Handicap azjatycki – to trudne?

Handicapy azjatyckie
Handicapy azjatyckie

Kiedy w meczu mamy do czynienia z konkretnym faworytem, a kursy wydają się być mało atrakcyjne, wówczas wiele osób sięga po handicapy azjatyckie. Często dużo bardziej opłaca się obstawić taki handicap, ponieważ ich kursy wynikają z kursów meczy, a bukmacherzy również potrafią się mylić.

Handicap oznacza ilość punktów, którą dodaje się jeszcze zanim rozpocznie się mecz tylko jednej ze stron. Zazwyczaj jest to strona, która najpewniej mecz przegra. Legalni bukmacherzy 2018 w ten sposób rozliczają taki zakład.

Handicapy azjatyckie, nazywane azjanami charakteryzują się tym, że typerzy mają jedynie dwie opcje do wyboru. Dla większości osób ich zrozumienie jest bardzo trudne i nie każdy jest w stanie obstawiać mecze na żywo w taki sposób. Często poświęcić trzeba na to sporo czasu i energii.

Legalni bukmacherzy a handicap

Bardzo często legalni bukmacherzy w niejednoznaczny sposób zapisują handicapy. Należy koniecznie pamiętać o tym, że punkty takich handicapów dodaje się lub odejmuje jedynie raz – dopiero od końcowego wyniku spotkania. Korzystanie z handicapów jest właściwie jedyną opcją, aby móc wygrać większe pieniądze przy obstawianiu spotkania, które ma jednoznacznego faworyta.

Niewiele osób posiada jednak umiejętności, aby skorzystać z takiej szansy i wolą one stawiać raczej na mniejszy, ale bardziej regularny zysk. Handicapy zarezerwowane są jedynie dla graczy profesjonalnych, którzy zajmują się bukmacherką od dłuższego czasu i w pełni poznali jej tajniki. Warto jednak wspomnieć o tym, że handicapy azjatyckie pozwoliły w wyraźny sposób zmniejszyć marżę bukmacherów. Powoduje to, że wiele osób kusi się na skorzystanie z takiego rozwiązania.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi