24.03.2020 | Neman Grodno – Shakhtar Soligorsk | Typy bukmacherskie | Extraliga

Rozgrywki: Białoruś – Extraliga Hokeja

Data:24.03.2020

Godzina: 17:30

Lodowisko: Ice Palace Grodno (Grodno)

Typ na mecz: „Poniżej 5.5 bramki” – @1.50 (PZBuk)

Grodno i Soligorsk zagrali ekscytujący mecz z dogrywką w ostatnią niedzielę. Fiński snajper, Timo Hiltunen, rozstrzygnął grę na korzyść ekipy z Grodna, zdobywając decydującą bramkę. To był główny cel zawodników z Grodna, ponieważ musieli znaleźć sposób na powrót do rywalizacji w grze numer 7, rozgrywanej na własnym lodowisku. Hiltunen potrzebował zaledwie 19 sekund, aby znaleźć drogę do  siatki Shakhtara i zapewnić swojej drużynie zwycięstwo 1-2.

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyka ogólna (87 spotkań): Neman Grodno 44 wygrane, Shakhtar Soligorsk 43 wygrane
  • Ekipa gospodarzy wygrała 11 spotkań po dogrywce
  • Goście zwyciężali pięciokrotnie w dodatkowym czasie gry.
  • Hokeiści z Grodna zapewnili sobie pięć zwycięstw po serii rzutów karnych.
  • Shakhtar Soligorsk wygrał starcie bezpośrednie po karnych trzy razy.

Zapowiedź meczu Neman Grodno – Shakhtar Soligorsk

Wracając jednak do ostatniego meczu, solidny bramkarz Shakhtara spisywał się bardzo dobrze w całym spotkaniu, aż do 19 sekundy dogrywki. Po obejrzeniu powtórki meczu wyglądało na to, że mogła być to jedna z dogrywek, która ciągnie się w nieskończoność. Obie obrony szczelnie wypełniały luki w obronie i nie pozwalały atakowi na generowanie dużej przestrzeni w strefach obronnych.

Hokeiści z Grodna nie byli w stanie skutecznie zagrać w meczu numer 5, ponieważ zostali oszołomieni przez rywali i ostatecznie ulegli na własnym lodowisku aż 0-3.

W trakcie spotkań półfinałowych, obie drużyny grały wyjątkowo uważnie w obronie. Grodno zdobywało średnio 1.6 bramki na mecz w sześciu meczach, a Soligorsk zdobywał średnio 3.2 gola w meczu. Po powrocie do domu Grodno będzie potrzebować kolejnego wyjątkowo dobrego starcia, aby cieszyć się z wygranej.

Zwróćmy jednak uwagę na to, że hokeiści z Grodna słabiej grają na własnym lodowisku niż na wyjazdach, bowiem w trzech starciach z Shakhtarem doznali dwóch porażek, 0-3 i 0-4, wygrywając tylko jeden mecz 4-2.

Analiza i podsumowanie

W tej serii między Grodnem a Soligorskiem padło średnio tylko 4.5 gola na mecz. W czterech z sześciu spotkań strzelono 4 lub mniej goli. Gdy we wtorek pojawi się podobny poziom intensywności co w niedzielę, spodziewam się kolejnego niskiego wyniku końcowego, na poziomie 2-1 lub 3-2. W związku z tym, zakład na poniżej 5.5 gola wygląda całkiem rozsądnie, a o zwycięstwie zadecydować może rzut monetą.

Typ na mecz

„Poniżej 5.5 bramki” – @1.50 (PZBuk)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi