hero

Ryan Garcia vs Luke Campbell – zakłady i kursy na walkę o pas WBC

Data: 03.01.2021
Godzina: 04:00
Miejsce: Dallas, USA
Gala boksu w Dallas. Campbell vs Garcia

Już 2 stycznia w Dallas dojdzie do walki o tymczasowy pas wagi lekkiej WBC pomiędzy zdecydowanym faworytem bukmacherów Ryanem Garcią a starszym i bardziej doświadczonym Lukiem Campbellem. Zbliżające się wydarzenie będzie zdecydowanie miłym rozpoczęciem roku dla wszystkich fanów boksu. Ze względu na wagę i prezentowany styl, spodziewać można się wielu widowiskowych wymian i bardzo dynamicznej walki. Młody zawodnik z Kalifornii jest uważany za kandydata na przyszłą gwiazdę pięściarstwa. Oprócz dobrych występów w ringu jest bardzo aktywny  w mediach społecznościowych. Kurs na jego zwycięstwo to zaledwie 1.28, co może zaskoczyć niejednego widza boksu. Jego przeciwnik z Anglii, co prawda doznał już trzykrotnie goryczy porażki, ale na swoim koncie ma dużo poważniejszych przeciwników. Na zbliżającej się gali boksu, czeka nas również interesujący pojedynek o pas IBF wagi junior muszej. Zawalczą w nim Felix Alvarado oraz DeeJay Kriel. Sam pojedynek pomiędzy Campbellem a Garcią miał odbyć się już 5 grudnia w Kalifornii, wtedy jednak okazało się, że Anglik zakażony jest koronawirusem.

Gdzie obstawić walkę Garcia vs Campbell?

Obstawienie zakładu na walkę o tymczasowy pas wagi lekkiej WBC na zbliżającej się gali umożliwia kilku legalnych polskich bukmacherów. Przy wyborze warto jednak skorzystać z oferty firmy, która proponuje nieco więcej rodzajów zakładów na to zdarzenie oraz pozwoli uzyskać nam możliwie wysokie profity. Bardzo ciekawą alternatywą będzie skorzystanie z usług Betclic, który dla swoich nowych użytkowników proponuje jeden z najwyższych CASHBACKÓW na rynku. Dodatkowo bukmacher ten organizuje liczne promocje dla stałych klientów, które pozwalają otrzymać dodatkowe środki na grę. Na bonus powitalny w Betclic składa się aż 550 zł CASHBACKU, a warunkiem jego uzyskania jest wpisanie kodu PREZENTPL podczas rejestracji. Przy obstawieniu zwycięstwa Campbella po kursie 3.50 za maksymalną kwotę zakładu bez ryzyka, możemy wygrać aż 1694 zł. Jeśli zakład nie wejdzie, otrzymamy postawioną kwotę na konto bonusowe.

Zakłady i kursy na walkę Garcia vs Campbell

Grafika przedstawia wizerunek bokserów, walczących o pas wagi lekkiej WBC - Ryana Garcię i Luke'a Campbella. Dodatkowo podana jest ich metryka i rekord bokserski.

W starciu Garcia – Campbell wyraźnym faworytem bukmacherów jest młody Amerykanin. Kurs na jego zwycięstwo to zaledwie 1.28. Jako że aż 17 z 20 swoich walk wygrał przez nokaut, ciekawym rozwiązaniem ze zdecydowanie wyższym kursem będzie zagranie jego triumfu przez KO/TKO/DQ. Za taką kombinację u bukmachera Betclic dostaniemy mnożnik, wynoszący 1.95. Jego przeciwnik Jest o 11 lat starszy, ma jednak tylko trzy walki więcej na swoim koncie. Przeciwnicy w jego rekordzie byli jedna zdecydowanie bardziej wymagający. Anglik mierzył się m.in. z Vasylem Lomachenko. Luke Campbell nie jest w tym starciu w żadnym wypadku spisany na straty, a co więcej kurs na jego zwycięstwo jest niezwykle kuszący. Dla łowców wyższych mnożników Betclic proponuje obstawienie zwycięzcy w konkretnej rundzie lub w wyznaczonym przedziale rund. Przykładowo za wytypowanie zwycięstwa Garcii w odsłonach od 4 do 6 otrzymamy kurs 5.50, w przypadku zakończenia pojedynku w tym przedziale na korzyść Anglika pomnożymy swoją stawkę 20-krotnie. Kombinacji jest wiele i na pewno nawet najbardziej wymagający typer znajdzie odpowiednią dla siebie pozycję.

Ryan Garcia – sylwetka

„King Ry” w swojej amatorskiej karierze przegrywał aż 15 razy. Jego potencjał i znajomość z Saulem „Canelo” Alvarezem spowodowały, że aktualnie mówi się o nim, jako pięściarzu, który ma potencjał do zostania wielką gwiazdą boksu. W zawodowym ringu stoczył 20 walk, nokautując rywali aż 17 razy. Nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Zaledwie 22-letni zawodnik podczas najbliższej gali stanie przed szansą na zdobycie pasa WBC w wadze lekkiej. Tym samym będzie mógł udowodnić, że nie jest jedynie dobrze wypromowanym zawodnikiem, ale rzeczywiście przyszłością wagi lekkiej. Podczas swoich ostatnich dwóch walk znokautował Romero Duno oraz Francisco Fonesce. Ryan Garcia ma wszelkie predyspozycje, by skończyć przed czasem również nadchodzącą walkę. Przeciwnik w postaci Luke’a Campbella nie będzie jednak łatwą przeprawą. Ewentualnym zwycięstwem Amerykanin nie tylko zyska pas, ale również udowodni wielu swoją wartość i otworzy ścieżki do wielu kasowych pojedynków w przyszłości.

Grafika przedstawia Ryana Garcię oraz kurs, jaki oferuje bukmacher Betclic za jego zwycięstwo.

Luke Campbell – sylwetka

Brytyjczyk jest zawodnikiem 11 lat starszym od swojego najbliższego przeciwnika. Na koncie ma zdecydowanie więcej starć amatorskich, lecz w zawodowym ringu ma zaledwie trzy pojedynki więcej. Lista przeciwników, z jakimi się zmierzył, może jednak wywołać dość spore wrażenie.  Miał już okazję skrzyżować rękawice z Vasylem Lomachenko, Yvanem Mendy, czy też Jorge Linaresem. Campbell ostatni raz do ringu wszedł w sierpniu 2019 roku, przegrywając ze wspomnianym Lomachenko. Jest zawodnikiem charakternym, który nie boi się konfrontacji z najlepszymi. Posiada mocne uderzenie jak na swoją wagę, nie tracąc przy tym na szybkości. Będzie bardzo ciężkim wyzwaniem dla mocno promowanego Garcii.  Choć według bukmacherów nie jest faworytem, to jego triumf nie będzie żadnym zaskoczeniem. Za zwycięstwo widowiskowego pięściarza bukmacher Betclic oferuje niezwykle atrakcyjny kurs, który wynosi 3.50.

Grafika przedstawia Luke'a Campbella. Jego zwycięstwo premiowane jest przez bukmachera Betclic kursem 3.50.
Data: 03.01.2021
Godzina: 04:00
Miejsce: Dallas, USA

Najlepsze oferty dla Ciebie

Typy bukmacherskie