25.02 Premier League – Arsenal vs Manchester City – Aguero ciągle goni Salaha – znów zapunktuje ? Jak stawiać ?

Arsenal vs Manchester City
Arsenal vs Manchester City
manchestercity
arsenal

Manchester City jeszcze do niedawna szokował wszystkich ekspertów swoją rekordową serią wygranych w Premier League, do momentu meczu z Liverpoolem, w którym podopieczni Jurgena Kloopa ograli drużynę The Citizens. Wszyscy polscy bukmacherzy, dziennikarze i kibice zastanawiają się więc, kto jeszcze w tym sezonie będzie w stanie ograć wielką drużyną Pepa Guardioli. Szanse, chociaż minimalne, przypisuje się Arsenalowi, który na koniec stycznia pozyskał kilka gwiazd w okienku transferowym (Mychitarian, Aubemayang), a który będzie gospodarzem spotkania z The Citizens już 25 lutego w ramach najbliższej kolejki Premier League.

Jest to doskonała okazja nie tylko do tego, aby śledzić mecze na żywo i ekscytować się boiskowymi wydarzeniami oraz sportowym poziomem rywalizacji, do którego na pewno nikt nie powinien mieć zastrzeżeń. Sergio Aguero ma także do zrealizowania własny cel, jakim jest doścignięcie Mohameda Salaha z Liverpoolu na liście tegorocznych strzelców i w walce o prestiżową koronę króla strzelców Premier League. Aby tak się stało, musi strzelać bramki także w tak trudnych meczach jak ten zaplanowany na 25 lutego przeciwko Arsenalowi.

Eksperci, fani obu klubów, a także analitycy pracujący dla sts zakłady bukmacherskie, mimo pewnych chęci, aby Arsenal zagrał dobrze i sprawił może niespodziankę w postaci wygranej albo chociaż remisu, nie do końca wierzą właśnie w takie zakończenie spotkania. Manchaster City nie bez powodu w trakcie dotychczasowych 25 kolejek Premier League wygrał aż 22 razy, podczas gdy piłkarze Arsenalu smak zwycięstwa w tym sezonie zasmakowali jedynie 12 razy, strzelając przy tym prawie o połowię mniej bramek niż Manchester City (73 do 46).

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi