Mecze na żywo Hokej

Hokej – kto faworytem w NHL?

Niedawno rozpoczął się kolejny sezon w lidze NHL na lata 2017-2018. Jak wynika z doniesień bukmacherów, Pittsburgh Penguins to zespół najchętniej obstawiany obecnie w zakładach. Warto zauważyć, że przez ostatnie dwa lata Penguins sięgali po Puchar Stanley w dwóch ostatnich sezonach i liczą na trzeci z kolei. Takiej sytuacji nie było w NHL od roku 1983, kiedy to New York Islanders po raz czwarty sięgali po puchar.

Gotowe typy bukmacherskie na dziś mogą oczywiście ulec zmianie kiedy sezon hokejowy rozkręci się w pełni. Póki co, Pingwiny doskonale sobie radzą, w szczególności dzięki szerokiemu składowi. Co prawda, przed rozpoczęciem sezonu zespół stracił doskonałego bramkarza i dwóch celnych napastników, jednak pozostali członkowie drużyny nadal są bardzo wysoko oceniani przez kibiców.
W poprzednich dwóch latach to Waschington Capitols uważani byli za największych rywali i zagrożenie dla Pinguinsów. W tym sezonie wybór ten nie jest już taki oczywisty. Wynika to przede wszystkim z tego, że skład zespołu znacznie się uszczuplił i opuścili go jedni z najlepszych zawodników. Typy na dziś nie wskazują już drużyny ze stolicy jako największego rywala mistrzów.
Na horyzoncie pojawiają się jednak inne dobre drużyny. Typy bukmacherskie na dziś wskazują przede wszystkim na dwie – Columbus Blue Jackets oraz Tampa Bay Lightning. Pierwsza z drużyn w ostatnim sezonie ma za sobą serię aż szesnastu zwycięstw, dzięki czemu może poczuć się nieco pewniej i trenować z zupełnie inną perspektywą.

Od tego sezonu, NHL będzie liczyła już trzydzieści jeden drużyn. Najnowszą jest Vegas Golden Knights, która jednak nie ma zbyt wielkich szans w tegorocznych rozgrywkach i będzie raczej stanowiła łatwy sposób na zdobycie cennych ligowych punktów.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi