Ekstraklasa, Cracovia Kraków – Lech Poznań

Andrzej Banas / Polska Press

Jednym z najbardziej elektryzujących starć 4. kolejki Lotto Ekstraklasy będzie mecz Cracovii z Lechem Poznań. Dla obydwu zespołów cztery punkty w trzech starciach to nienajlepszy wynik. Gdyby jednak brać pod uwagę dyspozycję w ostatnim czasie, murowanym faworytem były zespół Kolejorza. Po rozbiciu Piasta Gliwice morale w Poznaniu wzrosło. Historia wskazuje z kolei na trudną, zawziętą przeprawę – w ostatnich latach żadna z drużyn nie zdominowała starć.

Najświeższy remis 1:1 z poprzedniego sezonu zakończył długotrwałą serię naprzemiennych wygranych obydwu zespołów. Pod wodzą nowego szkoleniowca podopieczni Michała Probierza mają jednak nadzieję na zwycięstwo u siebie – porażka w tym meczu może znacząco oddalić zespół od marzeń o mistrzostwie. Czy Cracovia wykorzysta atut własnego boiska? A może podopieczni Nenada Bjelicy kontynuują zwycięski marsz? Rozstrzygnięcie już w niedzielę 6 sierpnia o 18:00.

Typy na mecz u legalnych bukmacherów.

Cracovia Kraków Remis Lech Poznań
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech PoznańZakład bez ryzyka 100zł 3.35 3.25 2.15
[maxbutton id=”6″ ]
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań600 zł bonus powitalny 3.50 3.30 2.05
[maxbutton id=”4″ ]
Ekstraklasa, Cracovia Kraków   Lech Poznań1000 zł bonus powitalny 3.35 3.35 2.12
[maxbutton id=”5″ ]
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi