26.03.2020 | Real Madriz – Municipal Jalapa | Typy bukmacherskie | Dywizja 1a

Rozgrywki: Nikaragua – Dywizja1a

Data: 26.03.20210

Godzina: 02:00

Stadion: Estadio Solidaridad Augusto Cesar Mendoza (Somoto)

Typy na mecz: „Poniżej 2.5 bramki” – @1.57 (Betfan) | „Obie drużyny strzelą gola – NIE” – @1.73 (Betfan)

Piłkarze Realu Madriz wygrali tylko jedno spotkanie przed własną publicznością w tym sezonie. Udało im się pokonać drużyną Deportivo Las Sabanas, która jest ostatnią ekipą w tabeli. W czwartkowym pojedynku podejmować będą ekipą Municipal Jalapa, która pokonując zespół Walter Ferretti w poprzedniej kolejce, zrównała się z nimi w tabeli.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (19 spotkań): Real Madriz 6 zwycięstw, Municipal Jalapa 5 zwycięstw, 8 remisów.
  • Poprzedni pojedynek H2H padł łupem zawodników Municipal Jalapa, wynikiem 1-0.
  • W czterech pojedynkach z poprzednich siedmiu obie drużyny strzeliły bramkę.
  • W tych siedmiu starciach, ani razu nie padło więcej niż dwie bramki.
  • Cztery z tych spotkań zakończyły się remisem 1-1.
  • Niemal 2.9 gola padło we wszystkich starciach H2H pomiędzy tymi ekipami, niemniej w ostatnim czasie pada ich średnio 1.71.

Zapowiedź meczu Real Madriz – Municipal Jalapa

Drużyna Realu Madriz nie zdołała strzelić bramki w dwóch poprzednich pojedynkach u siebie, niemniej ostatnia porażka w domu miała miejsce z Diriangen. Aktualnie plasują się na przed ostatnim miejscu w lidze, z dorobkiem siedmiu oczek. Jednak wygrali tylko jeden pojedynek ligowy w sześciu ostatnich meczach w domu.

Z kolei ekipa gości, przegrała ostatni pojedynek ligowy, 2-0 z jednym z kandydatów do tytułu, drużyną Reala Estelí. Była to druga z rzędu porażka wyjazdowa, a trzecia odniesiona w ostatnich pięciu starciach poza domem. Drużyna Municipal Jalapa nie zdobyła jednak ani jednej bramki w trzech ostatnich pojedynkach z dala od domu.

Analiza i podsumowanie

Chociaż bilans bezpośrednich spotkań wskazuje na przewagę gości, nie podejmę się typowania zwycięzcy meczu w tym przypadku. Według mnie zwycięzcą może być każda z drużyn. Niemniej, analizując statystyki ostatnich pojedynków obu drużyn, w żadnym z ostatnich siedmiu starć nie padło więcej niż dwa gole.

Jeśli chodzi o drugi typ, to wybrałem go w oparciu o bilans ostatnich pięciu spotkań obu ekip. Gospodarze bowiem nie zdobyli bramki w trzech z ostatnich pięciu pojedynków w domu, natomiast w takim samym stosunku ekipa gości nie zdołała strzelić bramki na wyjeździe. Trzy z siedmiu spotkań bezpośrednich także zawierały bramki jednej z ekip, toteż uważam, że warto zagrać ten typ.

Typy na mecz

„Poniżej 2.5 bramki” – @1.57 (Betfan)  

„Obie drużyny strzelą gola – NIE” – @1.73 (Betfan)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi