22.12 Premier League – Arsenal – Liverpool

Premier League - Arsenal - Liverpool
Premier League – Arsenal – Liverpool
arsenal
liverpool

Już 22 grudnia wszyscy miłośnicy piłki nożnej będą mogli cieszyć się wielkim piłkarskim hitem prosto z Wysp Brytyjskich, gdzie w ramach następnej kolejki Premier League dojdzie do starcia pomiędzy kanonierami z Arsenalu a Liverpoolem. Obie drużyny od zawsze rywalizują ze sobą zacięcie, a w tym sezonie są bardzo blisko siebie w tabeli – dzieli je tylko jeden punkt. Przy czym Liverpool jest o jedną pozycję wyżej, dzięki czemu może liczyć na grę w Lidze Mistrzów, podczas gdy Arsenal w chwili obecnej musiałby zadowolić się tylko Ligą Europy. Najbliższe starcie obu odwiecznych rywali zaplanowane na 22 grudnia w Londynie będzie więc doskonałą okazją na zmianę sytuacji w czubie tabeli Premier League.

Liverpool, prowadzony przez Jurgena Kloppa, w tym sezonie bardzo rzadko daje się pokonać – przegrywał tylko dwukrotnie, za to gospodarze najbliższego spotkania w tym sezonie poznali już gorycz porażki aż pięciokrotnie. Nie ma to jednak wielkiego wpływu na kursy proponowane przez etoto zakłady bukmacherskie. Przede wszystkim skuteczność ofensywna i jakość defensywy obu drużyn jest bardzo zbliżona. Goście do tej pory strzelili 33 bramki ligowym rywalom, Arsenal zdobywał gole 29 razy. Dokładnie tyle samo razy, po 19, piłkę z siatki musieli wyjmować bramkarze najbliższych rywali. Dlatego nie tylko w etoto kursy na oba zespoły są do siebie mocno zbliżone i spłaszczone.

Wybrać zwycięzcę tego spotkania będzie wyjątkowo trudno i wysoce prawdopodobne jest także rozstrzygnięcie remisowe. E toto daje jednak także możliwość wskazania na to, czy w trakcie spotkania podyktowany zostanie rzut karny albo czy któryś z zespołów ukarany zostanie czerwonym kartonikiem. Kursy na takie typy są w ramach tego wydarzenia zdecydowanie wyższe i pozwalają na zapewnienie wyższych wygranych.

Sprawdź Typy Na Dziś:

Arsenal
X
Liverpool

22.12 Premier League   Arsenal   Liverpool
2.47
3.40
2.85
[xyz-ihs snippet=”fortuna-button”]

22.12 Premier League   Arsenal   Liverpool
2.45
3.50
2.80
[xyz-ihs snippet=”lvbet-button”]

22.12 Premier League   Arsenal   Liverpool
2.40
3.65
2.75
[xyz-ihs snippet=”forbet-button”]

22.12 Premier League   Arsenal   Liverpool
2.35
3.55
2.70
[xyz-ihs snippet=”totolotek-button”]

22.12 Premier League   Arsenal   Liverpool
2.36
3.40
2.76
[xyz-ihs snippet=”milenium-button”]

Wyniki na Żywo 22.12 Premier League – Arsenal – Liverpool

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania 22.12 Premier League – Arsenal – Liverpool Sprawdź mecze na żywo wyniki.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi