23.03.2020 | Fnatic – forZe | Typy bukmacherskie | ESL Pro League

Rozgrywki: Counter-Strike ESL Pro League – Season 11

Data: 23.03.2020

Godzina: 14:25

Miejsce: On-line

Typ na mecz: „Dokładny wynik 2-1” – @3.05 (Fortuna)

Rozgrywany w poniedziałkowe popołudnie, mecz pomiędzy fnatic oraz forZe, w turnieju CS: GO ESL Pro League Sezon 11, będzie dopiero drugim starciem bezpośrednim pomiędzy tymi zespołami w historii.

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Pierwsze i jak dotąd jedyne starcie H2H pomiędzy tymi przeciwnikami zostało rozegrane w turnieju PLG Grand Slam 2018 i zakończyło się wygraną fnatic 1-2.

Zapowiedź pojedynku

W zbliżającym się starciu to zespół ze Szwecji jest faworytem. Ekipa fnatic wygrała z ostatnich dziesięciu pojedynków, aż siedem. A z ostatnich pięciu cztery. Z kolei ich przeciwnicy zdołali odnieść aż trzy zwycięstwa w poprzednich pięciu starciach i tylko połowę z ostatnich dziesięciu.

Zawodnicy fnatic wystąpią w tym pojedynku w składzie: flusha, JW., KRIMZ, Golden, Brollan, z kolei ich rosyjscy przeciwnicy zagrają w następującym zestawieniu: facecrack, xsepower, almazer, Jerry, FLIT.

Zawodnicy w tym pojedynku będą mogli rywalizować na trzech mapach i wydaje się, że właśnie dopiero po trzeciej mapie zostanie wyłoniony zwycięzca zawodów. Takiego zdania są najlepsi bukmacherzy online.

Zwróćmy uwagę na to, że zawodnicy fnatic w ostatnich pięciu pojedynkach aż trzykrotnie kończyli zawody z wynikiem 2-1, przy czym jedno z tych spotkań było przegrane. W przypadku forZe zawodnicy częściej kończyli zawody z wynikiem 2-0 aniżeli 2-1.

Analiza i podsumowanie

To, że drużyna fnatic jest faworytem tego spotkania nie zmienia faktu, że kursy na wygraną są niskie. Biorąc pod uwagę, że większa część ze spotkań, które w sumie rozgrywały oba zespoły zakończyła się wynikiem 2-1, a także jedyne starcie bezpośrednie jakie dotychczas rozegrali zakończyło się także takim wynikiem, w związku z tym taki typ obstawiam w tym meczu. Odbierz bonus Fortuny i skorzystaj z tego typu przy obstawianiu!

Typ na mecz

„Dokładny wynik 2-1” – @3.05 (Fortuna)

Fortuna bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi