Liga Mistrzów, Legia Warszawa – FK Astana

FOTO, PAP

W środowy wieczór Legia Warszawa podejmie próbę odrobienia strat z Kazachstanu. W pierwszym starciu trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów FK Astana wygrała 3:1, ustalając wynik w doliczonym czasie, po kontrze wykończonej przez Patricka Twumasi. Ten końcowy akcent może wpłynąć na losy dwumeczu. Piłkarze Jacka Magiery mają szansę, ale muszą zagrać znacznie lepiej niż na wyjeździe, zachowując pełną koncentrację. Więcej przemawia za ich zwycięstwem, lecz nie każdy triumf przyniesie awans.

Legioniści powinni atakować, a zarazem powstrzymać groźnych graczy rywali, zwłaszcza Juniora Kabanangę. W sobotę warszawianie długo męczyli się u siebie z Sandecją Nowy Sącz, przez blisko godzinę nie umiejąc wykorzystać przewagi liczebnej. Prowadzenie objęli dopiero w 72 min., a podwyższyli w ostatniej akcji. Kibice chcieliby, aby w środę też było 2:0, ale team z Astany postawi trudniejsze warunki. To uczestnik Ligi Mistrzów w sezonie 2015/2016 i fazy grupowej Ligi Europejskiej rok temu. W rodzimej lidze (system wiosna-jesień) ma 4 pkt przewagi, a do nadrobienia zaległy mecz z ostatniego weekendu.

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Legia Warszawa Remis FK Astana
Liga Mistrzów, Legia Warszawa   FK AstanaZakład bez ryzyka 100zł 1.76 3.65 4.40
[maxbutton id=”6″ ]
Liga Mistrzów, Legia Warszawa   FK Astana600 zł bonus powitalny 1.70 3.60 4.50
[maxbutton id=”4″ ]
Liga Mistrzów, Legia Warszawa   FK Astana1000 zł bonus powitalny 1.77 3.70 4.70
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi