Eliminacje Mistrzostw Świata 2018, Dania – Polska

foto: PZPN
francjaholandia

W piątek 1 września Dania i Polska rozegrają w Kopenhadze mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Po sześciu kolejkach ekipa Adama Nawałki jest zdecydowanym liderem grupy E, mając na koncie 16 pkt. Skandynawowie zdobyli 10 pkt, tyle samo co druga w tabeli Czarnogóra. Jesienią 2016 roku w Warszawie lepsi okazali się biało-czerwoni – po trzech golach Roberta Lewandowskiego prowadzili już 3:0, lecz ostatecznie skończyło się „tylko” 3:2. Ponowny triumf w praktyce znacznie przybliżyłby bezpośredni awans.

Walczący o udział w barażach Duńczycy zrobią jednak wszystko, aby sięgnąć po pełną pulę. Dotąd na własnym terenie pokonali Armenię i Kazachstan, zaś przegrali z Czarnogórą (0:1). Natomiast Polacy wygrali trudne wyjazdowe starcia z Rumunią i Czarnogórą, remisując tylko w Kazachstanie (2:2). Typy bukmacherów dają obu zespołom dość porównywalne szanse na wygraną, a całkiem prawdopodobnym rozstrzygnięciem wydaje się remis. Znów wiele zależeć będzie od Lewandowskiego, który strzelił w tych eliminacjach już 11 goli. W sobotę trafił dwukrotnie w Bundeslidze, zapewniając zwycięstwo Bayernowi.

Dania
RemisPolska
Eliminacje Mistrzostw Świata 2018, Dania   PolskaZakład bez ryzyka 100zł2/453.202.95
[maxbutton id=”1″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi