Tarcza Wspólnoty, Arsenal – Chelsea

foto skysports.com

Już jutro rozpoczyna się inauguracja sezonu piłkarskiego w Anglii! Zgodnie z tradycją, pierwszy mecz zostanie rozegrany pomiędzy mistrzem Anglii, a zdobywcą Pucharu Anglii. Arsenal i Chelsea zagrają o Community Shield, czyli Tarczę Wspólnoty. Jeśli chodzi o przerwę letnią, to transfery upłynęły na Wyspach spokojnie. Oczywiście, obie drużyny rozbijały bank ale mimo wszystko uwaga dziennikarzy i kibiców była skupiona głównie na Hiszpanii.

Chelsea jako mistrz przystępuje do tego spotkania jako faworyt, ale nie należy skreślać Arsenalu, tym bardziej że w przypadku takich drużyn o zwycięstwie może decydować dyspozycja dnia. Wynik tego spotkania jest szalenie trudny do wytypowania. Bukmacherzy o tym doskonale wiedzą, dlatego zachęcają graczy różnymi promocjami, które można uzyskać obstawiając zakłady z nim związane. Może warto zaryzykować i zagrać? A nuż oprócz bonusu, zgarniemy również solidne pieniądze?

[maxbutton id=”3″ ]

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi