Eurotip – nowy bukmacher ?

Eurotip.pl oferowała do niedawna możliwość wzięcia udziału w wirtualnych konkursach swoim użytkownikom. Głównym sponsorem nagród oferowanych przez serwis była Fortuna, a więc jeden z liderów wśród bukmacherów legalnych w Polsce. Drugim sponsorem nagród był Trefik, który wspierał serwis swoim komputerowym oprogramowaniem. Poza tym, na stronie można było znaleźć wyniki na żywo oraz aktualne kursy bukmacherów.

Eurotip to nic innego jak wirtualna gra, w której można było wygrać efortuna kupon. Ten zaś dawał możliwość wzięcia udziału w prawdziwych zakładach bukmacherskich na stronie Fortuny za prawdziwe pieniądze. Jedynym warunkiem było podanie swoich danych, a więc loginu do serwisu Fortuny. Tylko zarejestrowani użytkownicy byli brani pod uwagę. Inne oferowane nagrody to na przykład oprogramowanie komputerowe od drugiego ze sponsorów.

Efortuna zakłady bukmacherskie oferowały kredyt, za pomocą którego można było typować swoje wybrane wyniki. Spora grupa typerów korzystała z serwisu i chętnie brała udział w konkursach z nagrodami. Od pierwszego stycznia 2018 roku można jednak na stronie eurotip.pl znaleźć informację, że jej serwer został po kilku latach wyłączony.

Osoby, które interesują bieżące efortuna statystyki oraz terminarze spotkań i kursy bukmacherskie, które do tej pory można było znaleźć bez problemu na stronie, nie muszą się jednak obawiać. Dla nich bowiem otwarty został nowy serwis z wynikami na żywo – flashscore.pl. Na tej witrynie, w szczegółach meczów można znaleźć więc poszczególne statystyki, skróty video, komentarze live i tabele, które są bardzo pomocne. Należy mieć nadzieję, że serwis będzie działał równie sprawnie, jak eurotip.pl.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi