Ekstraklasa, Piast Gliwice – Śląsk Wrocław

fot. Sebastian Borowski / źródło: newspix.pl

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Czwartą kolejkę Lotto Ekstraklasy rozpocznie starcie Piasta Gliwice ze Śląskiem Wrocław. Po dość leniwym początku sezonu (odpowiednio: 16. oraz 11. miejsce w tabeli) obydwie drużyny powinny zacząć grać na poważnie. Wprawdzie dystans od dolnej części grupy mistrzowskiej nie jest zbyt wielki, jednak czołówka zaczyna odjeżdżać zarówno podopiecznym Dariusza Wdowczyka, jak i graczom Jana Urbana. Stąd wielka mobilizacja w obydwu zespołach. Znacznie większą determinację powinni jednak zaprezentować ci drudzy, którzy z Piastem nie mogą wygrać już od sześciu spotkań.

Wyniki z minionego sezonu (1:1 oraz zwycięstwa Piasta 4:3 i 2:0) powinny zachęcić zespół z Wrocławia do zaciętej walki. Z drugiej strony należy jednak zwrócić uwagę na ostatnie poczynania Piasta, w tym porażkę z Lechem aż 1:5. Upokorzony, słaby, ostatni w tabeli. Taki właśnie jest Piast Gliwice w 3. kolejce Lotto Ekstraklasy. I spotkanie z graczami Jana Urbana może być jedną z ostatnich szans na wyrwanie się z grupy spadkowej. Początek czwartej kolejki ligowych zmagań już w piątek 4 sierpnia o 18:00 na stadionie w Gliwicach.

Lech Poznań Remis FC Utrecht
Ekstraklasa, Piast Gliwice   Śląsk WrocławZakład bez ryzyka 100zł 2.50 3.16 2.86
[maxbutton id=”6″ ]
Ekstraklasa, Piast Gliwice   Śląsk Wrocław600 zł bonus powitalny 2.45 3.20 2.85
[maxbutton id=”4″ ]
Ekstraklasa, Piast Gliwice   Śląsk Wrocław1000 zł bonus powitalny 2.45 3.25 2.80
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi