Serie A, Inter Mediolan – Fiorentina

intermediolanfiorentina

W niedzielę 20 sierpnia startuje najbardziej słoneczna liga świata Serie A. W jednym z najciekawszych meczów Inter Mediolan podejmie na San Siro ACF Fiorentinę. Sąsiedzi z tabeli z minionego sezonu (odpowiednio 7. i 8. miejsce) mają tym razem chęć na przepustkę do gry w europejskich pucharach. W tym celu odbyły się szeroko zakrojone przygotowania – Inter w ośmiu sparingach odniósł aż 6 zwycięstw (w tym 100% wygranych i triumf w International Champions Cup), zaś Viola wygrywała trzykrotnie w pięciu spotkaniach.

Dodatkowego smaczku nadchodzącymi spotkaniu dodaje postać Mariana Vecino – zmienił on barwy klubowe, opuszczając Fiorentinę i zasilając szeregi zespołu Luciano Spallettiego. Czy zapewni on inauguracyjne trzy punkty dla Interu? A może to Fiorentina z przychodzącym za 15 milionów euro Giovannim Simeone zwycięży? Czy czeka nas goleada niczym w minionym sezonie (5:4 dla Fiorentiny)? Mecz na San Siro już w niedzielę 20 sierpnia o 20:45.

[maxbutton id=”3″ ]


[soccer-info id=’5′ type=’table’ /]

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi