27.03.2020 | Ruch Brześć – Eniergietyk-BDU Mińsk | Typy bukmacherskie | Wyszejszaja Liha

Rozgrywki: Białoruś – Wyszejszaja Liha

Data: 27.03.2020

Godzina: 18:00

Stadion: Yunost Stadium (Brześć)

Typy na mecz: „2” – @2.43 (eWinner) | „Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.54 (eWinner)

Ruch rozegra swój pierwszy mecz u siebie w tym sezonie z Energetikiem. Gospodarze rozpoczęli rozgrywki w Premier League, wygrywając z Dynamem Mińsk. Ta wygrana na wyjeździe dała im nadzieję i możemy zauważyć wzrost morale w nadchodzącym spotkaniu ligowym. Jeśli będą kontynuować progres z zeszłego sezonu, mogą nie tylko przetrwać w najwyższej klasie, ale także mocno zakończyć ten sezon.

ewinner bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Zbliżające się spotkanie będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem pomiędzy tymi drużynami.

Zapowiedź meczu Ruch Brześć – Eniergietyk

Zespół Eniergietyk-BDU bardzo mocno rozpoczął sezon, bowiem zmiażdżyli wielokrotnych mistrzów kraju, na własnym boisku, 3-1. Energietyk zdobył dwie bramki w pierwszej połowie, czym ustawił sobie to spotkanie. Grając bardzo uważnie w obronie, pozwolili sobie na stratę tylko jednej bramki, a strzelili jeszcze kolejną, potwierdzając tym samym fantastyczną dyspozycję tego dnia.

Interesujące jest to, że obie drużyny rozpoczęły obecny sezon od wygranych. Te zwycięstwa zostały odniesione przeciwko świetnym drużynom w lidze. Moimi faworytami w  tym pojedynku będą jednak goście, ponieważ mają więcej doświadczenia w najwyższej lidze. Ponadto nie przegrali w żadnym z ostatnich sześciu meczów w lidze.

Dzięki dobrej grze obronnej, stracili tylko pięć ramek w tych pojedynkach, a dodatkowo, w każdym meczu padło więcej niż 2.5 bramki. Tymczasem Brześć jest niepokonany także w trzynastu meczach z rzędu. Bilans ten to obejmuje osiem zwycięstw i ich kluczową wygraną w fazie playoff, która doprowadziła do awansu.

Analiza i podsumowanie

Pod względem zdobyczy bramkowej zawodnicy z Brześcia byli drudzy w pierwszej lidze w ubiegłym sezonie. Zespół z Ruchu strzelał w ubiegłym roku średnio 2.32 bramki na mecz. Nie mam więc wątpliwości, że zdobędą tutaj gola. Ale nie sądzę, żeby jedna bramka wystarczyła przeciwko Energietykowi.

Nie sądzę także, aby mieli znaczną przewagę grając na własnym terenie. Nie byli w stanie pokonać drużyn Premier League nawet w meczach pucharowych w zeszłym roku. Popieram więc zakład na zwycięstwo gości i bramki po obu stronach boiska.

Typy na mecz

„2” – @2.43 (eWinner)  

„Obie drużyny strzelą bramkę” – @1.54 (eWinner)

ewinner bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi