Bukmacher Legalny

Legalni Bukmacherzy w Polsce 2021

27.12.2019 Wolverhampton – Manchester City Typy Bukmacherskie | Premier League :)

Data: 27.12.2019

Godzina: 20:45

Stadion: Molineux Stadium (Wolverhampton)

Po zwycięstwie nad Leicester w ostatniej kolejce, zawodnicy Pepa Guardioli z pewnością będą pewni siebie. Tymczasem wciąż mają wiele do zrobienia, jeśli chcą dopaść Liverpool. Przeciwko Wilkom, zespół Manchesteru musi zagrać na sto procent, aby zdobyć trzy ważne punkty.

Wolves – City, bilans bezpośrednich spotkań

  • Ostatnie starcie H2H zakończyło się wyjazdową wygraną Wolverhampton 0-2
  • Siedem z poprzednich dziewięciu zwycięstw trafiło do Manchesteru City.
  • Poprzednie zwycięstwo gospodarzy przed własną publicznością miało miejsce w 2010 roku.
  • Manchester City po raz ostatni nie strzelił bramki na tym stadionie w roku 2003.

Analiza i zapowiedź meczu

Po zobaczeniu formy Liverpoolu na początku rozgrywek wielu ekspertów uważało, że ciężko byłoby utrzymać taki bieg przez cały sezon, a nawet jeśli City miałoby problemy z punktami, wystarczy im czasu na nadrobienie zaległości. Jest jednak połowa sezonu i podczas całej kampanii The Reds stracili w sumie tylko dwa punkty, i to przeciwko Manchesterowi United.

Szczerze mówiąc, Pep będzie potrzebował teraz boskiej interwencji, jeśli chce obronić tytuł mistrzowski. Jurgen Klopp wydaje się być zdeterminowany, by dostarczyć Świętego Graala wiernym fanom Liverpoolu. Z kolei The Citizens naprawdę nie mają innego wyjścia, jak celować w pozostałe 60 punktów do zdobycia.

Z pewnością mają kaliber, który pozwoli im to zrealizować. Pytanie tylko, czy będą w stanie poradzić sobie z presją?

Ostatnie spotkanie Wilków zakończyło się wyjazdową wygraną z Norwich. Po poddaniu się we wczesnej fazie gry, goście trafili do bramki dwukrotnie, i zakończyli mecz wygraną 1-2.

W międzyczasie Manchester City zmierzył się z jednym z najtrudniejszych wyzwań sezonu w poprzednim tygodniu gry – z Leicester. Pomimo tego, że byli grali domu, stracili pierwsi bramkę. Jednak dzięki determinacji, ostatecznie wygrali to spotkanie 3-1.

W najbliższy piątek „niebieski” Manchester będzie miał przewagę. Głównym powodem jest ich postawa w Premier League, talent, jaki mają na ławce, i obecność prawdopodobnie najlepszego menedżera w piłce nożnej na świecie, Pepa Guardioli.

Strzelili także największą liczbę bramek w lidze i jak dotąd najwięcej bramek w starciach wyjazdowych. Drużyna wygrał w czterech kolejnych meczach i przegrała zaledwie pięć razy w swoich poprzednich czterdziestu pięciu pojedynkach.

Na wyjeździe także odnieśli cztery kolejne wygrane i udało im się wygrać 19 z 25 poprzednich spotkań.

Tymczasem Wilki uzyskały awans do Premier League zaledwie sezon wcześniej i zdecydowanie brakuje im doświadczenia w tego typu starciach. Być może przechodzą teraz dobry okres, ale przeciwko zdesperowanym Obywatelom naprawdę nie mogą się równać.

Atut własnego boiska może być w stanie zapewnić im pewien poziom przewagi, ale zdeterminowany Pep Guardiola wie, że każdy kolejny mecz od teraz musi zakończyć się z trzema punktami na koncie City.

Ponadto należy również wziąć pod uwagę fakt, że Citizens zdominowali tego przeciwnika w starciach H2H. Zespół Manchesteru zanotował siedem z poprzednich dziewięciu zwycięstw bezpośrednich, a ostatnia przegrana w tym miejscu miała miejsce dziewięć lat temu.

Biorąc pod uwagę wszystkie te spostrzeżenia, spodziewam się przekonującej wygranej Manchesteru City.

Typy na mecz

„2” – @1.40 (Betfan)

„1. połowa – Wolverhampton Wanderers czyste konto – NIE” – @1.46 (Betfan)

arrow