Premier League, Stoke City – Arsenal, typy bukmacherskie

arsenal londyn
foto: skysports.com
arsenalstoke

Wraca przez wielu uważana na pewno jeśli nie najlepsza, to najbardziej emocjonująca liga świata – angielska Premier League. Tutaj na pozór mamy do czynienia z meczem bez historii. Stoke City podejmie na swoim stadionie Arsenal Londyn. Mecze na początku sezonu bywają jedną wielką nie wiadomą, a Stoke na przestrzeni ostatnich kilku sezonów udowodniło nie raz, że potrafi być trudnym rywalem na swoim stadionie. Grająca fizycznie drużyna to zmora wszystkich technicznych zespołów, a przecież taką są bez wątpienia Kanonierzy.

W ekipie gospodarzy nie zagra tradycyjnie już kontuzjowany Ibrahim Afellay, a gości Brazylijczyk Gabriel oraz Alexis Sanchez, którego pozostanie na Emirates Stadium na przyszły sezon ciągle jest niepewne. Sam zainteresowany bez ogródek mówi, że chce odejść z Londynu. Emocji w każdym bądź razie nie zabraknie. Myślimy, że obie drużyny zagrają otwarty futbol i zdobędą bramki, ale lepsza okaże się ostatecznie ekipa Arsene Wengera.

Stoke CityRemisArsenal
Premier League, Stoke City   Arsenal, typy bukmacherskieZakład bez ryzyka 100zł4.153.701.85
[maxbutton id=”6″ ]
Premier League, Stoke City   Arsenal, typy bukmacherskie600 zł bonus powitalny4.203.601.75
[maxbutton id=”4″ ]
Premier League, Stoke City   Arsenal, typy bukmacherskie1000 zł bonus powitalny4.403.551.86
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi