25.01.2020 | Rafael Nadal – Pablo Carreno Busta | Typy Bukmacherskie | Australian Open

Data: 25.02.2020

Godzina: 03:30

Kort: Melbourne Park (Melbourne)

Typ na mecz: „Dokładny wynik 3-1” – @3.70 (Milenium)

Pablo Carreno Busta doszedł do trzeciej rundy tenisowego turnieju Australian Open 2020 w Melbourne. Na tym etapie zawodów Pablo Carreno Busta będzie grał przeciwko najlepszemu zawodnikowi, Rafaelowi Nadalowi.

milenium-midbelka

Zapowiedź meczu Nadal – Busta

Jeśli ktokolwiek oglądał mecze Hiszpana mógł zauważyć, Rafael Nadal jest w doskonałej formie od początku 2020 roku i pokazał to w tym turnieju. W poprzedniej rundzie Rafa pokonał Federico Delbonisa w trzech prostych setach. To był bardzo mocny pokaz umiejętności Nadala, który wygrał wszystkie swoje gry serwisowe i 3 gry returnowe. Także serwisy były wyjątkowo mocne od Rafaela Nadala, który trafił 8 asów i zdobył prawie 80% punktów serwisowych. Australian Open nie było najsilniejszym turniejem Rafy, ale Hiszpan odniósł sukces tutaj, wygrywając tytuł w 2009 roku. Biorąc pod uwagę jego ostatnią formę, Rafael Nadal zdecydowanie jest w stanie zdobyć kolejny tytuł w Melbourne Park.

Z kolei po drugiej stronie kortu zamelduje się Pablo Carreno Busta, który wygrał swój poprzedni występ w 4 setach (3-1). To był dobry występ Busty, który kontrolował większość meczu. Pablo Carreno Busta miał bardzo dobre serwy w tym starciu, ponieważ zdobył 41% punktów w ten sposób, co pozwoliło mu także na przełamanie serwisów przeciwnika 5 razy. Pablo Carreno Busta pokazał dobrą formę na tym turnieju. Hiszpan musi wznieść się na wyżyny tenisa, jeśli chce konkurować z numerem jeden tego turnieju.

Bilans spotkań bezpośrednich

Rafael Nadal i Pablo Carreno Busta grali ze sobą cztery razy w przeszłości. Nadal wygrał wszystkie te mecze. Ostatnie zdarzenie pomiędzy tymi dwoma graczami miało miejsce w 2017 roku na French Open.

Analiza i podsumowanie

Pablo Carreno Busta może być trudnym przeciwnikiem, ale przypuszczam, że Rafael Nadal jest w zbyt dobrej formie by dać sobie wyrwać wygraną. Nadal jest doskonale zmotywowany i gra na innym poziomie niż Busta. Być może Rafa straci set, ale wciąż jest wystarczająco dobry, aby zapewnić sobie zwycięstwo. Przed obstawieniem warto sprawdzić opinie bukmachera Milenium.

Typ na mecz

„Dokładny wynik 3-1” – @3.70 (Milenium)

milenium-midbelka

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi