Bukmacher Legalny

Legalni Bukmacherzy w Polsce 2021

27.09 Ekstraklasa, Arka Gdynia – Cracovia Kraków :)

Andrzej Banas / Polska Press
arkagdyniacracoviakrakow

Każdy fan piłki nożnej nie powinien narzekać na to co działo się w tygodniu. Liga Mistrzów, Liga Europy i niektóre ligi europejskie (na przykład Championship) miały swoje mecze. Cóż nie wszystko może trwać wiecznie. Żeby od tej słodyczy nie rozbolał nas brzuch, polecamy włączyć telewizor i ustawić go na Canal+, który pokaże mecz Arki Gdynia z Cracovią Kraków. Skoro polska liga to polecamy polskiego bukmachera, na przykład totolotek zakłady bukmacherskie ma naprawdę ciekawą ofertę dotyczącą Lotto Ekstraklasy. Co więcej, mają kilka ciekawych „smaczków” usprawniających cały proces typowania. Usługa o nazwie lotto zakłady przez Internet to tylko jedna z nich.
Jest to mecz drużyn będących w drugiej połówce tabeli. Arka zajmuje 10 miejsce, ale ta pozycja da się jeszcze jakoś obronić. Natomiast ostatnie miejsce Cracovii trenerowi Probierzowi z pewnością chluby nie przynosi. Szkoleniowiec bardzo często obwinia za niepowodzenia sędziów i o ile ma czasami trochę racji, to uczciwie przyznać trzeba, że Cracovia gra po prostu słabo. Arka na swoim terenie jest bardzo groźna i gdyby nie zwyczajny pech w kilku meczach, byłaby jeszcze wyżej w ligowej stawce.
Totolotek ma bardzo ciekawe zakłady piłkarskie w które nie wchodzi tylko i wyłącznie ekstraklasa. Radzimy więc dodać do kuponu kilka spotkań. Wraz z bonusem powitalnym da nam to naprawdę dobry zarobek. Jeśli chodzi o typy na ten mecz to faworytem jest Arka. Cracovia jednak musi kiedyś zacząć odbijać się od dna. Stawiamy na gospodarzy albo bramkowy remis. Kupon z zakładem 1X będzie co prawda mniej warty, ale bardzo bezpieczny. Lotto Ekstraklasa to wszak szalenie nieprzewidywalne rozgrywki.

ArkaXCracovia
2.053.303.50[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]
1.953.353.80[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]
2.003.303.75[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]
1.953.303.80[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]
arrow