25.03.2020 | Deportivo Las Sabanas – Diriangen FC | Typy bukmacherskie | Dywizja 1a

Rozgrywki: Nikaragua – Dywizja 1a

Data: 25.03.2020

Godzina: 22:00

Stadion: Estadio Solidaridad Augusto Cesar Mendoza (Somoto)

Typy na mecz: „2” – @1.67 (eWinner) | „Obie drużyny strzelą gola – NIE” – @1.80 (eWinner)

Wtorkowe starcie pomiędzy liderem tabeli, a ekipą z końca stawki zdaje się mieć zdecydowanego faworyta w roli gości. Czy zatem gospodarze będą w stanie sięgnąć choćby po jeden punkt?

ewinner bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (3 spotkania): Deportivo Las Sabanas jedno zwycięstwo, Diriangen jedno zwycięstwo, jeden remis.
  • Poprzedni pojedynek rozegrany na tym stadionie zakończył się remisem 1-1.
  • Ostatnie spotkanie bezpośrednie zakończyło się wyjazdową wygraną 1-2, Deportivo Las Sabanas.
  • Średnia bramek z trzech spotkań bezpośrednich wynosi 3.0.
  • W dwóch z trzech pojedynków obie drużyny znalazły drogę do siatki przeciwnika.
  • Dwa spotkania z trzech zawierały powyżej 2.5 bramki.

Zapowiedź meczu Las Sabanas – Diriangen

Ekipa Las Sabanas zajmuje w obecnych rozgrywkach ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna zdobyła w dziesięciu kolejkach zaledwie pięć oczek, odnosząc tylko jedną wygraną w rozgrywkach. Co istotne, wygrana ta miała miejsce na początku lutego i została odniesiona z drużyną Diriangen.

Następnie, drużyna nie zdołała zwyciężyć w dziesięciu kolejnych starciach, wliczając w to także jeden mecz w pucharze Nikaragui. Co bardziej istotne, w sześciu z dziesięciu tych spotkań drużyna nie zdołała strzelić bramki, a w sumie w tym sezonie pokonali bramkarzy przeciwników tylko sześć razy, z czego dwa gole strzelili w zwycięskim pojedynku z Diriangen. W poprzednich pięciu pojedynkach na własnym boisku zdobyli tylko dwa punkty, strzelając zaledwie trzy bramki.

Z kolei drużyna gości, to najbardziej utytułowana ekipa w Nikaragui. W chwili obecnej zajmują pierwsze miejsce w tabeli ligowej, mając na koncie 23 punkty. Ponadto, ekipa nie przegrała w pięciu poprzednich starciach na wyjeździe, wygrywając ostatnie trzy pojedynki. Co istotne, drużyna straciła tylko jedną bramkę w tym procesie, a strzeliła cztery.

Wspomniana już porażka z Las Sabanas, była jak dotychczas jedyną, którą odnieśli w tym sezonie. Wliczając krajowy puchar, ekipa wygrała następne jedenaście z dwunastu rozegranych spotkań. Co więcej, ta porażka była jedyną w ostatnich 26 spotkaniach, z czego 20 wygrali.

Analiza i podsumowanie

Pomimo, że Las Sabanas wygrali poprzednie starcie wyjazdowe z ta ekipą, w chwili obecnej nie mają żadnych argumentów po swojej stronie, aby powtórzyć ten wynik. Goście bowiem mają także niesamowitą serię spotkań be porażki, a także wygrali poprzednie trzy starcia wyjazdowe.

Jeśli chodzi o drugi typ, biorąc pod uwagę ostatnie pięć pojedynków wyjazdowych ekipy Diriangen, to w czterech z nich nie stracili oni gola. Dodając do tego fakt, że zagrają z drużyną, która w całych rozgrywkach zdobyła najmniej goli, a straciła najwięcej, uważam, że kurs 1.80 jest jak najbardziej warty zagrania.

Typy na mecz

„2” – @1.67 (eWinner)  

„Obie drużyny strzelą gola – NIE” – @1.80 (eWinner)

ewinner bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi