Bukmacher PZBuk oferta

Nowy bukmacher na polskim rynku. Przedstawiamy PZBuk

Stało się. Długo wyczekiwany debiut nowego legalnego bukmachera w Polsce stał się faktem. PZBuk (PZBuk.pl) rozpoczął już swoją działalność w naszym kraju. W czerwcu 2018 roku Ministerstwo Finansów przyznało licencje firmie Cherry Online Polska Sp. Z.o.o. To bukmacher znany na polskim rynku z takich stron jak kasyno.pl czy ComeOn!

Bukmacher w Polsce będzie posługiwał się nazwą Polskie Zakłady Bukmacherskie (w skrócie PZBuk) i swoją ofertę w pierwszej kolejności będzie udostępniał na stronie PZBuk.pl. Bukmacher PZBuk dołącza zatem do ośmiu innych legalnie działających na polskim rynku firm przyjmujących zakłady bukmacherskie.

 

legalny bukmacher PZbuk 985x285
Legalny bukmacher PZbuk

 

Przypomnijmy, że polski rynek bukmacherski w ostatnich latach przeszedł ogromną metamorfozę. Jeszcze przed zmianami prawnymi w 2017 roku w Polsce można było grać u kilkudziesięciu bukmacherów. Najważniejszą zmianą z punktu widzenia firm bukmacherskich i graczy było powstanie rejestru stron internetowych bukmacherów, którzy nie spełniają wymogów znowelizowanej ustawy o grach hazardowych. Strony z rejestru są niezwłocznie blokowane. I tak stało się m.in. z comeon.com. Dlatego firma postanowiła zalegalizować swoją działalność w Polsce. Stąd starania o koncesję i zarejestrowanie strony PZBuk.pl i prowadzone na niej zakłady PZBuk. Na pewno dzięki temu opinie o PZBuk poszły w górę.

PZBuk.pl prosta w cenie

Zakłady bukmacherskie PZBuk jak już wspominaliśmy dostępne są na stronie internetowej PZBuk.pl. Trudno zacząć przygodę z zakładami PZBuk bez choćby przeczytania opinii o PZBuk. Przecież w dobie coraz większej konkurencji bukmacher PZBuk musi czymś nowych klientów zachęcić.

Pierwsza rzecz, czyli strona internetowa PZBuk.pl. Gdy pierwszy raz wejdziemy na stronę bukmachera PZBuk trudno nie zdziwić się, bo wygląd portalu jest nieco inny niż zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Strona jest bardzo minimalistyczna, oprawa graficzna i zawarte w niej rozwiązania są bardzo proste. Żeby nie powiedzieć archaiczne. Jednak to co na pierwszy rzut oka może wzbudzać mieszane opinie o PZBuk wcale nie musi być wadą strony z zakładami PZBuk. Strona dzięki swojej prostocie jest czytelna, przejrzysta i nie męczy oczu niepotrzebnymi udziwnieniami.

Możemy zająć się tym co najważniejsze, czyli zakładami bukmacherskimi PZBuk. Tonacja barw? Czy można się dziwić, że Polskie Zakłady Bukmacherskie, czyli PZBuk na swojej stronie posługują się czerwono-białą kolorystyką w niektórych tylko miejscach posiłkując się zieloną barwą?

Przyjrzyjmy się dokładniej stronie oferowanej przez PZBuk. Bez dwóch zdań portal jest bardzo funkcjonalny i ułatwia zawieranie zakładów bukmacherskich PZBuk. Podobnie jak u wielu innych polskich legalnych bukmacherów po lewej stronie mamy szeroki wachlarz sportów, lig, rozgrywek czy innych wydarzeń proponowanych przez bukmachera PZBuk. Znajdziemy tutaj przede wszystkim zakłady na piłkę nożną, ale również na ostatnio bardzo popularne w Polsce, mma.

W centralnej części strony PZBuk.pl widzimy najważniejsze wydarzenia proponowane przez bukmachera PZBuk. A także jest to miejsce w którym zobaczymy mecze z rozgrywek, które wybierzemy sobie ze szczegółowej oferty PZBuk zakłady bukmacherskie.
Oczywiście po lewej stronie PZBuk oferuje graczom podgląd swojego kuponu, a co ciekawe także wybór rodzajów kursów. Zakłady PZBuk możemy zawierać w systemie tradycyjnym (dziesiętnym), amerykańskim lub brytyjskim. Mogą to oczywiście być zakłady pojedyncze jaki i zakłady wielokrotne.

Podsumowując stronę oferującą PZBuk zakłady bukmacherskie trzeba przyznać, że jej może i skromny wygląd ma kilka niezaprzeczalnych plusów. To między innymi czytelność, ale także to, że strona pozbawiona jest wielu wymyślnych akcentów dzięki temu jest szybka i nie zawiesza się. Wszystko to sprawia, że opinia o PZBuk na tym polu musi być pozytywna.

Oferta kursowa PZBuk

Oferta kursowa zakładów bukmacherskich PZBuk również nie pozostawia wątpliwości. Widać, że choć sam bukmacher tak naprawdę debiutuje pod nową marką w Polsce, to jednak jest częścią większej „rodziny”. Wykorzystując doświadczenia swoich zagranicznych kuzynów od razu polskich klientom zaoferował wszystko to co najlepsze. Piłka Nożna i wszystkie najlepsze ligi (włącznie z rozgrywkami niższych klas). Polskie rozgrywki do drugiej ligi włącznie oraz Puchar Polski. Lubimy egzotykę? Nie ma problemu mamy do wyboru m.in. ligę Bangladeszu, Senegalu czy Ugandy.
Podobnie ma się z innymi sportami futbol amerykański, koszykówka, tenis, baseball, hokej na lodzie, piłka ręczna, rugby, snooker i bilard, sporty motorowe, kolarstwo, siatkówka, boks, unihokej, futsal, tenis stołowy, sporty zimowe, badminton, a nawet szachy. I proszę uwierzyć to nie jest cała oferta sportów na zakłady PZBuk.

Oczywiście w PZBuk nie może zabraknąć oferty na coraz bardziej popularny w Polsce e-sport. Choć dziwić może brak sportów wirtualnych. Zapewne w niedługim czasie i to pojawi się w ofercie bukmachera.

Oferta zakładów na żywo

PZBuk proponuje oczywiście również zakłady na żywo. I w tym wypadku może nie jest w ścisłej czołówce, ale jako debiutant na pewno nie ma się czego wstydzić. Całkiem spory wybór dyscyplin i to nie tylko tych najbardziej popularnych. Choć oczywiście najwięcej zakładów jest na piłkę nożną. Wielu na minus może zapisać to, że PZBuk nie przeprowadza transmisji na żywo z wydarzeń i na pewno będą mieli rację. Jednak stawiane za zarzut to, że bukmacher również nie udostępnia wizualizacji spotkań „na żywo” jest już grubymi nićmi szyte. Szczerze przyznajmy czy komukolwiek jest to potrzebne do bukmacherskiego szczęścia?

Wysokość kursów

Wysokość kursów? To już naprawdę kwestia, którą trzeba analizować bardzo skrupulatnie. Na pewno na dłuższą metę grając w zakłady PZBuk na kursach nie stracimy. Jednak trend trzeba śledzić opierając się nie na jednym meczu czy nawet tygodniu. Bukmacher mieści się w dobrze rozumianym środku stawki. Na niektóre wydarzenia kursy są wyższe na inne nieco niższe niż u konkurencji, ale nie może to wpłynąć ani na plus ani na minus opinii o PZBuk. Szczegółową analizę kursów w PZBuk przeprowadzimy już wkrótce.

PZBuk rejestracja

Oczywiście, żeby zawrzeć pierwszy zakład bukmacherski na PZBuk każdy z graczy musi się zarejestrować. Odpowiedni baner nie trudno znaleźć. Sam proces jest bardzo prosty i odbywa się sprawnie. Po podaniu niezbędnych informacji, które są wymagane prawem (w tym skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości) możemy złożyć swój pierwszy depozyt.

Wpłaty i wypłaty środków z PZBuk

Wpłat PZBuk.pl można dokonać na cztery sposoby. Poprzez metodę Dotpay (i dostęp do wielu banków), karty Visa i MasterCard oraz przez coraz popularniejszego w Polsce Bilka. Co dziwne PZBuk ustanowił kwotę minimalną w wysokości 22 zł dla każdej metody wpłaty. Większość bukmacherów odchodzi od takiego sposobu i wpłacać można nawet złotówkę.

Wypłaty możemy dokonać bezpośrednio na swój rachunek poprzez system Dotpay i tu też jest minimalna kwota. Możemy wypłacić wygrane od 5 zł, a firma wymaga weryfikacji naszego konta bankowego. Musi on zawierać następujące dane:- logo banku, – adres zamieszkania, – imię i nazwisko gracza,- datę wyciągu (wyciąg nie powinien być starszy niż 3 miesiące). Dane finansowe takie jak stan konta gracza powinny zostać zakryte. Weryfikacja wyciągu jest przeprowadzana tylko raz dla każdego numeru konta bankowego i wynika według PZBuk z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Poniżej znajdziesz kod bonusowy PZBuk, dzięki któremu otrzymasz specjalny bonus.

pzbuk

Bonus na start na PZBuk.pl

Nie ma co ukrywać w tym aspekcie opinie o PZBuk będą mniej pozytywne. PZBuk zakłady bukmacherskie na razie dość oszczędnie podchodzą do kwestii udzielanych promocji.

Bonus powitalny, czyli to czym najłatwiej skusić nowego klienta, jest przeciętny jeśli chodzi o wysokość i warunki uzyskania. PZBuk oferuje darmowy zakład w wysokości 50 zł. Ale, żeby móc z niego korzystać najpierw należy zagrać zakład na PZBuk.pl za co najmniej 50 zł po kursie wynoszącym minimum 2,0. Dzięki temu przy naszym kolejnym logowaniu w zakładce „Darmowy zakład” zyskamy możliwość obstawienia zakładu wielokrotnego o wartości 50 zł przy kursie minimalny wynoszącym również 2,0. Bonus ten obejmuje tylko pierwszą wpłatę gracza.

Co istotne wygranej z tego bonusu nie musimy obracać. Jednak inni bukmacherzy oferują znacznie więcej, więc wielu klientów może jeszcze wstrzymać się ze swoim pierwszym zakładem w PZBuk. Darmowe zakłady u tego bukmachera to na pewno interesująca oferta.

 

darmowy zaklad za 50zl w PZbuk
Darmowy zakład za 50 zł w PZbuk

Inne promocje PZBuk

Promocja Kombodoładowanie zakładów bukmacherskich PZbuk polega na zwiększeniu wygranej z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone regulaminie. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny- 4%, 6-krotny – 5%, 7-10-krotny – 10%, 11-krotny i więcej – 15 %.

Oferta PZBuk dotyczy wyłącznie meczów piłki nożnej w rozgrywkach takich jak Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue 1, Serie A, Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy i spotkań polskiej reprezentacji. Możemy typować zakłady przedmeczowe jak i live.

Program lojalnościowy PZBuk

Oprócz tego na stronie bukmacher online PZBuk widnieje informacja o programie lojalnościowym bukmachera, punktach PZBuk i sklepie gracza, gdzie będzie można najprawdopodobniej wymienić zdobyte punkty. Niestety ani program ani sklep jeszcze nie działają. I trudno o inną opinię, że PZBuk jeszcze tego nie dopracował. Pytanie czy bukmacher w takim razie już teraz powinien o programie informować czy powinien to zrobić dopiero jak wszystko dopracuje w 100 procentach.

PZBuk – aplikacja mobilna

A właściwie jej brak. Nie da się tego ukryć. To jeden z największych minusów bukmachera. Brak aplikacji na telefony czy tablety zdecydowanie utrudnia zawierania zakładów bukmacherskich PZBuk. Szczególnie dla młodych graczy świat aplikacji na smartfony jest co najmniej tak samo ważny jak świat realny. Czy to dobrze czy to źle to temat na inną dyskusję, ale bez wątpienia PZBuk szybko musi nadrobić dystans do konkurencji i zaoferować możliwość pobrania aplikacji na telefony.

Na szczęście poprzez PZBuk.pl można zagrać korzystając z przeglądarek internetowych na smartfonach. Nie jest to tak wygodne jak korzystanie z aplikacji, ale mimo wszystko strona na mobilnych przeglądarkach działa dość sprawnie i na krótką metę może wystarczyć. Na w pełni funkcjonalny serwis PZBuk mobile będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Polecamy również:

 

PZBuk podsumowanie

Choć PZBuk na polskim rynku legalnych bukmacherów jest debiutantem to już na wstępie swojej działalności nie musi mieć kompleksów związaną z konkurencją, która jest już na rynku od jakiegoś czasu. Widać, że PZBuk ma wsparcie właściciela, który na rynku bukmacherskim nie jest nowicjuszem. Na opinie o PZBuk przyjdzie nam więc jeszcze poczekać, aż rozwinie się on na tyle, by można je było wydać.

PZBuk oferuje wszystko to czego potrzebuje każdy gracz. Czytelna strona, bogata oferta zakładów i niezłe kursy oraz możliwość dokonania darmowego zakładu. Niewątpliwie jest jednak sporo do poprawki, a na pierwszy ogień musi pójść lepsza oferta startowa dla nowych graczy oraz jak najszybsze wprowadzenie aplikacji mobilnej, na której będzie można zawierać zakłady bukmacherskie PZBuk. Poniżej oferujemy pzbuk kod promocyjny:

 

pzbuk

Podobne wpisy

PZBUK Zakłady Bukmacherskie   Pzbuk.pl nowy bukmacher czyli własność Cherry Online ciekawa historia tej firmy oraz jej obecność na polskim rynku bukmacherskim Cher...
Świąteczny weekend bez ryzyka w PZBuk Zasady weekendowej promocji „Weekend bez ryzyka” w PZBuk są proste. Aby wziąć w niej udział: - zapisz się na stronie promocji, klikając „Zapisz si...
Zarabianie na zakładach bukmacherskich Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich? Zakłady bukmacherskie jeżeli właściwie do nich podejdziemy mogą stać się źródłem naszego dodatkowego dochod...
Bonusy bez depozytu Istnieje kilka rodzajów darmowych zakładów oraz bonusy bez depozytu, z których możesz korzystać u różnych bukmacherów. Różnią się one w zależności od ...
Konto tymczasowe – Promocja Mikołajowa eFort...   Szybka rejestracja konta tymczasowego w eFortunie! Z okazji Mikołajek bukmacher internetowy eFortuna uprościł rejestrację konta w swoim serwi...
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi