Etoto gra defensywna – 100% bez ryzyka

Etoto gra defensywna – 100% bez ryzyka – zagraj o 1463 zł

Etoto przygotował dla Was atrakcyjną ofertę, która pozwala zagrać w zakładzie bez ryzyka nawet o 1463 zł. Poniżej znajdziecie szczegóły tej wyśmienitej oferty:

 1. Zarejestruj konto w Etoto.pl (Prosta i bardzo szybka rejestracja! Załóż konto w 60 sekund!)
 2. Dokonaj wpłaty i postaw pierwszy zakład (Dokonaj wpłaty i postaw dowolny zakład z co najmniej trzema możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej 1X2)).
 3. Odbierz wygraną lub zwrot stawki (Etoto wypłaci Tobie wygraną albo zwróci 100% kwoty jaką postawiłeś na pierwszy zakład (do 50 zł)).
Etoto gra defensywna - 100% bez ryzyka
Etoto gra defensywna – 100% bez ryzyka

PRZYKŁAD: POSTAW 50 ZŁOTYCH NA WYNIK 0:2 W MECZU BENFICA – FENERBAHCE I ZAGRAJ O 1463 ZŁOTYCH.

Gdy wygrasz, Etoto wypłaci Tobie wygraną. Jeżeli Ci się nie uda, zwróci 100% stawki do kwoty 50 złotych. Możesz dokonać wypłaty lub grać dalej. Ty decydujesz!

Regulamin oferty:

 1. Zakład bez ryzyka, zwany też „KASOZWROTEM 50 zł” stanowi jedną z możliwych do wyboru ofert powitalnych (nagród) w ramach sprzedaży premiowej prowadzonej przez Spółkę ETOTO.
 2. Organizatorem sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa (ETOTO).
 3. Regulamin „KASOZWROTU 50 zł” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, zawartym na stronie www.etoto.pl.
 4. W sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalnością gospodarczą, w zakresie tej działalności.
 5. „KASOZWROT 50 zł” zostanie przyznany klientom, którzy spełniają warunek legitymowania się przegranym zakładem, i którym oferta przysługuje zgodnie z poniższymi zapisami niniejszego Regulaminu.
 6. Oferta przysługuje klientom, którzy:
  1. zarejestrowali konto w ETOTO od 4 sierpnia 2018 roku od godziny 00:00 CEST, lub
  2. którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 13 stycznia 2018 roku od godziny 00:00 CEST do 30 czerwca 2018 roku do godziny 23:59 CEST, ale do 30 czerwca 2018 roku do godziny 23:59 CEST nie postawili żadnego zakładu, i jednocześnie, którzy:
  3. wybrali opcję tej oferty powitalnej (nagrody powitalnej) klikając na przycisk „Skorzystaj z oferty” umieszczony na stronie sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” , przy czym warunkiem aktywacji bonusu, umożliwiającej późniejsze przyznanie nagrody, będzie dokończenie procesu rejestracji (utworzenia konta gracza) i dokonanie depozytu, i których pierwszy postawiony po rejestracji (założeniu konta gracza) zakład, został rozliczony jako przegrany, a zakład ten:
  4. został postawiony na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi rozstrzygnięciami (np. typ na zwycięzcę meczu piłki nożnej 1X2 spełnia te warunki, typ 1X, 12 lub X2 czyli tak zwana podwójna szansa nie spełnia tych warunków, podobnie też nie spełnia wymogów typ na zwycięzcę meczu tenisa, w którym mamy tylko opcje 1 i 2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych (na wynik wielu zdarzeń), czyli tak zwanych zakładów akumulowanych. Zasada 3 możliwych rozstrzygnięć nie obowiązuje w przypadku zakładów wielokrotnych, jeżeli zostaną zawarte z minimum dwoma zdarzeniami.
  5. Wybór oferty powitalnej „KASOZWROT 50 zł” jest równoznaczny z upoważnieniem ETOTO do automatycznej weryfikacji, czy warunki niniejszej sprzedaży premiowej zostały spełnione.
 7. Oferta powitalna ETOTO w ramach sprzedaży premiowej dotyczącej oferty „KASOZWROTU 50 zł” obejmuje zakłady przedmeczowe oraz zakłady na żywo (LIVE), pojedyncze (z co najmniej trzema możliwymi wynikami) i każdy wielokrotny, z wyłączeniem zakładów systemowych.
 8. Nie ma minimalnego kursu dla sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł”.
 9. Nie ma minimalnego depozytu uprawniającego do skorzystania z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł”.
 10. Maksymalna kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” to 50 złotych.
 11. Chcąc skorzystać z oferty powitalnej oraz otrzymać nagrodę (zwrot) za pierwszy przegrany zakład (spełniający warunki sprzedaży premiowej) należy po przegraniu tego zakładu zwrócić się z prośbą o przyznanie nagrody (zwrotu) poprzez wysłanie wiadomości email na adres pomoc@etoto.pl, najlepiej podając w tytule wiadomości „KASOZWROT 50 zł”, lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie www.etoto.pl. Spełnienie powyższych kryteriów w okresie obowiązywania niniejszej oferty powitalnej jest warunkiem przyznania nagrody (zwrotu).
 12. Zwrot stawki za przegrany zakład zostanie zaksięgowany na koncie gracza maksymalnie do 24 godzin od przesłania wiadomości o której mowa w punkcie powyżej.
 13. Nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy oraz jedno miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy, akademik itp.), z którego została dokonana wpłata na IKK. Ponadto, nagroda (zwrot) z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” nie zostanie przyznana lub może zostać odebrana, gdy adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Indywidualnym Koncie Klienta począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
 14. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” można wyłącznie dokonując wpłaty (depozytu) z własnego rachunku płatniczego. Graczowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do nagrody (zwrotu) na osobę trzecią.
 15. Zastrzegamy sobie prawo do wypłacenia środków otrzymanych jako KASOZWROT w ciągu maksymalnie 72 godzin od zlecenia wypłaty. Kwota nagrody (zwrotu) z tytułu sprzedaży premiowej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
 16. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela IKK w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty nagrody (zwrotu) z tytułu niniejszej sprzedaży premiowej.
 17. Zwrot z tytułu sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” nie przysługuje w przypadku gdy na innym IKK, które wykorzystało dany adres IP lub urządzenie (począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków), został przyznany już bonus z tytułu sprzedaży premiowej „GRA OFENSYWNA”.
 18. Klient nie może skorzystać z oferty „KASOZWROT 50 zł” w połączeniu z inną sprzedażą premiową ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „KASOZWROT 50 zł” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „KASOZWROT 50 zł”, chyba że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej. W szczególności wybór tej oferty powitalnej (nagrody powitalnej) na podstronie sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł”, poprzez kliknięcie na przycisk „Skorzystaj z oferty”, wyłącza możliwość wyboru i skorzystania z drugiej oferty powitalnej – Sprzedaży Premiowej „GRA OFENSYWNA” , chyba że klient poprzez kontakt z obsługą klienta ETOTO pod adresem mailowym pomoc@etoto.pl, uprzednio zrezygnuje z „KASOZWROTU 50 zł”.
 19. W przypadku użycia przez gracza kodu bonusowego przy pierwszym depozycie od czasu rejestracji, który uprawnia go do skorzystania z innej promocji niż „KASOZWROT 50 zł”, promocja ta będzie promocją nadrzędną i zwrot z tytułu pierwszego zakładu wynikający ze sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” nie będzie graczowi przysługiwał.
 20. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej poprzez obstawianie wszystkich możliwych opcji w wybranym spotkaniu (1,X,2) skutkować będzie wykluczeniem ze sprzedaży premiowej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
 21. Wszelkie próby wyłudzenia oferty (w tym np. omyłkowe podwójne zaksięgowanie tego zwrotu) skutkować będą anulowaniem jej na IKK wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. W przypadku udowodnienia wyłudzenia, ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia IKK.
 22. Gra w zabezpieczeniu tj. zmowa między klientami na połączonych ze sobą IKK spowoduje anulowanie wygranych ze wszystkich zaakceptowanych zakładów biorących udział w sprzedaży premiowej oraz uniemożliwi zwrot „KASOZWROT 50 zł” na pozostałych IKK. W określonych i uzasadnionych przypadkach ETOTO może zadecydować o przyznaniu zwrotu tylko i wyłącznie na jednym koncie IKK, gdzie został zawarty poprawnie pierwszy zakład w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł”.
 23. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na IKK.
 24. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania sprzedaży premiowej „KASOZWROT 50 zł” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu sprzedaży premiowej lub Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi