24.03.2020 | Shan United – Southern Myanmar | Typy bukmacherskie | National League

Rozgrywki: Birma – National League

Data: 24.03.2020

Godzina: 10:30

Stadion: Taunggyi Stadium (Taunggyi)

Typy na mecz: „Shan United (-1.5)” – @1.67 (forBET) | „Poniżej 3.5 bramki” – @1.92 (forBET)

Ponieważ goście przegrali dotychczas wszystkie mecze wyjazdowe w tym sezonie, Southern Myanmar nie utrudni panującym mistrzom National League odniesienia łatwego zwycięstwa.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyki ogólne (18 spotkań): Shan United 10 zwycięstw, Southern Myanmar 4 zwycięstwa, 4 remisy.
  • Ostatnie dwa spotkania zakończyły się remisem.
  • Gospodarz zanotował cztery z ostatnich pięciu zwycięstw.
  • Ich poprzednie spotkanie zakończyło się remisem 1-1.
  • Odwiedzający nie wygrał żadnej ze swoich wizyt tutaj od 2016 roku.
  • W dwóch przypadkach na sześć ostatnich, obie drużyny strzeliły bramkę.
  • Łączny wynik ostatnich sześciu pojedynków to 8-4.

Zapowiedź meczu Shan United – Southern Myanmar

Shan United gościć będzie drużynę z południowej Birmy, po poniesionej wyjazdowej porażce 2-1 z ekipą Tampines Rovers w Pucharze AFC. Są jednak niepokonani w ostatnich pięciu meczach ligowych, a w ostatnim pojedynku ligowym zremisowali z drużyną Magwe FC, 1-1. Co ciekawe, dopiero w dziesiątej kolejce, gospodarze rozegrają swój pierwszy mecz na własnym boisku w National League w tym sezonie. Mając tylko jedną porażkę u siebie w ostatnich dziesięciu meczach domowych, mają spore szanse na odniesienie wysokiej wygranej.

Natomiast piłkarze Southern Myanmar zanotowali do tej pory tylko jedną wygraną w lidze. Ich poprzednie spotkanie ligowe zakończyło się porażką z drużyną Zwekapin United 3-1. Co gorsza, wygrana 1-2 z ekipą Chinland w czerwcu 2019 roku była ich jak dotychczas ostatnią wygraną na wyjeździe w lidze. Po tym, jak doznali trzech porażek wyjazdowych w tym sezonie w lidze, ich szanse na korzystny rezultat z aktualnym mistrzem kraju są naprawdę bardzo małe.

Analiza i podsumowanie

W związku z tym wygrana u siebie w pełnym wymiarze czasu ma bardzo niską cenę, proponuję zatem opcję z azjatyckim handicapem, aby uzyskać dobry zwrot.

W dziewięciu występach w lidze ekipa gospodarzy strzeliła czternaście bramek. Ponieważ jest to ich pierwszy mecz u siebie w tym sezonie, możemy spodziewać się 2-3 bramek w meczu, dlatego poniżej 3.5 bramki w tym spotkaniu jest warte uwagi.

Typy na mecz

„Shan United (-1.5)” – @1.67 (forBET)  

„Poniżej 3.5 bramki” – @1.92 (forBET)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi