Premier League, Arsenal – Leicester

foto: skysports.com

Już niedługo cała piłkarska Europa wznowi swoje rozgrywki. Co tydzień swoje zmagania rozpoczynają poszczególne kraje. W tym tygodniu na dobre startuje Premier League. Na sam początek Arsenal podejmować będzie na swoim stadionie byłych mistrzów Anglii – Leicester. Leicester rzutem na taśmę utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Po drużynie, która oczarowała i zaskoczyła cały świat nie ma już śladu. Również i w tegorocznej kampanii, fachowcy nie dają popularnym „Lisom” szans na jakieś wielkie sukcesy. Środek tabeli to wszystko, na co mogą liczyć. Arsenal natomiast dobrze zaczął sezon.

Wygrywając angielską Community Shield tylko potwierdził swoje aspiracje do gry o najwyższe cele. Lato upłynęło pod znakiem spekulacji na temat Arsene’a Wengera. Wiele gazet rozpisuje się, że to może być ostatni sezon, w którym poprowadzi on Kanonierów. Niezależnie od tego, Arsenal jest jednym z faworytów do wygrania ligi. W tym meczu powinni pewnie zainkasować pierwsze 3 punkty do tabeli Premier League.

Arsenal Londyn Remis Leicester
Premier League, Arsenal   LeicesterZakład bez ryzyka 100zł 1.51 4.45 6.50
[maxbutton id=”6″ ]
Premier League, Arsenal   Leicester600 zł bonus powitalny 1.45 4.20 6.75
[maxbutton id=”4″ ]
Premier League, Arsenal   Leicester1000 zł bonus powitalny 1.51 4.45 6.20
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi