21.01.2020 Elina Svitolina – Katie Boulter Typy Bukmacherskie | Australian Open

Data: 21.01.2020

Godzina: 01:00

Kort: Melbourne Park (Melbourne)

Typ na mecz: „Elina Svitolina (-5.5)” – @1.56 (LV BET)

Elina Svitolina, ukraińska gwiazda tenisa, rozpocznie Australian Open 2020 od spotkania rozgrywanego w Melbourne. Svitolina zagra w swoim pierwszym pojedynku przeciwko Katie Boulter z Wielkiej Brytanii.

Zapowiedź spotkania Svitolina – Boulter

Elina Svitolina weszła w sezon 2020 od turnieju Brisbane International, gdzie została wyeliminowana w już w pierwszej rundzie. To był słaby mecz dla Svitoliny, a Ukraińcy wyglądali na wyjątkowo zardzewiałych. Pomimo tego wyniku Svitolina powinna być pewna siebie, wchodząc w ten mecz, ponieważ miała wyjątkowo silny sezon 2019. Svitolina zagrała w półfinale US Open i Wimbledonu, co udowodniło, że można ją uznać za prawdziwą pretendentkę do zwycięstwa w tym turnieju. Elinie Svitolinie udało się również zakończyć sezon 2019 w dobrym stylu, po tym jak dotarła do finału finałów WTA w Chinach. Myslę, że rok 2020 będzie wielkim sezonem dla Eliny Svitoliny i powinna optymistycznie patrzeć na swoje szanse także w tym turnieju. Jeżeli uważasz podobnie, skorzystaj z kodu promocyjnego bukmachera LVBet!

Z kolei Katie Boulter, rozpocznie udział w tym turnieju po słabej kampanii w Adelaide International. Boulter została wyeliminowana podczas rundy otwarcia Adelaide International, gdzie została pokonana przez Bernardę Perę. Katie Boulter nie ma większych osiągnięć na turniejach WTA Tour, chociaż w Australian Open w 2019 roku osiągnęła drugą rundę. Losowanie wygląda na nieco niefortunne dla Katie Boulter, która gra przeciwko piątej tenisistce w turnieju.

Zbliżający się mecz będzie pierwszym, kiedy Katie Boulter i Elina Svitolina zagrają ze sobą na imprezie WTA.

Analiza i podsumowanie

Katie Boulter jest uważana przez najlepszych bukmacherów online za utalentowaną zawodniczkę, ale nie widzę, aby była na poziomie, który pozwoliłby jej konkurować z Eliną Svitoliną. Ta miała wyjątkowy sezon 2019 i powinna być w stanie rywalizować o tytuł w Australii. Między tymi dwoma tenisistkami jest duża luka w umiejętnościach, talencie i widzę, że Elina Svitolina jest wystarczająco dobra, aby wygrać to spotkanie w dwóch prostych setach. Niemniej, kursy nawet na dokładny wynik są niskie, toteż skupię się tym razem na przewadze w gemach.

Typ na mecz

„Elina Svitolina (-5.5)” – @1.56 (LV BET)

Zostaw opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Hazard może uzależniać. Fortuna, STS, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi