Na co zwracać uwagę przy zakładaniu konta u bukmachera

Legalni Bukmacherzy w Polsce
Legalni Bukmacherzy w Polsce

Większość serwisów bukmacherskich umożliwia błyskawiczne i proste założenie konta. Polscy fani zakładów sportowych muszą jednak pamiętać o tym, aby przed otworzeniem konta dokładnie zweryfikować danego bukmachera. Jest to bardzo istotne, ponieważ brak czujności może doprowadzić do powstania poważnych problemów. Na co należy zwrócić uwagę podczas zakładania konta u bukmachera?

Legalni bukmacherzy 2018 – licencja gwarancją bezpieczeństwa

Zakłady wzajemne mogą zostać uznane za dodatkowe źródło dochodu, dlatego gracze w trakcie wyboru bukmachera zwracają szczególną uwagę na wszystkie czynniki, które bezpośrednio przekładają się na lepsze możliwości zarobkowe. Wysokie kursy, atrakcyjne bonusy, częste promocje; to wszystko ma olbrzymie znaczenie dla klientów korzystających z usług bukmachera.

Niemniej zdecydowanie najważniejszą kwestią będzie informacja o tym, czy dana firma działa legalnie na polskim rynku. Regulacje zawarte w prawie hazardowym powodują, że obstawianie meczy jest legalne tylko w sytuacji, gdy dany bukmacher posiada ważną licencję na oferowanie zakładów wzajemnych. W jaki sposób można to sprawdzić? Wszyscy legalni bukmacherzy widnieją na specjalnej liście stworzonej przez Ministerstwo Finansów. Jeżeli gracz będzie miał jakiekolwiek wątpliwości, krótka wizyta na stronie internetowej MF pozwoli na weryfikację danego serwisu.

Korzystanie z usług bukmacherów działających legalnie to jedyny sposób na uzyskanie gwarancji bezpieczeństwa. Aby otrzymać pozwolenie na oferowanie zakładów, bukmacher musi spełnić szereg rygorystycznych wymogów. Dzięki temu typerzy mają pewność, że ich pieniądze nie przepadną, a ewentualne wygrane zostaną łatwo wypłacone.

 

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi