Premier League, Newcastle – West Ham, typy bukmacherskie

newcastle united
foto: NewcastleUnited
newcastlewestham

Już w sobotę 26 sierpnia mecz dwóch drużyn, które zawodzą najmocniej w obecnym sezonie Premier League. Newcastle United F.C. podejmie u siebie West Ham United F.C. Zarówno powracający do najwyższej klasy rozgrywkowej zespół Rafaela Beniteza, jak i drużyna Slavena Bilicia póki co zawodzą na całej linii. Po dwie porażki – takie wyniki piłka nożna widuje często, nie są jednak one pozytywnym prognostykiem. Typy na dziś wskazują delikatnie na wygraną gospodarzy. Każdy legalny bukmacher zdecydowanie nie wskazuje na wygraną West Hamu – typy bukmacherskie zakładają w pierwszej kolejności zwycięstwo Newcastle United albo remis.

West Ham nie powinien jednak załamywać głowy – wzbogacony o Joe Harta, Chicharito oraz Pablo Zabaletę może jeszcze porządnie namieszać w tym sezonie Premier League. Czy tak się stanie? Dla każdego, komu obstawianie meczy nie jest obce, jest to bardziej niż pewne. Może więc warto przewrotnie postawić na niedoceniany przez bukmacherów zespół? Newcastle United – West Ham United już 26 sierpnia o 16:00.

NewcastleRemisWest Ham
Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskieZakład bez ryzyka 100zł2.303.353.05
[maxbutton id=”6″ ]
Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie600 zł bonus powitalny2.303.253.00
[maxbutton id=”4″ ]
Premier League, Newcastle   West Ham, typy bukmacherskie1000 zł bonus powitalny2.303.253.15
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi