Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów

Recenzja dostępnych aplikacji mobilnych polscy, legalni bukmacherzy.

Jeszcze kilka lat temu branża bukmacherska opierała się na punktach stacjonarnych i stronie online, aby wygenerować większość swoich przychodów. Jednak wraz ze rozwojem urządzeń mobilnych, sytuacja ta zmienia się bardzo dynamicznie. Prawdopodobnie już domyślacie się, że kolejny tekst to porównanie aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów.

Na wstępie chcielibyśmy przybliżyć Wam, czym jest aplikacja bukmacherska oraz jaki wpływ aplikacja do obstawiania meczy ma dla gracza, jak i dla firmy bukmacherskiej. Ponieważ nie wszystkie firmy bukmacherskie dostępne na rynku polskim mają obecnie odrębne aplikacje bukmacherskie na telefony komórkowe/smartfony, stanowi to doskonałą okazję dla pozostałych bukmacherów do generowania dodatkowych przychodów za pośrednictwem tych usług.

Wydaje się, że obecnie już około 50% osób korzysta z telefonu komórkowego do obstawiania zakładów. W rezultacie firmy hazardowe walczą uzyskać dominację na polu gry poprzez najlepsze aplikacje bukmacherskie.

Wyobraźcie sobie, że teraz podczas finału Ligi Mistrzów, czy ważnego meczu w polskiej Ekstraklasie gracze mogą obstawiać na swoich smartfonach używając aplikacji bukmacherskiej z dowolnego miejsca, czy to na stadionie, w kolejce do baru, czy w zaciszu własnego fotela.

Okazało się, że jest to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy nie znajdą w swojej okolicy punktu stacjonarnego do obstawiania zakładów sportowych, a nie przebywają w danej chwili przy komputerze i nie są w stanie złożyć zakładu na swoim koncie gracza u bukmachera.

Idąc tą drogą wiadomym jest, że teraz mając dostęp do aplikacji bukmacherskiej możesz z dowolnego miejsca na ziemi (mając dostęp do internetu) wygrać swój wymarzony kupon! Nie jest zaskoczeniem jednak, że największymi zwycięzcami w tym przypadku są nadal firmy bukmacherskie, które odnotowały szybki wzrost przychodów dzięki kanałom mobilnym. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla całej branży, to poleganie na urządzeniach mobilnych oznacza, że poszczególne firmy zajmujące się hazardem muszą niestrudzenie pracować, aby zapewnić, że ich usługi dla smartfonów są najlepszego sortu.

Pomimo, że legalne firmy bukmacherskie w Polsce mają ciągły strumień przychodów przez cały rok z trwających zawodów sportowych, ważne wydarzenia, takie jak finał Ligi Mistrzów, mają kluczowe znaczenie dla pozyskiwania nowych klientów. Oczywiście w polskiej rzeczywistości najważniejszymi zdarzeniami są mecze z udziałem polskich ekip. Zawężając do piłki nożnej. Mecze Lecha z Legią gromadzą komplet widzów na stadionie, natomiast Ci, którzy nie zdobyli biletu mogą obejrzeć spotkanie w TV, co automatycznie zwiększa skalę potencjalnych przychodów, do których zakłady bukmacherskie mają dostęp.

W związku z tym firmy powinny upewnić się, że ich systemy aplikacji bukmacherskich działają optymalnie, aby uniemożliwić nowym lub obecnym klientom przejścia do konkurencji. Warto w tym miejscu na chwilkę się zatrzymać i zadać pytanie, czy zmieniłbyś bukmachera, u którego aplikacja bukmacherska nie działa właściwie? Gdyby brakowało tam takich funkcji jak betting tips czy match tracker?

Wydaje nam się, że tak. Zwłaszcza, jeśli chciałbyś właśnie obstawić mecz swojej ulubionej drużyny. A ponieważ tak samo zrobiłaby większość użytkowników rezygnujących z niespójnych usług na smartfony, dowodzi to, że świetna aplikacja bukmacherska jest równie ważna, jak dobre kursy bukmacherskie.

Co więcej, dzięki zakładom na żywo, które pozwalają klientom na obstawianie zakładów w trakcie wydarzenia, który ma być największym sektorem wzrostu w branży, wydajność aplikacji bukmacherskich staje się jeszcze ważniejsza.

Zamiast tradycyjnych, które koncentrują się na przewidywaniu wyniku meczu przed jego rozpoczęciem, klienci mogą teraz obstawiać bukmacherskie zakłady sportowe w trakcie wydarzenia, a nawet wcześniej kończyć zakłady, jeśli czują, że mecz układa się przeciwko nim.

W rezultacie wszelkie błędy i opóźnienia przy obstawianiu zakładów mogą oznaczać utratę tysięcy zakładów bukmacherskich, ponieważ zbiorowo zakłady nie mogą zostać złożone w wyniku awarii. Ponadto dodatkowa frustracja i potencjalna utrata przychodów, które może to spowodować dla klientów, sprawią, że niewiarygodnie będzie tam powracać.

Ze względu na rosnące oczekiwania konsumentów, a także dodatkowe usługi mobilne, które oferują aplikacje bukmacherskie, bukmacher internetowy musi mieć pewność, że zawsze ma pełną aktywność swoich aplikacji i może wdrażać poprawki tak szybko, jak to możliwe.

Pozostał jeszcze temat korzystania z aplikacji bukmacherskiej, czy wersji mobilnej strony bukmachera. Z pozoru wydaje się to jedno i to samo. Różnica polega na tym, że w wersji mobilnej, strona wyświetlana jest na telefonie w podobnej postaci, co na komputerze, tylko nieco prostszej do nawigowania dla mniejszego formatu wyświetlacza.

Aplikacja bukmacherska z kolei to dodatkowe oprogramowanie, które musisz ściągnąć na swoje urządzenie mobilne, aby móc korzystać z wielu dodatkowych opcji na stronie bukmachera. Jedna najlepsza aplikacja do obstawiania meczy nie istnieje, ale poniższe zestawienie pomoże Wam wybrać taką, która spełni Wasze oczekiwania.

Porównanie aplikacji mobilnych legalnych bukmacherów w Polsce:

 

Aplikacja mobilna Totolotek

 

Aplikacja do obstawiania meczy w Totolotku jest bardzo dobrym uzupełnieniem pełnej opcji produktów tej firmy. Oczywiście jak wszystkie dostępne obecnie na rynku aplikacje w firmach bukmacherskich, współpracuje z urządzeniami, które mają system Android i iOS (urządzenia iPhone). W obu przypadkach nie ma problemu z jej pobraniem, niemniej w przypadku Androida należy wykonać kilka ruchów więcej, aby w pełni cieszyć się pełną wersją aplikacji. Najgorzej mają posiadacze Windows Phone, którzy nie mają takiego wyboru.

Aplikacja mobilna Totolotek utrzymana jest w tej samej kolorystyce, co strona w wersji na komputer, jest przejrzysta, czytelna, co nie u wszystkich polskich bukmacherów legalnych jest regułą. Nie trzeba wszystkiego załatwiać przez stronę bukmachera – wersja mobilna sprawia, że zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo są wyjątkowo proste w obsłudze i możemy je stawiać z dowolnego miejsca.

W łatwy sposób obstawimy np. piłkę nożną nawet oglądając mecz w pubie. Oczywiście piłka nożna to nie jedyna dyscyplina i obstawimy wszystko, nawet sporty wirtualne, chociaż taki football powinniśmy wziąć z przy przymrużeniem oka, gdyż wiedza na temat sportu raczej się tam nie przydaje.

Zarówno w wersji na komputer, jak i korzystając z aplikacji mobilnej, mamy dostęp do tych samych funkcji. Oferta zakładów sportowych obejmuje zarówno taką samą liczbę spotkań w ofercie przedmeczowej, jak i zakładce meczy „na żywo”. Aplikacja Totolotek jest przejrzysta, a ilość dostępnych „rozbić w poszczególnych zdarzeniach sportowych nie różni się w żaden sposób od wersji na PC, tym samym korzystanie z niej nie sprawia żadnego problemu.

Jako minus można uznać to, że na chwilę obecną Totolotek nie oferuje w swojej aplikacji mobilnej kanału do tak zwanego live streamingu. Kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta, można otrzymać informację, iż firma pracuje nad tym i postara się dostosować swoją ofertę do potrzeb Klientów, najszybciej jak to możliwe. Standardowo jest dostępna opcja śledzenia statystyk na żywo oraz relacji z meczu w postaci trackera.

Jeśli chodzi o bonusy dedykowane dla użytkowników wybierających darmowe typy bukmacherskie aplikacja jak i wersja na smartfon oferują możliwość gry „bez podatku”. Odbywa się to w taki sposób, że użytkownik zobowiązany jest postawić zakład akumulowany, z minimum trzema zdarzeniami na kuponie.

Łączny kurs kuponu kwalifikującego do wzięcia udziału w promocji nie może być niższy niż 2.50, przy czym minimalny kurs jednego zdarzenia został ustalony na 1.30. Minimalna stawka promocyjnego kuponu wynosi 20 złotych. Po zawarciu zakładu Totolotek aktywuje bonus na Twoim koncie gracza, w kwocie równej 12%.

Oczywiście wszystkie dostępne bonusy czy kod promocyjny totolotek na stronie głównej serwisu (także freebet), są także aktywne dla użytkowników aplikacji bukmacherskiej, a także strony mobilnej. Szczegóły oferty promocyjnej można znaleźć pod linkiem: https://www.totolotek.pl/bonusy-bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie android oraz iOS można pobrać bezpośrednio ze strony Totolotek, dla pierwszej opcji klikając w https://cw.totolotek.pl/zaklady-mobile/android. Chętnych na instalację oprogramowania dla iPadów, iPhonów etc. zapraszamy do skorzystania z linku: https://itunes.apple.com/pl/app/totolotek-sport/id1140465607?mt=8#.

 

Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów

 

Aplikacja bukmachera STS

 

Wygraną masz w kieszeni, w taki sposób STS reklamuje swoją aplikację mobilną na stronie swojego serwisu. Rzeczywiście aplikacje bukmacherskie android oraz iOS można pobrać bez większych problemów, ze strony STS. Trwa to bardzo krótko i po instalacji możesz cieszyć się pełną ofertą w dowolnym miejscu na świecie, jeśli masz dostęp do internetu.

Co więcej, strona automatycznie rozpoznaje urządzenie, na które ma zostać oprogramowanie. Jest to bardzo nowoczesna aplikacja do obstawiania meczy podążająca za najnowszymi trendami, toteż logowanie do aplikacji może odbywać się za pomocą odcisku palca!

Oferta zakładów sportowych jest lustrzanym odbiciem strony internetowej. Zarówno ilość zdarzeń, jak i oferowanych rynków nie odbiega w żadnym stopniu os wersji na komputer. Ciekawą opcją jest także dostępna w wersji mobilnej opcja cash-out, czyli możliwość zamknięcia postawionego kuponu, przed rozstrzygnięciem finalnym danego zdarzenia.

Wszystkie Twoje typy bukmacherskie aplikacja do obstawiania meczy przyjmuje przy użyciu minimalnej ilości kliknięć. Funkcja ta dostępna jest także u największych europejskich bukmacherów online, a w STS nazywa się „szybki zakład”. Postawienie takiego szybkiego zakładu jest wyjątkowo proste.

Oczywiście posiadanie takiej apki pozwala także na zagranie zakładu z ubezpieczeniem – jeden zły typ nie oznacza przegranej. W przeciwieństwie do opisywanego powyżej Totolotka, po zajrzeniu w aplikację STS istnieje możliwość oglądania wybranych wydarzeń sportowych za pośrednictwem transmisji na żywo. To bardzo przydatne narzędzie jeśli obstawiacie zakłady podczas gry.

Jeśli chodzi o oferty promocyjne dedykowane wyłącznie dla graczy korzystających z urządzeń mobilnych, to są one oferowane. Nie są to promocje trwające cały czas, lecz cyklicznie kierowane do użytkowników aplikacji. Pozostała oferta bonusów wygląda identycznie jak na stronie internetowej.

Co więcej, zarówno opcje wpłat jak i wypłat można przeprowadzać w takiej samej formie jak na stronie komputerowej. STS najszybciej spośród wszystkich legalnych bukmacherów realizuje wypłaty na konto bankowe. Oczywiście gracz ma także dostęp do rozbudowanych statystyk, statusów kuponów, które możemy łatwo śledzić na ekranie smartfona.

Aplikacja bukmacherska na Androida znajduje się tutaj: https://www.sts.pl/pl/mobile-app/android/

Z kolei wersja na iOS dostępna jest po linkiem: https://itunes.apple.com/pl/app/sts-online/id904595321?mt=8

 

Aplikacja mobilna Fortuny

 

Fortuna zakłady bukmacherskie jest jedyną z legalnych firm bukmacherskich, która moim zdaniem posiada ciekawszą szatę graficzna aplikacji mobilnej, aniżeli strony internetowej. Aby móc obstawić swoje typy bukmacherskie aplikacja fortuna dostępna jest zarówno dla wersji smartfonów/tabletów z systemem android oraz iOS. Instalacja aplikacji jest intuicyjna i nie zajmuje wiele czasu.

W aplikacji mobilnej, tak samo jak u konkurencji, znajdziemy pełna ofertę zakładów na poszczególne wydarzenia, zarówno przedmeczowe, jak i live (są też transmisje na żywo). Tak samo jak w STS, Fortuna oferuje możliwość obstawienia zakładu przy pomocy dwóch kliknięć. To bardzo przydatna funkcja w zakładach na żywo, gdzie szybko zmieniają się kursy.

W ofercie kursowej znajdziemy także szczegółowe statystyki i analizy sportowe, niezbędne dla każdego użytkownika. Ta właśnie opcja ma przewagę w stosunku do strony internetowej. Depozyty na konto gracza zajmują przysłowiowy moment. Kolejnym plusem jest możliwość oglądania spotkań na żywo, bądź śledzenie wizualizacji przebiegu spotkań przy zastosowaniu live trackera.

Bonusy podobnie jak w STSie oferowane są okazjonalnie, natomiast pełna oferta promocji dostępna jest tak samo jak w wersji na PC. Dobrą funkcja są powiadomienia push o rozstrzygniętych kuponach i informacji o bonusach (PUSH) w postaci podobnej do nagłówków popularnych komunikatorów. Ponadto, wszystko działa szybko i sprawnie – obsługa aplikacji to przyjemność i komfort.

Fortuna aplikacja bukmacherska na androida dostępna jest tutaj: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/mobile/download_android/index.html

Adres dla wersji urządzeń Apple znajdziecie klikając w link: https://itunes.apple.com/pl/app/fortuna-online/id806115544?mt=8%3Fmt%3D8&ign-mpt=uo%3D4

 

Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów

 

Totalbet z aplikacją mobilną

 

Pomimo dość krótkiego stażu na rynku, aplikacja mobilna Totalbet prezentuje się całkiem…rozsądnie. Jest przejrzysta i posiada ciekawą barwę kolorystyczną. Do tego dochodzi prostota obsługi. Instalując aplikację bukmacherską na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android uzyskujesz dostęp do pełnej oferty zakładów przedmeczowych i live. Sama firma twierdzi, że „Obstawiając mobilnie, nie przegapisz żadnego zakładu. W aplikacji dostępna jest pełna oferta ze strony WWW. To tysiące zakładów od wiodących do mniej popularnych dyscyplin. Wszystko po to, byś mógł stworzyć idealny kupon”.

Aplikacja mobilna w Totalbet, pozwala także, podobnie do Fortuny, na korzystanie z powiadomień PUSH. Wystarczy wybrać rodzaj powiadomień i oczekiwać na ich realizację. Także tutaj istnieje możliwość dokonywania błyskawicznych wpłat na konto gracza przy pomocy najpopularniejszych metod płatności. Mając zainstalowaną aplikację Totalbet można śledzić statystyki wydarzeń sportowych, a także obserwować przebieg wydarzenia sportowego, przy użyciu live trackera, przez co możesz reagować na bieżąco w czasie meczu i ewentualnie skorzystać z aktywnego cashoutu.

W kwestii bonusów, korzystający z aplikacji mobilnej użytkownicy, mają dostęp do pełnej oferty bonusowej, znajdującej się na stronie głównej serwisu.

Aplikacje bukmacherskie Android można pobrać ze strony głównej serwisu: https://totalbet.pl/pages/android . Na chwilę obecna nie jest możliwa instalacja wersji na iOS. Można natomiast korzystać ze strony mobilnej pod adresem: https://m.totalbet.pl/

 

Zalety aplikacji mobilnej Milenium

 

O ile strona internetowa firmy Milenium pozostawia wiele do życzenia, zarówno pod względem czytelności jak i kolorystyki o tyle w nowej wersji aplikacji mobilnej firma prezentuje całkiem przyzwoity poziom. Aplikacja mobilna Milenium już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Ponieważ Google nie zgadza się, aby jakakolwiek aplikacja bukmacherska znajdowała się w ofercie sklepu Google Play, należy ją pobrać z wyszukiwarki internetowej. Dla urządzeń z systemem iOS dostępna jest z poziomu sklepu App Store.

Także tutaj, można spodziewać się pokrywającej się z wersją na komputer oferty w zakładach – zarówno przedmeczowych jak i na żywo.

Co ciekawe, także w nowej aplikacji Milenium istnieje możliwość korzystania z opcji PUSH, umożliwiającej dostęp do powiadomień wybranych wydarzeń sportowych czy bonusów.

Bardzo dużym minusem oprogramowania Milenium jest to, że aplikacja bukmacherska Milenium nie obsługuje żadnych płatności. Aby dokonać wpłaty na konto gracza należy zrobić to za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Aplikacja bukmacherska posiada możliwość śledzenia wyników na żywo, jednak nie ma tak rozbudowanych i ważnych opcji jak trackery i live streaming.

O ofercie bonusowej nie ma, co się zbytnio rozpisywać, ponieważ firma Milenium nie oferuje tak rozbudowanej oferty promocji jak „najwięksi” tej branży na rynku polskim.

Aplikację Milenium można pobrać dla systemu:

Android: https://www.milenium.pl/aplikacja-bukmacherska

IOS https://itunes.apple.com/pl/app/milenium/id1206010794?l=pl&mt=8

 
760 zł bonus + 10 zł freebet
 

Etoto na mobile

 

Aplikacja mobilna Etoto wystartowała w dniu 15 listopada 2018 i dostępna jest, tak jak w większości przypadków, dla systemów Android jak i iOS. Jest, podobnie do Totalbet, dość rozsądnie wyglądającą aplikacją z wszystkimi dostępnymi opcjami i pełną ofertą zakładów przedmeczowych, jak i na żywo.

Podobnie jak w STS istnieje możliwość logowania do konta gracza za pomocą odcisku palca (o ile posiadamy czytnik linii papilarnych w urządzeniu). Wpłaty i wypłaty przy pomocy aplikacji mobilnej obejmują te same formy płatności, co na stronie WWW.

Obsługa aplikacji wydaje się być intuicyjna, a Etoto obiecuje dodatkowe promocje dla korzystających z aplikacji mobilnej. W momencie debiutu aplikacji, Etoto przygotowało dla graczy specjalny bonus powitalny w postaci freebeta, w kwocie 20 PLN. Obecnie dostępna jest promocja 25 złotych free bet, dostępny wyłącznie dla użytkowników stawiających zakład przez urządzenie mobilne. Pozostałe promocje dostępne, zgodnie z ofertą strony głównej.

Aplikacja bukmacherska android do pobrania z: https://www.etoto.pl/aplikacja-mobilna/ , natomiast dla środowiska iOS: https://itunes.apple.com/us/app/etoto-zak%C5%82ady-bukmacherskie/id1439175785?l=pl&ls=1&mt=8

 

Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów

 

Dobrze działająca aplikacja mobilna LvBet

 

Aplikację dla LvBet rzekomo załatwił ich ambasador, Zdzisław Kręcina. Dedykowana aplikacja mobilna umożliwia obstawianie meczów, oraz pełną obsługę konta gracza, dla systemów android oraz iOS. LvBet oferuje pełną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo dla swoich użytkowników.

Dodatkowo, przydatna do tego jest wizualizacja meczy na żywo, która pozwala śledzić na bieżąco poczynania drużyn/zawodników. LVbet oferuje także pomocny w zakładach sportowych cash out dla wybranych spotkań. Aplikacja bukmacherska wygląda bardzo rozsądnie, niemniej kolorystyka, podobna do fortuny jest raczej smutna (tak samo z resztą jak strona www). Google nie zezwala na zamieszczanie w swoim sklepie aplikacji bukmacherskich, dlatego należy ją pobrać bezpośrednio ze strony LvBet.

Niewątpliwie dużym plusem LvBet są bardzo szybkie wypłaty, jak i natychmiastowe wpłaty.

W ofercie promocyjnej, cyklicznie pojawiają się okazjonalne oferty promocyjne oraz dostępny jest kod promocyjny LvBet. W chwili obecnej można zagrać na skoki narciarskie, z podwyższoną stawką. Pozostałe promocje dostępne są zgodnie z informacja podana na stronie internetowej, gdzie najlepiej przygotować jakiś LvBet kod promocyjny.

Minusem aplikacji mobilnej jest niewątpliwie brak możliwości sprawdzenia aktualnych, bądź zbliżających się promocji – wysokości obrotu itd. Kolejny minus, występujący także na stronie serwisu to brak wyszukiwarki.

Aplikacja mobilna android dostępna jest po kliknięciu w: https://lvbet.pl/aplikacja-mobilna/ i pobraniu pliku, natomiast jeśli szukacie takiej apki na iOS, zapraszamy na stronę: https://itunes.apple.com/pl/app/lvbet/id1396004707?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

 

Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów

 

Forbet z aplikacjami na iOS i Androida

 

Aplikacja mobilna Forbet dostępna jest również dla obu środowisk – android oraz iOS. Oprogramowanie, podobnie jak w większości firm można bezproblemowo ściągnąć i zainstalować na urządzeniu mobilnym. Czytelność ora kolorystyka aplikacji jest bez zarzutu, niemniej na tle STS wygląda ubogo. W ofercie znajdują się zarówno pełne oferty zakładów przedmeczowych, jak i live. Co ciekawe, zdarza się, że w aplikacji mobilnej występują ograniczenia, co do oferty względem strony www. Bywa i tak, że oferowane jest jedno spotkanie jako zdublowane – czyli jakby dwa, jednak te same zdarzenia.

Aplikację Forbet, charakteryzują także szybkie wpłaty i wypłaty. Co niewątpliwie jest wielkim plusem, w Forbet zarówno na aplikacji, jak i na stronie www, dostępna jest najszersza oferta zakładów sportowych na żywo na rynku. Użytkownicy mogą obstawiać zakłady najniższych lig polskich oraz tzw. regiobetów. Do spotkań na żywo dodatkowo podczepiony jest także live tracker, czyli wizualizacja meczu w czas gry.

Jeśli chodzi o aktywne bonusy czy kod promocyjny Forbet oferuje okazjonalnie dedykowane dla użytkowników aplikacji mobilnych promocje, niemniej każdy z użytkowników może skorzystać z ogólnej oferty promocyjnej, dostępnej na stronie www. Obecnie aktywna jest promocja „Szczęśliwa 13”.

Aplikacje bukmacherskie dla androida i iOS można pobrać ze strony Forbet: https://www.iforbet.pl/podstrona/aplikacja

 

Aplikacje bukmacherskie legalnych bukmacherów


 

Spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku legalnych firm bukmacherskich, jedynie powyższe z nich oferują możliwość obstawiania zakładów poprzez urządzenia mobilne.

W Superbet obstawiać zakłady można wyłącznie w punktach stacjonarnych. Z kolei nowy na polskim rynku PZBuk jeszcze nie oferuje aplikacji mobilnej.

Pozostałe firmy nie oferują jeszcze zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju, pomimo otrzymania licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów.

Niewątpliwie aplikacje mobilne na urządzenia mobilne pozwalają grać w zakładach sportowych na wyciągnięcie ręki. Wystarczy ściągnąć aktualne oprogramowanie na użytkowane urządzenie i cieszyć się właściwie pełną ofertą serwisów. Warto pamiętać, aby zawsze grać rozsądnie, szczególnie w czasach, gdy telefon zawsze mamy pod ręką.

Zapraszamy do lektury kolejnych tekstów przygotowanych przez grupę naszych ekspertów.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi