30.12 Serie A – Fiorentina – Milan

Fiorentina - Milan
Fiorentina – Milan
fiorentina
acmilan

Serie A będzie jedną z ostatnich lig, która rozegra swoje kolejki w roku 2017. 30 grudnia dojdzie do potyczki niegdyś najlepszych towarów eksportowych włoskiej piłki klubowej – Milanu i Fiorentiny, na stadionie tego drugiego. Poprzedni sezon obie drużyny kończyły poniżej oczekiwań (Milan 6., Fiorentina 8. miejsce w Serie A), ale Milan wydał ogromne pieniądze na wybudowanie ponownie wielkiego imperium i obecny sezon, szczególnie w Lidze Europy, jest już bardziej okazały. W Serie A Milan gra jednak już bardziej przeciętnie i tylko nieznacznie wyróżnia się statystykami na tle Fiorentiny, dlatego ten mecz ma na lvbet opinie bardzo różne wśród doświadczonych typerów.

Pierwszym aspektem, który może mieć znaczenie przy podobnej dyspozycji sportowej drużyn, to silniejsze wsparcie dla gospodarzy na ich własnym stadionie. Wprawdzie gospodarze zajmują obecnie w Serie A dopiero 12 pozycję, ale ich bilans meczów wygranych/remisów/porażek (5/3/6) jest tylko nieznacznie gorszy od bilansu AC Milan (6/2/6). Bezpośrednie spotkanie 12 i 7 zespołu tabeli, które formalnie dzielą jednak tylko 2 punkty różnicy, będzie doskonałą okazję do jeszcze mocniejszego spłaszczenia tabeli.

Patrząc na lvbet legalny kursy całkiem prawdopodobne w oczach bukmacherów jest zwycięstwo gospodarzy. Statystycznie dysponują oni przyzwoitą ofensywą (23 strzelone gole przy 19 zdobytych przez Milan bramkach) w tym sezonie. Milan coraz mocniej odczuwa także presję związaną z dobrą grą w Europie i przy oddalającej się strefie europejskich pucharów w tym roku tylko wygranie Ligi Europy może dać rossonerim możliwość zachowania twarzy. Wszystko to odzwierciedla lvbet oferta na to spotkanie, która proponuje bardzo konkurencyjne kursy.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Fiorentina
X
Milan

30.12 Serie A   Fiorentina   Milan
2.26
3.30
3.50
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

30.12 Serie A   Fiorentina   Milan
2.20
3.40
3.30
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

30.12 Serie A   Fiorentina   Milan
2.15
3.40
3.35
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

30.12 Serie A   Fiorentina   Milan
2.10
3.30
3.25
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

30.12 Serie A   Fiorentina   Milan
2.15
3.25
3.26
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 30.12 Serie A – Fiorentina – Milan

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 30.12 Serie A – Fiorentina – Milan Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi