22.03.2020 | FK Sokol Saratov – FK Olimp Khimki | Typy bukmacherskie | Mecz towarzyski

Rozgrywki: Mecz Towarzyski

Data: 22.03.2020

Godzina: 12:30

Stadion: Stadion Lokomotiv (Saratov)

Typ na mecz: „Zakład bez remisu – 1” – @1.50 (Fortuna) | „Powyżej 2.5 bramki” – @1.55 (Fortuna)

Ponieważ rozgrywki drugiej dywizji rosyjskiej zostały zawieszone, w spotkaniu towarzyskim zmierzą się ekipy reprezentujące centralną, a także zachodnią grupę.

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Zbliżający się mecz kontrolny będzie pierwszym pojedynkiem pomiędzy obiema drużynami.

Zapowiedź meczu Sokol – Olimp

Po rozegraniu siedemnastu kolejek w drugiej dywizji okręgu centralnego, ekipa Sokoła zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli ligowej. Drużyna z Saratova wygrała w poprzednich czterech pojedynkach, a w pięciu nie zanotowała porażki. Co ciekawe, zespół Sokoła lepiej prezentuje się w starciach wyjazdowych niż na własnym boisku, bowiem poza domem nie zaznał jeszcze goryczy porażki w tym sezonie. W chwili obecnej są najskuteczniejszą ekipą w lidze, a także drugą pod względem obrony.

Z kolei drużyna Olimpu, zajmuje szóste miejsce w grupie zachodniej, po połowie sezonu. Co ciekawe, w ośmiu dotychczas rozegranych spotkaniach wyjazdowych, odnieśli pięć zwycięstw i trzy remisy. Natomiast przed własną publicznością odnieśli dwie wygrane i dwa remisy, także w ośmiu starciach. W pięciu poprzednich starciach zanotowali trzy remisy i dwa zwycięstwa.

Analiza i podsumowanie

Dla drużyny występującej w roli gospodarzy będzie to już piaty mecz sparingowy przed powrotem rozgrywek. Dzięki temu uważam, że będą faworytami do odniesienia wygranej, ze względu na to, że będą już w rytmie meczowym. Dotychczas odnieśli jedną wygraną i zanotowali cztery remisy.

Z kolei dla gości będzie to pierwszy mecz kontrolny, a także pierwszy pojedynek od początku listopada. Tym samym, spodziewam się, że goście nie będą wystarczająco wydajni, aby zatrzymać piłkarzy Sokoła. W związku z tym, zakład na powyżej 2.5 bramki w meczu wydaje się rozsądnym wyborem.

Typ na mecz

„Zakład bez remisu – 1” – @1.50 (Fortuna)  

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.55 (Fortuna)

Fortuna bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi