Czemu warto stawiać single?

Czemu warto stawiać single?
Czemu warto stawiać single?

Bukmacherka to dość popularna rozrywka. Od kiedy najważniejsi w Polsce bukmacherzy, jak eFortuna weszli do sieci internetowej i tam również oferują swoje usługi, coraz więcej osób decyduje się na to, aby w ten sposób zarabiać. Okazuje się bowiem, że dzięki obserwacji, szczęściu i analizie można na bukmacherce zarabiać w sposób regularny, na czym zależy wielu osobom.

Część z początkujących graczy zastanawia się nad tym, czy opłaca się im obstawiać tak zwane single, czyli po prostu kupony z pojedynczym zakładem. Wydaje się być to dziwne i raczej nieopłacalne. W praktyce jednak, klienci takich bukmacherów, jak właśnie Fortuna często się na to decydują.

Warto pamiętać, że w przypadku singla wystarczy wytypować poprawnie zaledwie jedno zdarzenie, aby cały kupon był trafiony i aby otrzymać swoje pieniądze. Takie wygrane może nie są zbyt spektakularne, ale znacznie bardziej pewne. Obstawianie kuponów większych prawie zawsze kończy się przegraną. Dlatego też profesjonalni gracze bardzo często decydują się właśnie na single.

Poza tym, to właśnie single pozwalają na stworzenie własnego systemu bukmacherskiego, według którego typuje się zakłady bukmacherskie. Podstawowe zalety singli, jakie warto wskazać, to na pewno spora szansa na wygraną, a jednocześnie niewielka szansa na to, aby zbankrutować. Poza tym, większość systemów bukmacherskich opiera się w dzisiejszych czasach właśnie na nich.

Osoby, którym zależy na dużych, jednorazowych wygranych wybierają raczej AKO, ponieważ single zapewniają raczej mniejsze, ale za to dość regularne kwoty wygranych.

 

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi