Który bukmacher jest mobile friendly przy rejestracji?

Który bukmacher jest mobile friendly przy rejestracji 600x285

Obstawianie meczy może odbywać się nie tylko przy użyciu komputera, ponieważ liczne serwisy bukmacherskie są przystosowane do funkcjonowania na urządzeniach mobilnych. Coraz większą popularność zyskuje idea tworzenia specjalnych aplikacji bukmacherskich. Z tego rozwiązania korzystają także legalni bukmacherzy oferujący swoje usługi w Polsce. Która firma jest najbardziej przyjazna dla użytkowników urządzeń mobilnych?

Ostatnie miesiące przyniosły duże zmiany w ofertach bukmacherskich. Nowelizacja prawa hazardowego zupełnie odmieniła realia w polskim świecie zakładów wzajemnych. Tysiące graczy zaczęło korzystać z ofert legalnych bukmacherów, którzy musieli przygotować się na przyjęcie wielu nowych klientów. Jednym z najważniejszych zadań było przystosowanie serwisów do działania na urządzeniach mobilnych.

Efekt podjętych prac jest widoczny niemal natychmiast, gdyż praktycznie każdy polski bukmacher posiada obecnie serwis dostosowany do smartfonów i tabletów. Co więcej, najwięksi i najbardziej popularni bukmacherzy (np. firma STS Zakłady Bukmacherskie, efortuna) stworzyli specjalne aplikacje przeznaczone dla klientów. Trzeba podkreślić, że rejestracja za pośrednictwem urządzenia mobilnego jest zazwyczaj bardzo prosta i intuicyjna. Mobilne wersje stron internetowych funkcjonują bez większych problemów, dzięki czemu gracze w każdej chwili mają dostęp do swojego konta na danej platformie.

Polscy bukmacherzy stale rozwijają swoje oferty, a także usprawniają działanie własnych serwisów. Każda firma zasługuje obecnie na miano bukmachera przyjaznego użytkownikom urządzeń mobilnych.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi