Typ na dziś, Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Foto: ASInfo

Typ dnia, Górnik Zabrze – Wisła Kraków

Już w sobotę 29 lipca o 20:30 jedno z najbardziej elektryzujących spotkań 3. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Przewodząca stawce Wisła Kraków zmierzy się na stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu z powracającym do elity Górnikiem. Choć obie drużyny dzieli aż sześć pozycji w tabeli, w tym meczu trudno wskazać faworyta – różnica to zaledwie trzy punkty.

Zdecydowanie wygodniejszą pozycją mogą poszczycić się będący w wielkiej formie piłkarze Kiko Ramireza (2:1 z Pogonią, 1:0 z Niecieczą), jednak Górnik dalej nie powinien zapominać o istotnym zwycięstwie nad Legią (3:1). Na niekorzyść Zabrzan przemawia jedynie historia – od pięciu spotkań piłkarze ze Śląska nie mogą uporać się z Białą Gwiazdą. Nowy sezon z nowym zespołem to jednak ogromna szansa na odwrócenie losów rywalizacji, która liczy aż 107 spotkań. Czy mecz nr 108 będzie zwycięski dla zespołu z Zabrza? A może po raz kolejny Wisła upora się z piłkarzami Marcina Brosza, kontynuując zwycięską passę w Ekstraklasie? Szczegóły już w sobotę o 20:30!

Górnik ZabrzeRemisWisła Kraków
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków3.053.252.30
[maxbutton id=”6″ ]
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków3.303.352.15
[maxbutton id=”4″ ]
Typ na dziś, Górnik Zabrze   Wisła Kraków3.353.302.15
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi