Mecze na żywo Piłka Ręczna

Piłka ręczna – jakie szanse Vive z LM i ile można ugrać

Fani piłki ręcznej z niecierpliwością czekają na kolejne mecze z udziałem PGE Vive Kielce. Mistrzowie Polski starają się sprostać wymaganiom, które stawia przed nimi Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ale nie zawsze jest to proste zadanie. W ostatnim meczu 9. kolejki sezonu 2017/2018 Vive przegrało u siebie z francuskim zespołem Paris Saint-Germain HB w punktacji 29:30 dla Saint-Germain. Trzeba dodać, że francuski zespół jest faworytem do zwycięstwa LM. Milenium zakłady bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, że Vive musi się bardzo postarać, by pokazać dobrą grę w kolejnych meczach.

26 listopada Vive zaliczyło porażkę w starciu z francuskim zespołem i niestety problemy polskiej drużyny mają naprawdę różne przyczyny. Mówi się o tym, że polskie zespoły w LM są źle dofinansowane, a inne europejskie drużyny są o wiele bardziej bogate, co wpływa na jakość treningów, gry, samopoczucia piłkarzy ręcznych. Według tabeli w grupie B Vive Kielce znajduje się na 5 miejscu z 8 możliwych. Milenium zakłady internetowe już szykują ofertę dla swoich klientów na kolejne kolejki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Na początku grudnia Vive Kielce musi zmierzyć się z Telekomem Veszprem. Ostatni przeciwnik Vive – Saint-Germain to faworyt, który poniósł tylko jedną klęskę w grze, natomiast ma na swoim koncie aż 7 zwycięstw.

Losy Vive w LM nie są przesądzone. Drużyna gra bardzo równo, na 10 rozgrywek 1 zremisowała, 5 wygrała, 4 przegrała. Milenium pl zakłady bukmacherskie zachęca swoich klientów do obstawiania sukcesów lub porażek Vive w kolejnych spotkaniach. Zakłady na mecze piłki ręcznej mogą być bardzo opłacalne, bo tylko dwie polskie drużyny dostały się do LM.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi