Legalni bukmacherzy w Polsce a kwestia podatku?

Czyli odpowiedź na pytanie czy są w Polsce legalni bukmacherzy, którzy nie przerzucają całego podatku na graczy.

Zapewne zdecydowana większość graczy jest zadowolona z faktu iż rynek bukmacherski w Polsce został uregulowany. Każdy zainteresowany tematem ma jasność, która firma bukmacherska w Polsce posiada licencję i jest legalna, a która łamie prawo. Niestety jak to na ogół w biznesie bywa wszelkie podatki są przerzucane na końcowego odbiorcę, czyli w tym przypadku na gracza. Nigdzie w ustawie nie ma zapisanego wymogu przerzucana 12% podatku obrotowego na graczy. Przerzucanie podatku to wybór firm bukmacherskich, które skwapliwie korzystają z możliwości przerzucenia podatku na swoich klientów.

Czy istnieją legalne zakłady bukmacherskie online w polsce, gdzie nie trzeba płacić podatku?

Nie jest to zbyt częste zjawisko, ale zdarzają się dni lub oferty u legalnych bukmacherów w Polsce, gdzie podatek w części lub całości nie jest przerzucany na gracza. Należy dokładnie wczytać się w regulamin, aby dokładnie zapoznać się z ofertą.

Legalny bukmacher Forbet – środa bez podatku

Środa z Forbet. Wygrane wyższe o 12%. Wygrane za kupony pre-match zagrane w środy powiększane są o 12%. Kupony muszą zawierać minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1.30 lub wyższym. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie bukmachera Forbet.

Legalny bukmacher Totolotek – obniż swój podatek

  • 12% kiedy grasz przez aplikację mobilną Totolotek lub wersję mobilną strony Totolotek dostępną pod adresem m.totolotek.pl
  • 6% grając na stronie internetowej www.totolotek.pl

Oferta dotyczy zakładów bukmacherskich: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony proste. Oferta jest niedostępna w dni, w których aktywna jest promocja Gram Grubo, Gram Grubo europejskie puchary, Gram Grubo reprezentacja.

Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.

Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.

Po spełnieniu powyższych warunków podatek zostanie zmniejszony odpowiednio o:

  • 12% dla zakładów zawartych przez aplikację lub wersję mobilną strony (https://m.totolotek.pl) (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 1,00)
  • 6% dla zakładów zawartych przez stronę internetową www.totolotek.pl (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 0,94)
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi