracuje z Fortuną. Regularnie znajdziesz u nas teksty, w których omawiamy typy na KSW.

MMA typy bukmacherskie – UFC

Jeśli KSW nie ma konkurencji na europejskim rynku, tak federacja Ultimate Fighting Championship jest gigantem w Stanach Zjednoczonych, a eventy pod jej szyldem oglądane są na całym świecie. UFC to Święty Graal dla każdego fightera, a występ na jednej z gal spełnieniem marzeń i ukoronowaniem kariery. Znakomitą kartę w UFC zapisali Polacy. Swego czasu mistrzowskie pasy tej federacji posiadali Jan Błachowicz oraz Joanna Jędrzejczyk, a obecnie polscy kibice sporo sobie obiecują po występach Mateusza Gamrota. Oczywiście MMA typy są dostępne na stronach legalnych bukmacherów w Polsce. Chcesz się dowiedzieć, jakie warto obstawiać w trakcie UFC typy bukmacherskie? Przed każdą galą wpadaj na nasz portal!

MMA typy bukmacherskie – High League

Kolejna polska federacja MMA współpracująca z bukmacherem Fortuna, który jest jednym z głównych sponsorów eventów pod tym szyldem oraz posiada NA WYŁĄCZNOŚĆ prawa do oferowania MMA typów na swojej stronie (High League nie obstawicie u żadnego innego bukmachera). Teoretycznie federacja Malika Montany zajmuje się organizowaniem freak fightów, jednak sam właściciel High League twierdzi, że chce dać fanom sportów walki produkt na znacznie wyższym poziomie, dlatego do współpracy zaproszono m.in. Artura Szpilkę. Oczywiście na naszym portalue znajdziecie typy na High League.

Pozostałe popularne federacje MMA to m.in. FEN, Bellator oraz freak fightowe Fame MMA oraz Prime Show MMA, natomiast eventy spod tych szyldów znacznie rzadziej odnajdziecie w naszym typowaniu.

Pewne MMA typy: gdzie ich szukać?

Typowanie MMA cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy, natomiast na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń stwierdzamy, że istnieją dwa rodzaje typerów. Pierwsi mocno wierzą we własne informacje oraz bukmacherski nos i wolą sami dodawać MMA typy na kupon wedle własnego uznania. Drudzy z kolei chętnie czerpią z wiedzy i doświadczenia innych typerów i takim graczom bardzo chętnie przychodzimy z pomocą właśnie my!

Ekipa typerów serwisu Bukmacher-Legalny każdego tygodnia pracuje dla Was w pocie czoła, aby regularnie oddawać w Wasze ręce jak najlepsze MMA typy na zbliżające się eventy. Nasze ulubione gale to te pod szyldem KSW, UFC oraz High League i to właśnie tam zazwyczaj szukamy wartościowych kursów i zakładów na nasze kupony, którymi później dzielimy się z Wami na naszych łamach.

Oczywiście wszystkie nasze MMA typy bukmacherskie są w 100% darmowe i w komplecie pochodzą z oferty legalnych bukmacherów z polską licencją, dlatego obstawiając je na swoich kuponach w żaden sposób nie łamiecie polskiego prawa. Czym kierujemy się w trakcie naszego MMA typowania?

Podstawowe kryteria jakie bierzemy pod uwagę to m.in. aktualna forma fighterów, intensywność przygotowań do gali, historia pojedynków z rywalami o zbliżonych parametrach oraz doświadczenie w sportach walki.

Rzecz jasna wszystko to razem wzięte nie sprawia, że nasze MMA typy bukmacherskie są za każdym razem zwycięskie i co tydzień świętujemy wygrany kupon. Natomiast w dłuższej perspektywie możemy pochwalić się dodatnim yieldem i mamy nadzieję, że z małą pomocą z naszej strony podobnie stanie się w Waszym przypadku.