Fiorentina – Inter Mediolan – spacerek gości? Zobacz i postaw!

Fiorentina - Inter Mediolan - Serie A zakłady online
Fiorentina – Inter Mediolan – Serie A zakłady online
fiorentina
intermediolan

W piątek, w 20. kolejce Serie A, Fiorentina zmierzy się na własnym boisku z Interem Mediolan. Legalni bukmacherzy dają nieco więcej szans na zwycięstwo graczy Luciano Spallettiego. Jednak z pewnością to nie będzie spacerek dla gości. Przemawia za tym kilka czynników. Ekipa z Florencji jest dość solidnym średniakiem – zajmuje obecnie 8. miejsce z dorobkiem 27 pkt. Jej postawa przed własną publicznością może nie budzi zachwytu (4 zwycięstwa, 3 remisy, 2 porażki), lecz z pewnością najbliższy rywal wyzwoli w piłkarzach grających zazwyczaj na fioletowo dodatkowe pokłady ambicji. Team z Mediolanu ma na koncie 41 pkt i jest trzeci, jednak ostatnio nie ma dobrej passy. Domowa porażka z Udinese, następnie wyjazdowa z Sassuolo oraz remis na San Siro z Lazio Rzym nie są wynikami, które satysfakcjonują fanów tego niezwykle utytułowanego klubu. Pozycja lidera, na którą Inter wskoczył na początku grudnia, pozostała już tylko wspomnieniem. Obecnie SSC Napoli i Juventus Turyn mają – odpowiednio – 7 i 6 pkt więcej. Niekiedy obstawianie meczy bywa jeszcze bardziej ryzykowne, mając na względzie historię ostatnich lat. Tak jest w tym przypadku – w poprzednich trzech sezonach Nerazzurri wyjeżdżali na tarczy ze Stadio Artemio Franchi. Wiosną 2017 roku padł niecodzienny rezultat – 5:4 dla Fiorentiny. Czy tym razem popularna Viola znów znajdzie sposób na renomowanego rywala? Na inaugurację rozgrywek Icardi i spółka triumfowali 3:0. Powtórka takiego wyniku w piątek jest raczej mało realna. Dużo więcej przemawia za remisem. 1:1 to rezultat wskazywany jako najbardziej prawdopodobny w ofercie STS.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Fiorentina
X
Inter Mediolan

Fiorentina   Inter Mediolan   spacerek gości? Zobacz i postaw!
2.81
3.35
2.65
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

Fiorentina   Inter Mediolan   spacerek gości? Zobacz i postaw!
2.75
3.25
2.65
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

Fiorentina   Inter Mediolan   spacerek gości? Zobacz i postaw!
2.70
3.30
2.65
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

Fiorentina   Inter Mediolan   spacerek gości? Zobacz i postaw!
2.60
3.20
2.60
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

Fiorentina   Inter Mediolan   spacerek gości? Zobacz i postaw!
2.58
3.20
2.63
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo Fiorentina – Inter Mediolan – spacerek gości? Zobacz i postaw!

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania Fiorentina – Inter Mediolan – spacerek gości? Zobacz i postaw! Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi