Codzienne promocje w ramach Super tygodnia w ForbetCzasami zdarza się, że bukmacherski tydzień może być nudny. Mało ciekawych wydarzeń sportowych do obstawiania? Dzięki ofercie promocyjnej Forbet, każdy dzień tygodnia przynosi urozmaicenie i dobrą zabawę.

Forbet przygotował serię promocji Super Tydzień, w skład, której wchodzą:

– Poniedziałek – „Już nie taki straszny” – gracze, którzy wpłacą środki w poniedziałek od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 200 PLN.

– Wtorek – „Podwyższamy wygrane” – w godzinach od 15:00 do 21:00 bukmacher dodaje 12% do wygranych poprzez zmianę współczynnika. Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 4 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.

– Środa – „Sporty Wirtualne – realne emocje” – za trzy pierwsze przegrane zakłady, bukmacher zwróci stawkę tych zakładów w formie bonusu. Promocja tylko na Sporty Wirtualne. Stawka na kuponie musi wynosić DOKŁADNIE 20 PLN. Minimalny kurs łączny na kuponie musi wynosić 2.00.

– Czwartek – „Tłusty czwartek – z Forbet co tydzień” – za zakład za co najmniej 100 zł bukmacher dodaje 25 zł w bonusie. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia. Ogólny kurs całego kuponu nie może być niższy niż 2.5, a kurs pojedynczego zdarzenia niż 1.3.

– Piątek – „Piątek, piąteczek, piątunio” – od godziny 6:00 do godziny 12:00 wygrane na każdym kuponie możecie podwyższyć aż o 12%! Aby współczynnik na kuponie zmienił się z 0.88 na 1.0, na kuponie muszą znajdować się min. 4 zdarzenia oraz każde zdarzenie musi mieć kurs min. 1.3.

– Sobota, niedziela – „Męskie granie” – Najwyższe kursy na piłkarską Ekstraklasę!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, to zapisz się za pomocą linka na naszej stronie i odbierz dodatkowe 50 zł na grę! Zapisz się poniżej:Codzienne promocje w ramach Super tygodnia w Forbet

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi