26.12 Premier League – Chelsea – Brighton

Chelsea - Brighton
Chelsea – Brighton
chelsea
brighton

26 grudnia, czyli drugi dzień Bożego Narodzenia, wcale nie musi upływać bez emocji sportowych, a wręcz przeciwnie – Premier League w okresie świąteczno-noworocznym zawsze planuje w kalendarzu najciekawiej zapowiadające się potyczki. Przy doskonałej dyspozycji The Citizens, nawet bardzo dobrze grająca Chelsea jest w stanie walczyć przede wszystkim o wicemistrzostwo kraju i zabezpieczenie miejsca w kolejnym sezonie Champions League. Na tym tle rywala, którego w Londynie Chelsea podejmować będzie 26 grudnia, czyli Brighton, nie ma zbyt wielu argumentów przemawiających na swoją korzyść, co doskonale obrazują kursy i stawki oferowane przez bukmacherów.

Obstawianie meczy takich jak to najbliższe starcie w Premier League, raczej nie daje wielkich szans na zdecydowane podniesienie stawki całego kuponu, ale daje szansę na bezpieczne jego podniesienie. Ryzyko związane z nietrafieniem takiego typu nie jest bowiem szczególnie wysokie. Naturalnie obstawianie meczy piłkarskich wiąże się z ryzykiem, podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportowej, niemniej dobra analiza statystyk i wiedza o aktualnym stanie zespołu, pozwalają na zminimalizowanie tego ryzyka. Chelsea będzie grała u siebie, a w tym sezonie na własnym boisku piłkarze z Londynu spisują się świetnie.

W tabeli Premier League gospodarz najbliższego spotkania zajmuje trzecie miejsce tuż za obydwoma Manchesterami i może pochwalić się bardzo szczelną defensywą – tylko 12 straconych bramek. Brighton to z kolei jeden z najmniej skutecznych ataków Premier League – do tej pory drogę do bramki rywala goście znajdowali tylko 14-krotnie. Obstawianie meczy pewniaki to idealny sposób na to, aby nauczyć się prawidłowego analizowania statystyk. To także dobry sposób na przetarcie i zdobycie doświadczenia w grze u bukmacherów.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Chelsea
X
Brighton

26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
1.20
7.00
13.00
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
1.22
6.30
14.00
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
1.20
6.50
15.75
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
1.18
6.00
14.50
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

26.12 Premier League   Chelsea   Brighton
1.19
5.80
14.87
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 26.12 Premier League – Chelsea – Brighton

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 26.12 Premier League – Chelsea – Brighton Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi