26.03.2020 | Tomas Konecny – Miroslav Horejsi | Typy bukmacherskie | Czechy TT Star Series

Rozgrywki: Tenis stołowy – Czechy TT Star Series

Data: 26.03.2020

Godzina: 13:45

Hala: AC Sparta Praga (Praga)

Typ na mecz: „1” – @1.41 (Fortuna)

Biorąc pod uwagę zawieszenie innych lig na całym świecie i liczbę oferowanych turniejów tenisa stołowego, popularny ping-pong musi być teraz na szczycie świata zakładów sportowych. W turnieju TT Star Series staną przeciwko sobie Tomas Konecny i Miroslav Horejsi.

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Ostatni pojedynek rozgrywany pomiędzy tymi zawodnikami wygrał Miroslav Horejsi 3-2.
  • W poprzednich czterech starciach H2H obaj zawodnicy po równo podzielili się wygranymi.
  • Dwa ostatnie mecze wygrał Miroslav Horejsi.
  • Łączny wynik z czterech poprzednich starć wynosi 10-7 dla Tomasa Konecnego.

Zapowiedź pojedynku Tomas Konecny – Miroslav Horejsi

Tomas Konency jest stałym elementem czeskiego tenisa stołowego. Jeśli rozgrywa się jakieś wydarzenie, jego nazwisko zwykle tam figuruje. Może nie jest najlepszym zawodnikiem tenisa stołowego w kraju, ale konsekwentnie może wykonać wystarczająco dużo pracy, aby nadal pozostawać w tej dyscyplinie sportu. Nie jest to łatwe w konkurencyjnym świecie tenisa stołowego. Kariera Tomasa Konecnego rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy był nastolatkiem.

Tomas Konecny walczył już z Miroslavem Horejsim w tym tygodniu. We wtorek bowiem doznał porażki 3-2, pomimo prowadzenia w spotkaniu 2-1. Jednak zwróćmy uwagę, że porażki Konecnego z tym rywalem zawsze kończyły się wynikiem 3-2, podczas gdy jego zwycięskie mecze dały lączny rezultat 6-1.

Najlepsi bukmacherzy online sądzą, że pomimo porażki Konecnego, ostatnio był on silniejszym graczem. Konecny wygrał 12 z poprzednich 16 meczów. Od 21 stycznia Konecny ma 18 zwycięstw i tylko 6 porażek.

Z kolei Miroslav Horejsi, pomimo wygranej z Konecnym, wygrał tylko sześć z ostatnich 16 spotkań. Horejsi miał bardzo dobry ostatni wtorek, bowiem prócz wygranej z Konecnym, zanotował jeszcze przy stole dwa kolejne zwycięstwa. Jednak Miroslav Horejsi nie uniknął również kilku poważnych porażek, jak dwa razy przeciwko Jakubowi Kleprlikowi. Biorąc pod uwagę, że Kleprlik w żadnym wypadku nie jest wybitnym graczem.

Analiza i podsumowanie

Pomimo tego, że spodziewam się zaciętego pojedynku w czwartek, uważam, że Miroslav Horejsi tym razem nie będzie miał tak fantastycznego dnia jaki miał we wtorek. W związku z tym, faworytem do wygranej jest dla mnie Tomas Konecny, który będzie chciał zemścić się za wtorkową porażkę. CO więcej, jest on bardziej regularnym graczem, od Horejsiego. Wykorzystaj kod promocyjny Fortuny i obstaw już teraz!

Typ na mecz

„1” – @1.41 (Fortuna)

Fortuna bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi