27.11.2019 Valencia – Chelsea Typy Bukmacherskie | Liga Mistrzów

Valencia – Chelsea analiza i typy bukmacherskie

Data: 27.11.2019

Godzina: 18:55

Stadion: Estadio de Mestalla (Valencia)

Poza trzema punktami do zgarnięcia, Chelsea będzie miała okazję zemścić się na gospodarzach za porażkę otwierającą tegoroczne zmagania Ligi Mistrzów, którą ponieśli na Stamford Bridge. Po słabym początku rozgrywek, podopieczni Franka Lamparda wracają na właściwe tory, tym samym ekipę Valencii czeka ciężkie dziewięćdziesiąt minut w tę środę.

Head-to head

W siedmiu poprzednich spotkaniach bezpośrednich, drużyna Chelsea zanotowała trzy wygrane, trzy remisy i tylko jedną porażkę (0-1, odniesioną w tej kampanii Ligi Mistrzów). Dodatkowo, w czterech pojedynkach z siedmiu ostatnich, obie ekipy znalazły drogę do bramki przeciwnika, a tylko jeden mecz zakończył się impasem. Co warte uwagi, w dwóch spotkaniach, na trzy dotychczas rozegrane na Mestalla, zostało zdobytych więcej niż 2.5 bramki.

Analiza, podsumowanie i przewidywania

Piłkarze Valencii są niepokonani w ostatnich dwóch starciach w grupie H i obecnie rywalizują o pierwsze miejsce wraz z Ajaxem i Chelsea. Gospodarze są w imponującej formie także w La Liga i nie zanotowali przegranej w żadnym z ostatnich trzech meczów na własnym boisku. Ich ostatni pojedynek tutaj, który zakończył się zwycięstwem 2-0 nad Granadą, przekonał kibiców o sile Valencii na własnym stadionie. Zwycięskie gole dla gospodarzy zdobyli Daniel Wass i Ferran Torres.

Piłkarze Chelsea także notują serię rozsądnych wyników w ostatnim czasie. Zawodnicy Lamparda nie zanotowali przegranej w żadnym z poprzednich dziesięciu meczów we wszystkich rozgrywkach. Do tego, bardzo dobrze prezentują się na wyjazdach, odnosząc zwycięstwa w poprzednich siedmiu spotkaniach w roli gościa, z których ostatnim było zwycięstwo 2-1 nad Watford. Zawodnicy Chelsea znaleźli w końcu właściwy sobie rytm i nie są już tak niekonsekwentni w swoich poczynaniach na boisku, jak to miało miejsce w początkowych etapach pracy Franka Lamparda z drużyną.

Niemniej, biorąc pod uwagę, że Valencia potknęła się tylko raz na Estadio de Mestalla w tym sezonie, najbezpieczniejszym zakładem w tej potyczce musi być podwójna szansa w kierunku „The Blues”.

Dodatkowo linia frontu Chelsea powodowała kłopoty przeciwnikom w ostatnich starciach, zwłaszcza poczynania Tammy Abrahama. Swoje także wnosi Christian Pulisic, niemniej w tym meczu jego występ stoi pod znakiem zapytania.

Niezależnie od tego, goście z pewnością postarają się o zdobycie bramki w tym spotkaniu, a Valencia najprawdopodobniej także „ukłuje” w tym meczu. Przede wszystkim dlatego, że Chelsea nie zachowała czystego konta podczas poprzednich trzech wizyt na tym obiekcie.

Biorąc pod uwagę, że gospodarzom udało się również zdobyć bramkę w pierwszym meczu tej rywalizacji, liczę że obie drużyny znajdą drogę do siatki w tym meczu.

Typ na ten mecz:

AKO – „X2” – @1.33 + „Obie ekipy strzelą bramkę” – @1.55 = 2.06

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi