Lepszy LvBet czy eToto?

Porównanie zakładów bukmacherskich LvBet i eToto

Porównanie Etoto kontra LvBet. :)

Porównanie Etoto kontra LvBet. Który bukmacher lepszy?

Wybranie bukmachera u którego chcemy grać jest naszym pierwszym zadaniem przy okazji obstawiania zakładów bukmacherskich. Każdy bukmacher ma swoje plusy, ma również wady.

Różnicę pomiędzy poszczególnymi bukmacherami nie są duże, a oferty zakładów bukmacherskich bardzo zbliżone i decydujące są na pozór błahe sprawy.

Porównując bukmachera Etoto z LvBet na starcie trzeba zaznaczyć, że zarówno jeden jak i drugi bukmacher prowadzi w Polsce działalność legalną, czyli mają odpowiednie koncesje przyznawane przez Ministerstwo Finansów. Są to też bukmacherzy, którzy ekspansję na rynku rozpoczęli niedawno i skupiają się głównie na grze poprzez internet, ale posiadają też swoje punkty naziemne.

Bonus na start

[rsnippet id=”21″ name=”lvbet-belka”][rsnippet id=”19″ name=”etoto-belka”]Czyli to czym kuszą nas bukmacherzy już od progu swoich punktów, a przede wszystkim stron internetowych.

Ten teoretycznie w LvBet jest wyższy, bo w sumie może wynieść aż 1500 zł. Jednak przyznanie tego bonusu jest chyba najbardziej skomplikowane na rynku bukmacherskim. Trzeba bardzo uważnie przeanalizować warunki przyznania tego bonusu, żeby w ogóle zdecydować się z niego skorzystać.

Natomiast oferta powitalna Etoto jest o tyle ciekawa, że już przy tej okazji mamy okazję do pierwszego wyboru. W ofercie powitalnej Etoto mamy bowiem   okazję zagrać ofensywnie lub defensywnie. Wariant ofensywny reklamowany przez duet Borek-Hajto  daje nam możliwość podwojenia swojego pierwszego depozytu na zakłady bukmacherskie od 1 zł do 500 zł. Później gracz ma 60 dni na obrót czterokrotności depozytu i bonusu zakładami bukmacherskimi po kursie minimum 2,2 przy czym najmniejszy kurs na kuponie AKO nie może być mniejszy niż 1,2.

Natomiast duet Pol-Kołtoń zachęca nas do gry defensywnej, czyli zagraniu pierwszego zakładu bukmacherskiego z oferty Etoto bez ryzyka. Jeśli się nam to uda Etoto oczywiście wypłaci nam wygraną. Jeśli nie zwróci nam stawkę zakładu do 50 zł.

Werdykt:

LvBet 7/10

Etoto 8/10

 

Inne promocje:

Etoto w swojej ofercie na dużą skalę proponuje  freebety, czyli m.in. darmowe zakłady na polską ligę. Raz w tygodniu Etoto pozwala nam zawrzeć zakład bukmacherski na wydarzenia z polskich lig (od ekstraklasy do IV ligi) po minimalnej stawce 100 zł. Na kuponie muszą być też minimum trzy wydarzenia po kursie co najmniej 1,4. Jeśli nie uda nam się wygrać to dostaniemy w zamian freebet w wysokości 50 zł.

Podobnie freebety można odebrać na wybrane zakłady live czy na mniej/więcej goli. Tam również możemy dostać do 50 zł na freebet.  Również za korzystanie z oferty Etoto poprzez aplikację mobilną możemy liczyć na darmowe zakłady bukmacherskie.

Natomiast bukmacher LvBet proponuję grę dzięki „Grubemu kuponowi”. To możliwość gry zakładu bukmacherskiego o kursie nawet o 20% większym niż zwykle. Minusem rozwiązania LvBet jest to, że do wyboru mamy bardzo niewiele zakładów – jeden, dwa dziennie.  Promocja Multikozak, czyli dodawanie od 7% wygranej do 25 % za zakłady bukmacherskie AKO od 4 do 8 wydarzeń wygląda już lepiej. Podobnie jak ubezpieczenie kuponu powyżej 5 zakładów AKO.

 

Werdykt:

LvBet 7/10

Etoto  8/10

Oferta zakładów i kursy:

Tutaj nie da się inaczej zawyrokować niż ogłosić remis. Oferta Etoto jak i LvBet na zakłady bukmacherskie jest bardzo zbliżona. Na listach kursowych obaj bukmacherzy mają najważniejsze wydarzenia czy ligi, ale także sporo sportów niszowych.

Etoto, jako jeden z nielicznych jeszcze w Polsce bukmacherów, ma w swojej ofercie też zakłady bukmacherskie na e-sport, czyli rozgrywki prawdziwych graczy w gry komputerowe takie jak Counter of Strike czy FIFA. Minusem jest natomiast brak sportów wirtualnych, czyli rozgrywek generowanych przez specjalny algorytm, które cieszą się coraz większą popularnością w Polsce.

Kursy? Zależy od wydarzenia, ale są niemal identyczne i tak naprawdę trzeba je analizować na bieżąco.

Werdykt:

LvBet 7/10

Etoto 7/10

 

Zakłady na żywo:

Obaj bukmacherzy nie mają się czego wstydzić. Bardzo czytelny interfejs, bez udziwnień, do tego bardzo wygodny kalendarz imprez z tygodniowym wyprzedzeniem – to mocne strony LVBet. Nie gorzej wygląda oferta Etoto. Co więcej bukmacher chwali się również imponującą liczbą ponad 20 tysięcy zakładów „na żywo” w miesiącu. Na pewno jest to wynik imponujący i skusić może nawet najbardziej wybrednych graczy. U obu bukmacherów możemy śledzić wydarzenia dwutorowo. Albo poprzez widok ogólny z większą liczbą spotkań ale z mniejszą liczbą kursów lub tylko jedno spotkanie już za to z pełną listą kursów.

Minusem jest to, że żadna z firm nie prowadzi transmisji live i do dyspozycji mamy tylko graficzną interpretację zdarzeń.

Werdykt:

LvBet 7/10

Etoto 8/10

Strona internetowa i aplikacja

Etoto rozwija swoją działalność w internecie i w ostatnim czasie odświeżył bardzo mocno swoją stronę internetową.

Nowy wygląd utrzymany jest w dość ciemnych barwach przełamanych białą czcionką co sprzyja przeglądaniu oferty.

Podział na możliwe do obstawiania sporty w Etoto jest bardzo czytelny i po wybraniu zakładki „zakłady sportowe” wyświetla nam się bogaty pasek boczny z kolejnymi dyscyplinami.

Sama strona internetowa LvBet jest nieco inna niż u większości graczy, ale to nie oznacza, że gorsza.

Na ekranie powitalnym wyskoczą nam najważniejsze wydarzenia danego dnia, a żeby przejść do wybranej dyscypliny najpierw musimy wejść w zakładkę „zakłady bukmacherskie”, a następnie klikamy w odpowiedni panel dedykowany konkretnej dyscyplinie. Mimo różnić w porównaniu z innymi bukmacherami jest to nadal opcja bardzo czytelna dla typera.

Obaj bukmacherzy mają także skierowana dla bardziej mobilnych graczy aplikację na smartfony.

 

Werdykt

LvBet 8/10

Etoto 8/10

 

Podsumowanie:

Różnice między oboma bukmacherami są niewielkie. Te najważniejsze – w kursach – niemal nieznaczące, choć z lekkim wskazaniem na Etoto. Silną stroną u obu bukmacherów są czytelne strony internetowe. Etoto zachęca nas do skorzystania z ich ofert również poprzez znacznie więcej bonusów i promocji.

 

LvBet  37/50

Etoto 39/50

[rsnippet id=”21″ name=”lvbet-belka”][rsnippet id=”19″ name=”etoto-belka”]

arrow