Nowe szybkie wpłaty Pay Express w Totalbet

Od wczoraj na stronie bukmachera Totalbet można dokonywać szybkich wpłat za pomocą usługi PayExpress. Jak chwali się bukmacher, taka wypłata na konto bankowe zajmuje tylko 8 minut, co w porównaniu do tradycyjnego przelewu, jest wynikiem nie do porównania.

Totalbet reklamuje się jako jeden z najbardziej innowacyjnych legalnych bukmacherów i dlatego jako pierwszy wprowadza szybkiej płatności. Jak wiemy realizacja tradycyjnych przelewów wykonywanych z konta dowolnego bukmachera zajmują do 2 dni roboczych.

Poprzez korzystanie z Pay Express środki mogą znaleźć się na koncie w banku gracza już po kilku minutach, natomiast wpłata na konto u tego bukmachera będzie realizowana w ciągu 1 minuty.

Płatności w nowym systemie będą realizowane przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 23, a dzienny limit wypłat wynosi 5000 zł.

Z kolei wpłaty na konto w Totalbet są obsługiwane przez około 30 banków oraz takie kanały płatności jak Blik, Visa, Mastercard oraz Paysafecard.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi