Liga Mistrzów, Sheriff – Legia Warszawa, typy bukmacherów

(Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta)
sherifflegiawarszawa

Czwarta runda Ligi Europy wkracza w decydującą fazę. Po niezbyt satysfakcjonującym Legionistów remisie 1:1, drużyna Jacka Magiery jedzie do Tyraspolu po awans do fazy grupowej. Mołdawska drużyna zdążyła wprawdzie pokazać pazur polskiemu zespołowi, jednak typy bukmacherskie są miażdżące – każdy legalny bukmacher za złotówkę postawioną na polski klub płaci wypłaci niewiele ponad dodatkową złotówkę, podczas gdy w przypadku Sheriffa Tyraspol otrzymamy nawet kilkanaście złotych. Typy na dziś są dość optymistyczne dla przedstawiciela Ekstraklasy, pamiętajmy jednak, że w starciu przy Łazienkowskiej gracze Magiery rozegrali fatalne zawody.

Brak zwycięstwa oraz stracona bramka u siebie nie najlepiej świadczą o sile polskiego futbolu – stąd też w tym przypadku niewykluczone, że obstawianie meczy na korzyść drużyny z Naddniestrza może zagwarantować fortunę. Jeśli chodzi o wyniki piłka nożna jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych sportów. Może warto więc tym razem postawić kilkanaście złotych wedle własnej intuicji? Mecz Legii Warszawa z Sheriffem Tyraspol w czwartek 24 sierpnia o 19:00.

Sheriff TyraspolRemisLegia Warszawa
Liga Mistrzów, Sheriff   Legia Warszawa, typy bukmacherówZakład bez ryzyka 100zł3.703.402.07
[maxbutton id=”6″ ]
Liga Mistrzów, Sheriff   Legia Warszawa, typy bukmacherów600 zł bonus powitalny3.503.302.05
[maxbutton id=”4″ ]
Liga Mistrzów, Sheriff   Legia Warszawa, typy bukmacherów1000 zł bonus powitalny3.553.452.11
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi