27.11.2019 FC Liverpool – Napoli Typy Bukmacherskie | Liga Mistrzów

FC Liverpool – Napoli analiza i typy bukmacherskie

Data: 27.11.2019

Godzina: 21:00

Stadion: Anfield Road (Liverpool)

Pomijając wrześniową porażkę z Napoli, „The Reds” byli w niewiarygodnej dyspozycji przez resztę sezonu. W środę, w domu, mają okazję się zemścić na ekipie ze stadionu San Paolo. Biorąc pod uwagę ogromną przewagę, jaką jest Anfield, zwycięstwo  Liverpoolu wygląda na prawdopodobny wynik.

Dość bogata historia spotkań bezpośrednich

Ostatnim razem, kiedy te ekipy skrzyżowały rękawice, górą byli podopieczni Carlo Ancelottiego, pewnie zwyciężając 2-0. Niemniej, warte odnotowania jest to, że w pięciu poprzednich spotkaniach, tylko jedna z ekip strzelała bramki w meczu. Drugi istotny składnik spotkań bezpośrednich, to fakt, że tylko raz udało się gościom pokonać gospodarzy spotkania. Miało to miejsce w lipcu tego roku i odbyło się w spotkaniu towarzyskim, a na Anfield Liverpool pokonywał Napoli we wszystkich trzech dotychczasowych starciach. Połączona karta wyników z dwóch poprzednich spotkań na tym stadionie to 4-1 na korzyść gospodarzy.

Piłkarze Liverpoolu zrobili także duży krok w osiągnięciu celu w Premier League, jakim jest mistrzostwo kraju. Pokonując w spotkaniu bezpośrednim najgroźniejszego rywala, jakim jest Manchester City, zagwarantowali sobie ośmio-punktową przewagę w tabeli, po 12 rundach rozgrywek. To fantastyczny wynik , tym bardziej, że Liverpool stracił w tym sezonie zaledwie dwa oczka w lidze.

Czarne chmury nad Napoli

Ich przeciwnicy natomiast, nie potrafili odnieść zwycięstwa w Serie A, od pięciu kolejek. Coraz częściej mówi się o zwolnieniu ze stanowiska trenerskiego Carlo Ancelottiego, Źle dzieje się także w relacjach pomiędzy piłkarzami, a prezydentem klubu, co także nie wpływa pozytywnie na morale zawodników. Dodatkowo, Napoli bardzo słabo spisuje się w spotkaniach wyjazdowych. W obecnym sezonie udało im się odnieść tylko trzy zwycięstwa w roli przyjezdnych. Tym samym wspomniany czynnik stadionu Anfield będzie miał tu ogromne znaczenie. Ponadto Liverpool wygrał ostatnie dziesięć spotkań na własnym terenie, strzelając w nich niesamowite 32 bramki!

Od lutego tego roku piłkarze Jurgena Kloppa nie przegrali ani jednego spotkania w domu, a dokładniej, zespół wygrał 17 z 19 gier na Anfield. Łącząc te spostrzeżenia, a także biorąc pod uwagę wspaniałą formę, którą zawodnicy Jurgena Kloppa pokazali przed własnymi kibicami w tym sezonie, uważam, że Napoli ciężko będzie liczyć chociażby na remis tutaj.

Typ na mecz:

1 Liverpool – @1.39 (PZBuk)

Poniżej 2.5 gola – 1.58 (PZBuk)

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi