21.03.2020 | IFK Malmo – Torns IF | Typy bukmacherskie | Mecz towarzyski

Rozgrywki: Mecz towarzyski

Data: 21.03.2020

Godzina: 13:00

Stadion: Malmo Stadion (Malmo)

Typy na mecz: „Powyżej 2.5 bramki” – @1.40 (Fortuna) | „1X” – @1.91 (Fortuna)

Wczesnopopołudniowy mecz towarzyski pomiędzy IFK Malmo, a Torns IF ma pokazać trenerowi Malmo, Rogerowi Nilssonowi, w jakim miejscu znajduje się obecnie jego ekipa. A ponieważ jest to spotkanie kontrolne, spodziewam się kilku bramek.

Fortuna bonusy bukmacherskie

Bilans spotkań bezpośrednich

  • Statystyki ogólne (7 spotkań): 2 wygrane Malmo, 4 wygrane Torns, 1 remis.
  • W pięciu na siedem poprzednich starć bezpośrednich, we wszystkich rozgrywkach, obie drużyny strzelały bramki.
  • Ekipa Malmo nie przegrała z tym przeciwnikiem od trzech spotkań.
  • W każdym z poprzednich siedmiu pojedynków padły przynajmniej trzy bramki.
  • Średnia bramek strzelonych w poprzednich siedmiu starciach to 5.14.
  • W roli gospodarzy Malmo wygrało w dwóch pojedynkach i poniosło dwie porażki.
  • Łączny wynik tych czterech pojedynków to 11-13.

Zapowiedź meczu Malmo – Torns

Ponieważ wszystkie rozgrywki w Szwecji są zawieszone, niektóre z ekip organizują spotkania towarzyskie między sobą. Oczywiście zawody odbywają się na zamkniętych stadionach, a mają na celu sprawdzenie i utrzymanie formy, którą szlifują w okresie przygotowawczym.

Zbliżający się mecz kontrolny zostanie rozegrany w Malmo, pomiędzy ekipami z 1 i 2 dywizji. Gospodarze tego pojedynku występują o jeden szczebel rozgrywkowy niżej od Torns, jednak w pojedynkach sparingowych nie ma to zwykle aż tak dużego znaczenia.

Pewnym jest to, że obie z drużyn będą chciały poważnie podejść do meczu. Trzeba się jednak liczyć z dużą rotacją w składach. Malmo będzie z pewnością chciało pokazać się z jak najlepszej strony w tym pojedynku, ponieważ są drużyną z drugiej dywizji i bardziej będą skoncentrowani na wyniku. Dla Torns będzie to raczej gierka mająca na celu sprawdzenie nowych ustawień, zagrań i tak dalej. Głównym celem na ten mecz ekipy przyjezdnej jest sprawdzenie nowego ustawienia w obronie.

Ekipa IFK Malmo, przegrała swój ostatni mecz kontrolny z Malmo FF 0-7. Niemniej nie należy z niej wyciągać daleko idących wniosków, bowiem tutaj odgrywała już dużą rolę różnica talentu i potencjału. Poprzednie mecze towarzyskie rozegrali kolejno z Veberods AIF (wygrana 1-2), Angelholms FF (porażka 3-1) i IFK Trelleborg (porażka 4-2).

Dla drużyny Torns będzie to trzeci sparing oficjalny w okresie przygotowawczym. Ekipa przegrała już mecz z IFK Hassleholm 1-4 i zanotowała wygrana z IF Lodde 1-3.

Analiza i podsumowanie

Biorąc pod uwagę, iż jest to mecz kontrolny, a także średnią bramek zdobywanych pomiędzy tymi drużynami w starciach bezpośrednich, uważam, że mój pierwszy typ powinien z łatwością siąść.

Jeśli chodzi o drugi, to dla Malmo taki pojedynek ma większe znaczenie niż dla Torns. Ekipa przyjezdna będzie grała w prawie pełnym zestawieniu, po tym jak ostatni gracze powrócili do składu po kontuzjach. Przypuszczam zatem, że nie będą bardzo eksploatowani w tym meczu, stąd też Malmo nie powinno przegrać.

Typy na mecz

„Powyżej 2.5 bramki” – @1.40 (Fortuna)  

„1X” – @1.91 (Fortuna)

Fortuna bonusy bukmacherskie

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi