Intel Extreme Masters w Katowicach. E-sportowa promocja od LV Bet!

25 lutego w Katowicach rozpocznie się największe wydarzenie e-sportowe w Polsce. Specjalnie z tej okazji bukmacher LV Bet przygotował dla fanów e-sportu turniej, w którym do wygrania poza atrakcyjnymi bonusami do zgarnięcia jest również sprzęt gamingowy!

Największy turniej e-sportowy – Intel Extreme Masters rozpoczyna się 17 lutego i potrwa do 15 marca. W tym okresie e-sport i zakłady bukmacherskie z pewnością będą szły w parze.

Włącz się do gry o wyjątkowe nagrody

Typuj zmagania w CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory i zbieraj punkty do klasyfikacji.

Gracze którzy osiągną najlepsze wyniki TOP10 zostaną nagrodzeni sprzętem gamingowym.

Dla najlepszego typera przewidziana jest nagroda w postaci komputera G4M3R 500 i5 o wartości 5000 PLN oraz sprzęt komputerowy!

W konkursie bierzesz udział stawiając zakłady na wydarzenia e-sportowe za minimum 10 PLN. Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób:

• Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji

• Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Kupony muszą składać się jedynie z selekcji na wydarzenia e-sportowe.

Aby zapewnić Wam jeszcze więcej emocji i nagrodzić aktywną grę, w połowie czasu trwania turnieju 10 graczy, którzy znajdą się najwyżej w rankingu, otrzyma dodatkowe bonusy.

Ranking Bonusowy będzie aktualizowany w poniedziałki oraz czwartki

Bonusy zostaną dodane w dniu 2.03.2020 za punkty zdobyte w okresie 17.02 0:00 – 1.03 23:59.

obrazek przedstawia baner promocyjny bukmachera lv bet z okazji turnieju e-sportowego w Katowicach

Regulamin promocji

Promocja dotyczy zakładów zawartych na stronie lvbet.pl na wszystkie selekcje z oferty esportu (CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory) dostępne w ofercie w trakcie trwania promocji: od 17.02.2020 godz. 0:00 CET do 15.03.2020 godz. 23:59 CET.

 1. Gracze zbierają punkty obstawiając zakłady obejmujące selekcje na wydarzenia e-sportowe,
 2. Wygrany zakład obejmujący zdarzenie e-sportowe jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: kurs*stawka*ilość selekcji, przegrany zakład obejmujący zdarzenie e-sportowe jest premiowany punktami liczonymi według wzoru: stawka*ilość selekcji.
 3. W promocji biorą udział tylko selekcje z oferty e-sportowej (CS:GO, Dota 2, Starcraft, Starcraft 2, LoL, Warcraft oraz King of Glory), zakłady pojedyncze, kombi, przedmeczowe oraz na żywo.
 4. Każdy kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów, to minimum 1.5.
 5. Wszyscy gracze spełniający regulaminowe wymagania dotyczące promocji, automatycznie kwalifikują się do uczestnictwa w konkursie.
 6. Minimalna stawka zakładu uprawniającego do zdobywania punktów w promocji to 10 PLN.
 7. W promocji biorą udział jedynie zakłady za środki własne.
 8. Kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
 9. W przypadku tej samej ilości punktów, gracz z wyższą sumą wygranych zakładów w promocji zajmie wyższe miejsce w rankingu.
 10. Ranking jest aktualizowany dwa razy w tygodniu – w poniedziałki oraz czwartki.
 11. Przedział nagród, które dodane zostaną po pierwszej części turnieju od 200 PLN do 800 PLN jest widoczny obok rankingu. Bonusy zostaną dodane w dniu: 2.03.2020 do godziny 17:00 za punkty zdobyte w okresie 17.02 0:00 – 1.03 23:59.
 12. Kwota wygranego bonusu musi być obrócona przynajmniej trzy razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.
 13. Przedział nagród głównych jest widoczny obok rankingu głównego.
 14. Nagrody rzeczowe nie podlegają wymianie na środki pieniężne lub bonusowe.
 15. Laureaci konkursu otrzymają dodatkową nagrodę pieniężną na poczet pokrycia podatku od wygranych wynikającą z wartości nagród. Laureaci zgadzają się, że kwota dodatkowej nagrody pieniężnej nie podlega wypłacie na ich rzecz, lecz przeznaczona jest na zapłatę podatku należnego z tytułu wygranej w Konkursie.
 16. Nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego zostaną wysłane do graczy, po uprzednim skontaktowaniu się drogą mailową. W wypadku braku kontaktu przez okres 7 dni roboczych organizator konkursu zarządza przepadek nagrody. Gracz zostanie usunięty z rankingu a inni użytkownicy zostaną przesunięci w górę rankingu.
 17. LV BET zastrzega sobie prawo zamknięcia konta gracza oraz konfiskaty środków w przypadku dowodu oszustwa lub nadużycia.
 18. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszelkie decyzje podjęte przez LV BET są rozstrzygające.

Jeżeli chcesz, możesz zapoznać się z opiniami graczy i ekspertów na temat bukmachera LV Bet, zanim dołączysz do zabawy i zagrasz o fantastyczne nagrody!

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi