Ranking bukmacherów

Poniżej postaramy się przedstawić zestawienie najlepszych oraz najpopularnijeszych firm bukmacherskich działających na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Które firmy bukmacherskie w Polsce są legalne?

Oczywiście zanim przejdziemy do klasyfikacji bukmacherów i decydowania, który jest lepszy od drugiego, należy sobie zadać pytanie na podstawie jakich kryterii mamy owego podziału dokonywać. Na pewno pierwszym kryterium będzie legalność prowadzenia tej formy działalności.

Do połowy października 2018 licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej w internecie otrzymały następujące firmy:
1. FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o
2. Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
3. Star – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.
4. TOTOLOTEK S.A
5. E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
6. forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
7. LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
8. Totalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
9. Cherry Online Polska Sp. z o.o.
10. BEM Operations Limited

Powyższe firmy mogą więc zgodnie z prawem prowadzić swoje strony internetowe i oferować na nich zakłady wzajemne na różne dyscypliny sportowe i nie tylko.

Jak wybrać najlepszego bukmachera rankingu?

Nasz ranking będzie opierał się na zestawieniu i ocenie kilku czynników, które posiadają wszyscy bukmacherzy, ale tylko niektórzy z nich wyróżniają się pod jakimś względem od innych. Przyjrzymy się więc ofercie bukmacherskiej, która dla wielu jest właściwie jedynym wyznacznikiem jakości buka, wysokości oferowanych kursów na dane wydarzenia oraz promocjach bonusowych. Są to więc, wydaje się, standardowe kryteria wyboru najlepszego bukmachera. Oprócz wspomnianych ocenimy także działanie strony internetowej każdego bukmachera, jej intuicyjność oraz innowacyjność na tle konkurencji.
Wszystko to pozwoli nam wybrać najlepszego według nas bukmachera internetowego na polskim rynku bukmacherskim.

Najszersza oferta bukmacherska eFortuna i STS

fortuna
Fortuna to jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów Polsce. Być może dlatego, że bukmacher ten posiada zarówno dużą sieć punktów naziemnych jak i świetnie działającą stronę internetową. Od dawna działająca firma zdążyła już odpowiednio rozwinąć swoją ofertę zakładów, a tym samym zdobyć pod tym względem zaufanie wśród swoich klientów. Na stronie efortuna znajdziemy czytelny interfesjs użytkownika ze szczegółowo wyodrębnionymi działami i dyscyplinami sportowymi. Ponadto, eFortuna posiada coś czego do tej pory nie wprowadziła konkurencja, a mianowicie “Strefę typerów”. To miejsce gdzie gracze dzielą się swoimi uwagami, wymianiają typami, swego rodzaju forum graczy. Bukmacher wpadł więc na świetny pomysł, aby odwiedzających jego stronę graczy, skłonić do poszukania podpowiedzi na temat kursów, lub po prostu porozmawiać z innymi użytkownikami. Duży plus za innowacyjność dla eFortuny.

Kolejny bardzo dobrze znanym bukmacherem na rynku jest STS. Dla wielu zarówno tych starszych jak i już młodszych typerów STS to wręćz kwintesencja zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma posiada długą historię w obstawianiu w jej punktach naziemnych. Każdy, wieloletni gracz zakładów sportowych kojarzy budki STS, które można było znaleźć w polskich miastach. STS posiada również bardzo rozbudowany system obstawiania, a dzięki stronie internetowej bukmacher wciąż rozwija i tak już bardzo bogatą ofertę naziemną. W STS gracz może typować praktycznie każdy rodzaj zakładów, nie tylko sportowych ale również i tych mniej popularnych, jak zwycięzca Eurowizji czy wyniki wyborów. Oczywiście najpopularniejsze są zakłady sportowe, które w STS sięgają wydarzeń nawet z 5 lig krajowych. Wielkim plusem STS jest również oferta zakładów na żywo. Bukmacher oferuje kursy na wiele szczegółowych zdarzeń live.

totolotek thanks
Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
fb ikonaFacebook – 5900 polubień
twitter ikonaTwitter – 2700 obserwujących
instagram ikona Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: PREZENT
Sprawdź
fortuna thanks
Bonus: 125 PLN + 400 PLN bonus
fb ikonaFacebook – 54000 polubień
twitter ikonaTwitter – 4400 obserwujących
instagram ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: PREZENT125
Sprawdź
forbet thanks
Bonus: 1200 PLN + 50 PLN extra
fb ikonaFacebook – 1800 polubień
twitter ikonaTwitter – 650 obserwujących
instagram ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: PREZENT
Sprawdź

Wysokość kursów bukmacherskich

Czym jest kurs bukmacherski? To wyliczone prawdopodobieństwo zajścia danego zdarzenia wyrażone w liczbie przystępnej dla typującego to zdarzenie gracza. Chodzi po prostu o oszacowanie czy dane zdarzenie ma większą lub mniejszą szansę zajścia. Prawdopodobieństwo to najczęściej wyrażane jest w liczbie dziesiętnej przez którą mnożymy pieniądze które chcemy postawić w celu wyliczenia potencjalnej wygranej. Zasada czytania kursu jest prosta: im wyższy kurs na zdarzenie, tym większe prawdopodobieństwo jego zajścia. Zdarzenie z kursem 1.30 jest bardziej prawdopodobne niż zdarzenie z kursem 5.00.

Kto ma najwyższe kursy bukmacherskie?

Trudno jest jednoznacznie wskazać, który bukmacher posiada najlepsze, czyli najwyższe kursy (najwyższe prawdopodobieństwo), ponieważ są one zmienne. Warto jednak wspomnieć, że bukmacherem, który ostatnio poprawił swoją pozycję pod tym względem są zakłady bukmacherskie Milenium. Niegdyś bukmacher ten wypadał bardzo słabo na tle konkurencji. Zmieniło sie to diametralnie. Jeżeli szykacie wysokich kursów na wydarzenia sportowe, śmiało polecamy Milenium.

Promocje bukmacherskie w internecie

Jesteśmy już przyzwyczajeni, że dobry bukmacher oprócz rozbudowanej oferty zakładów sportowych powinien również mieć w swojej ofercie promocje bukmacherskie. Promocje te możemy ogólnie podzielić na dwie grupy: na start i dla stałych graczy.
Oferty na start mają za zadanie przyciągnąć nowego gracza do rejestracji konta u bukmachera lub zachęcić go do wypróbowania danego serwisu.

Zwrot za nietrafiony zakład bukmacherski

Jedną z takich ofert jest “bezpieczny zakład”, zwany także zakładem bez ryzyka lub cashbackiem. Nowozarejestrowany gracz otrzymuje możliwość postawienia swojego pierwszego zakładu, a w przypadku jego nietrafienia, bukmacher zwróci mu stawkę takiego zakładu. Jest to więc niejako ubezpieczony zakład na wypadek przegranej.
Gracze szczególnie cenią sobie ten rodzaj oferty powitalnej bukmachera. Dzięki niej można przecież zagrać u buka i go wypróbować zupełnie za darmo. Jeżeli trafimy nasz pierwszy zakład, otrzymamy wygraną, jeżeli przegramy, dostaniemy zwrot postawionej stawki. Zwroty zwykle opatrzone są określonymi regulaminami i maksymalnie mogą wynieść około 100 zł.
Obecnie na rynku bukmacherskim promocję cashback w swojej ofercie posiadają:
Fortuna – cashback 100% do 120 zł
Lvbet – cashback do 50 zl
Milenium – cashback 100% do 10 zł

Bonus od depozytu

Kolejną formą bukmacherskiej oferty powitalnej są bonusy od depozytu. Jest ona stosowana już w znacznie większwych kwotach niż cashback i ma na celu zachęcenie gracza do dokonania wpłaty na nowo otwarte konto.

Kto ma najlepszą ofertę bonusu powitalnego wśród bukmacherów? Oto nasz ranking:

1. Totolotek ma dla swoich graczy bonus powitalny do 1000 zł, a do tego mamy freebet 20 zł. Wpisując kod a naszego serwisu możesz otrzymać bonus aż 1111 zł i freebet 25 zł. Oferta ta jest niezwykle atrakcyjna, ponieważ bonus zostanie mam przyznany od razu po dokonaniu pierwszej wpłaty. Wpłacasz więc środki po raz pierwszy i bonus od razu czeka na Twoim koncie. Aby go wypłacić musisz dokonać 3-krotnego obrotu na zdarzeniach o kursie minimalnym 2.0. Totolotek ma też ofertę freebetu 25 zł, który zostanie przyznany na konto zaraz po jego założeniu i weryfikacji.
2. Kolejne miejsce w naszym zestawieniu zajmuje Fortuna, która oprócz wspomnianego już cashbacku 120 zł, oferuje graczom bonus od pierwszej wpłaty do 400 zł. Aby go otrzymać musimy w ciągu 10 dni od rejestracji konta dokonać na nie wpłaty, a następnie w ciągu 30 dni zagrać za 4-krotność wpłaty. Warunkiem jest postawienie kuponu z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem 1,90. Warunki obrotu są tutaj już bardziej wymagające niż w przypadku bonusu od Totolotka, a i wysokość bonusu jest o wiele niższa.
3. Najwyższy bonus powitalny na rynku ma obecnie bukmacher Lvbet. i to właśnie on zajął miejsce trzecie w tym zestawieniu bonusów bukmacherskich. Bonus od Lvbet to 1000 zł od pierwszej i kolejne 500 zł od drugiej wpłaty dokonanej przez gracza. Warunkiem otrzymania bonusu jest jednak postawienie kuponu z co najmniej trzema zdarzeniami z łącznym kursem 2.50. Dlatego właśnie mimo, że Lvbet ma najwyższy bonus, zajmuje dopiero trzecie miejsce.
4. Bukmacher Milenium oprócz zakładu bez ryzyka, cashback 10 zł, ma dla swoich graczy również bonus od depozytu do 760 zł, który trzeba obrócić aż 4 razy po minimalnym kursie 2.0. Używając naszego kodu (PREZENT) możesz rówież otrzymać bonus 20 zł.

Polecamy również:

 

Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Aby z niej skorzystać należy więc tylko założyć konto u bukmachera i oczywiście przejść pomyślą weryfikację. Ta forma bonusowania graczy jest raczej rzadziej stosowana przez firmy bukmacherskie. Dzieje się tak, ponieważ w zasadzie otrzymujemy tutaj darmowy bonus czyli darmową kasę, bez konieczności dokonywania wpłaty. Wysokość bonusu bez depozytu z reguły nie jest więc wysoka i w zależności od bukmachera wynosi od 20 do 30 zł.
Bonusy bez depozytu oferują:
Lvbet – 20 zł po wpisaniu naszego kodu
Totolotek – 25 zł

Ranking najlepszych firm bukmacherskich nie istnieje?

Wybierając zakłady bukmacherskie na polskim rynku, trudno mówić o tym, że jeden bukmacher jest obiektywnie lepszy od innych. Oferta zakładów u bukmacherów internetowych powinna być rozpatrywana indywidualnie, nie tylko z uwagi na wysokość kursów, ale także inne kwestie, jak bonus na start, czyli bonus powitalny.

Najważniejszym aspektem wyboru buka powinno być bezpieczeństwo, a więc to, by wybrany został legalny bukmacher internetowy. Nielegalne źródła nie posiadają licencji ministerstwa finansów i granie tam grozi konsekwencjami prawnymi. Jakiś czas temu weszła ustawa hazardowa i grając u legalnego bukmachera, nie będziemy musieli się niczym martwić. Stąd najważniejsze to patrzeć na ranking legalnych bukmacherów na terenie Polski, którzy oferują zakłady bukmacherskie online.

Dobierz ulubioną aplikację mobilną, by wybrać bukmachera

Prowadzenie zakładów sportowych przez bukmacherów w Polsce stało się wyjątkowo wygodne i firmy bukmacherskie muszą przygotować intuicyjną i sprawnie działającą aplikację na smartfony i tablety, jeśli planują podbić rynek. W ten sposób z łatwością możemy obstawiać mecze, np. piłkę nożną, nawet z pubu, w którym oglądamy spotkanie. Legalne zakłady live to najwyższa liga jeśli chodzi o komfort dla typerów i ciężko znaleźć gracza, który narzekałby na tę wygodę w takich zakładach bukmacherskich.

Polecamy również:

Rozsądne zawieranie zakładów wzajemnych wymagałoby spojrzenia na ranking bukmacherów online i bonusy bukmacherskie w Polsce. Wśród najlepszych bukmacherów online dobieramy więc polskich bukmacherów, którzy oferują wysokie kursy i możliwość stawiania zakładów na żywo. Zakład bez ryzyka przegranej co prawda nie istnieje, ale wystarczy ograniczyć prawdopodobieństwo przegranej i mieć szerokie możliwości przez liczne rodzaje zakładów, jakie oferują bukmacherzy internetowi. Tylko tak wybierzemy najlepszego bukmachera dla nas samych.

Podobne wpisy

Zarabianie na zakładach bukmacherskich Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Zakłady bukmacherskie jeżeli właściwie do nich podejdziemy mogą stać się źródłem naszego dodatkowego dochod...
Bonusy bez depozytu Istnieje kilka rodzajów darmowych zakładów oraz bonusy bez depozytu, z których możesz korzystać u różnych bukmacherów. Różnią się one w zależności od ...
Darmowe bonusy bukmacherskie Wstęp Jeśli czytasz ten artykuł, zapewne chcesz dowiedzieć się wszystkiego o bonusach i promocjach w zakładach bukmacherskich - najlepiej o tych darm...
Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów Recenzja dostępnych aplikacji mobilnych polscy, legalni bukmacherzy. Jeszcze kilka lat temu branża bukmacherska opierała się na punktach stacjonarn...
Podwyższone kursy w eFortunie   Z okazji Black Friday bukmacher eFortuna przygotował dla swoich graczy ofertę promocyjną na Ekstraklasę i 1. Ligę. W ramach tej oferty gr...
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi